ЧЕТВЪРТИ клас! - 1

  • 47 122
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 877
С Ането сърдечно благодарим за милите пожелания!

Някой да знае къде може да се поръча глазура с отпечатана върху нея картинка? Уви, за РД със съучениците си иска такава, голяма била вече за 3Д торти... може ли с картинка от "Знакът на Атина"... а аз така потривах ръце за старогръцката тематика...

# 676
  • Мнения: 6 031
С Ането сърдечно благодарим за милите пожелания!

Някой да знае къде може да се поръча глазура с отпечатана върху нея картинка? Уви, за РД със съучениците си иска такава, голяма била вече за 3Д торти... може ли с картинка от "Знакът на Атина"... а аз така потривах ръце за старогръцката тематика...

Анда, попитай в тортената тема. Там ще те упътят от къде да поръчаш.

# 677
  • Мнения: 4 970
За да върна темичката на първа страница...
Как мина първият учебен ден? При нас беше тежко ставането, въпреки че обикновено проблеми нямаме в това отношение. Сега звучеше свежо, но след малко ще звъня за по-подробен отчет на деня. Иначе на мен ми е все така скапано. Искам си ваканцията! Crossing Arms
П.П. Учителката ги похвалила за представянето на състезанието на СБНУ по Човеците. Който имал над 45 точки щяла да му пише по една 6-ца. Сега не разбрах дали и по двата предмета по една Mr. Green. Но как няма да пише, нали любимецът й има 47.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 571
Бети, при нас също днес ставането беше по-трудничко от обикновено. То всъщност се налагаше заради английския сутринта. Иначе Деян е втора смяна и всъщност сега е на училище. Дано бързо се адаптират към учебния ритъм децата! Браво за доброто представяне на състезанието!

# 679
  • Мнения: 436
Дамян има 48 точки на състезанието по ЧО/ЧП и 46 по рисуване. Аз съм разочарована от първия резултат, а той - от втория  Joy Joy Joy Ама карай да върви...  Laughing
Нашата госпожа мисля, че не им пише оценки на базата на тези състезания.
А пък утре имат контролно Mr. Green

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 4 079
и ние сме този месец втора смяна, при нас стването независимо коя смяна сме, е между 7.00 и 7.30ч., нямаме засега проблем със ставанато, сам се събуди в 7.30, явно добре си е отпочинал след толкова дни мързел,  аз не позволявам стоенето до посред нощ буден през почивните дни, за да не се нарушава много ритъма на лягане и ставане

# 681
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Ние целогодишно сме първа смяна. Следобед са на занималня. Но всяка сутрин е трудно ставането (то на мен ми се спи, какво да кажем за мъниците). Hug

# 682
  • Мнения: 6 031
При нас ставането не беше трудно днес(освен за мен де  Laughing ), но снощи малкия не можа да заспи до късно. Свикнаха да лягат по-късно и да спят до по-късно(особено дребния) и снощи беше мъка...

# 683
  • Мнения: 4 970
При нас ще има състезание Знам и мога. Аз изобщо не знам за какво става дума. Сега ще търся да прочета из нета. Учителката избирала кои деца задължително трябвало да ходят. Ние сме в това число, но не знам да се радвам ли, да не се ли радвам. Знам само, че ще бъде на 26-ти, събота. Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 83
За много години ! Нека новата година бъде много успешна и да сме здрави !

# 685
  • у дома
  • Мнения: 7 164
При нас ще има състезание Знам и мога. Аз изобщо не знам за какво става дума. Сега ще търся да прочета из нета. Учителката избирала кои деца задължително трябвало да ходят. Ние сме в това число, но не знам да се радвам ли, да не се ли радвам. Знам само, че ще бъде на 26-ти, събота. Rolling Eyes
Моето се е класирало за втория кръг на олимпиадата  по математика ...
Бети,ако не си намерила материали за Знам и Мога ми пиши  Peace

# 686
  • Мнения: 529
 Здравейте майки на четвъртокласници. ТЪрся отзиви за учителките в 118 и 163то ОУ, които ще поемат 1ви клас тази година. Моля, ако има деца в тези училища да напишете дали сте доволни от училището и конкретно от учителките.

# 687
  • Мнения: 6 031
...
Моето се е класирало за втория кръг на олимпиадата  по математика ...
...

И моето.

# 688
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
За много години  Wink

Честито на децата, който отиват на втори кръг.  bouquet
При нас също целогодишно са 1 смяна и сутрин не е лесно.  Wink

# 689
  • Мнения: 4 204
И Сами е класиран! Той се яви в 107- мо, а не в 22-ро където учи по принцип и сега им звъннах да ги питам. Директорката ми каза дата 25,02,2013 за следващ кръг.
Някой от вашите деца решава ли задачи  за Областен кръг?

Общи условия

Активация на акаунт