ЧЕТВЪРТИ клас! - 1

  • 47 098
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 031
...
Някой от вашите деца решава ли задачи  за Областен кръг?

Само ги погледна и не ги хареса.  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 284

Само ги погледна и не ги хареса.  Mr. Green
[/quote]

Те си изглеждат доста страшничко, но след по-сериозно замисляне, май не е толкова страшно.
Само, защо са решили датата да е 25.02. Хем им отива "голямата" ваканция, хем голямо треперкане ще падне от моята дъщеря през събота и неделя.

# 692
  • Мнения: 4 967
Моето явно не се е класирало за втори кръг. Учителката нищо не каза, а аз днес забравих да я питам как се е представил. Иначе много дружески си побъбрихме, че носих на Косьо 6-те лв за състезанието на СБНУ - бях забравила да му ги дам  Embarassed.
Записали са си в тефтерчетата, че вторият срок започва от 21 януари. Ще правят до края на месеца междинни нива.

# 693
  • у дома
  • Мнения: 7 146
...
Някой от вашите деца решава ли задачи  за Областен кръг?

Само ги погледна и не ги хареса.  Mr. Green

Ха-ха моето не ги е и поглеждало даже...

# 694
  • Мнения: 4 204

Само ги погледна и не ги хареса.  Mr. Green

Те си изглеждат доста страшничко, но след по-сериозно замисляне, май не е толкова страшно.
Само, защо са решили датата да е 25.02. Хем им отива "голямата" ваканция, хем голямо треперкане ще падне от моята дъщеря през събота и неделя.
[/quote]

Или се е объркала директорката или аз не съм разбрала. Сигурно ще да е било за 23-ти, защото трябва да е събота.
Моя син решава няколко задачи. За съжаление не мога да кажа "реши" , защото не можа всички. Дразнят го тези с многото описване. Това не му е силната страна, няма търпение и му се струва безсмислено. Сами обича да открива хитринките в задачите и да търси логиката, а като гледам във всички теми има задачи за описване, та ще види зор с тях.

# 695
  • Мнения: 284
Или се е объркала директорката или аз не съм разбрала. Сигурно ще да е било за 23-ти, защото трябва да е събота.
За съжаление и в сайта на МОНМ пише 25.02. Тогава са във ваканция, така че няма проблем да е и в понеделник. newsm45

# 696
  • Мнения: 475
Бети,ако не си намерила материали за Знам и Мога ми пиши  Peace
[/quote]

Не съм Бети, но може ли да помоля за такива материали?   love001

# 697
  • Мнения: 4 967
Не намирам други освен тези, които Светлето беше показвала преди време - http://bglog.net/nachobrazovanie/44360
Все пак могат да свършат работа на някого. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 1 466
Ние целогодишно сме първа смяна. Следобед са на занималня. Но всяка сутрин е трудно ставането (то на мен ми се спи, какво да кажем за мъниците). Hug

 Praynig Praynig Praynig, кое е това училище? И аз търся целогодишно първа от 5-ти кл. нататък поради липса на целодневно.

# 699
  • Мнения: 1 466
За много години  Wink

Честито на децата, който отиват на втори кръг.  bouquet
При нас също целогодишно са 1 смяна и сутрин не е лесно.  Wink
И това у-ще - моля. Кое е?

# 700
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Ние целогодишно сме първа смяна. Следобед са на занималня. Но всяка сутрин е трудно ставането (то на мен ми се спи, какво да кажем за мъниците). Hug

 Praynig Praynig Praynig, кое е това училище? И аз търся целогодишно първа от 5-ти кл. нататък поради липса на целодневно.

В провинцията. Кърджали. Peace

# 701
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Praynig Praynig Praynig, кое е това училище? И аз търся целогодишно първа от 5-ти кл. нататък поради липса на целодневно.

kassii, в 55-то СОУ - Дървеница, мисля, че също са целогодишно първа смяна между 5-ти и 7 клас. Така са и всички ОУ, ако не бъркам.

# 702
  • България, София
  • Мнения: 638
Така са и всички ОУ, ако не бъркам.
Така е само където базата позволява. В "Надежда" напр. има ОУ, което от 2-ри клас са на смени и гимназия, в която всички учат само първа смяна. Това е и моята мечта, но уви ...

# 703
  • София
  • Мнения: 5 566
В Младост са само първа смяна в 39-то СОУ.

Вашите четвъртокласници ще имат ли срочни оценки? Чудя се просто.  Grinning

Иначе за областен кръг на олимпиадата си е нужна подготовка, по-сложни са задачките. Но е сложно да бъдат убедени децата.  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 4 967
По принцип и тази година децата нямат срочни оценки, само годишни. При нас има обаче неофициални такива. Никъде не ги пише, но учителката си ги води и ги съобщава на децата.
Днес са правили контролно по Час на класа  Crazy. Какво е това чудо - ще видя като го донесе.

Общи условия

Активация на акаунт