Искам вече бебчо да се ражда!!!

  • 4 292
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 486
Едва ли е метод. Просто така са се случили нещата.
Аз не бих пробвала. Рицинът е опасен и точно в края на бременността не бих си го причинила.

Ох, аз искам да устискам поне до края на този месец...дано имам късмет, чета темата, за да знам какво да не правя  Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 1 310
Като ти гледам лентичката имаме 6 дни разлика в термините. Моят е по-напред, но аз пък хвърлям едно оченце в тази тема, защото искам вече да раждам. Още малко и ще гръмна. Crazy

# 17
  • Мнения: 506
За първи път чувам за метод с рициново масло...
Акушерката ми го каза, след като го изпих започнаха контракции, защото се разместват червата. След това чух, че го препоръчвали на преносващите с 1-2 седмици, но не всеки доктор.

# 18
  • Мнения: 347
На мен ми е рано още да мрънкам, но вече ми натежава и времето взе да се влачи, трудно заспивам и имам киселини и ми липсва подвижността ми и изобщо влезем ли в скорпион, може да се изнася!  Laughing

# 19
  • Мнения: 16
трудно заспивам и имам киселини  Laughing

coldasice aз също имам киселини отвреме-навреме. Нормално е. Ако не можеш да издържаш, вземи 1 супена лъжица оцет и отгоре поръси със сода за хляб. След като преглътнеш, задължително се оригни Simple Smile до около 5 мин. тея киселини ще са вече минало Simple Smile Пиши после да кажеш дали е подействало! Успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 443
На мен ми е рано още да мрънкам, но вече ми натежава и времето взе да се влачи, трудно заспивам и имам киселини и ми липсва подвижността ми и изобщо влезем ли в скорпион, може да се изнася!  Laughing

Аз се надявам започна ли 9-я месец и бебо да ме изненада. Ама като си зная късмета, ще се пръкне точно в края на годината, когато трезвен лекар няма из болниците  ooooh!

# 21
  • Мнения: X
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green относно темата - термина ми беше 29 август, а мъжа ми щеше да почива една седмица, започваща от 11 август и много исках да родя в тази седмица.на 9-ти вечерта ми изтекоха водите и на 10-ти август - три седмици преди термин се появи синът ми. Така че подсъзнанието може всичко  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 310
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green
Да. И аз се впечатлих от това. Аз моите ги оправям само със сода бикарбонат. Понеже съм химичка и знам, че натриевият хидроген карбонат /содата/, като влезе в контакт със стомашата солна киселина, протича процес на неутрализация, при който се отделят вода, натриев хлорид /готварската сол/ и въглероден диоксид /газ, който предизвиква уригването/. Единственият недостатък е, че не мога да си нацелвам дозата. Понякога се налага да пия повече от един път на ден.
Оцетът е киселина и като си взаимодейства предварително със содата - какъв е смисълът да поглъщаш вода и сол, останали след химичната реакция?!

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 15:17 от Пипи Дългото чорапче

# 23
  • Мнения: X
Аз нямах много киселини, ама и аз така знам - сода, спрАйт, газирана вода, а на една приятелка й помага тик-так Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 310
И аз забелязах, че от едни бонбони Ментос също ми олеква... newsm78

# 25
  • Мнения: X
Може, може.. А за лекарство - талцид  Peace

# 26
  • Мнения: 347

coldasice aз също имам киселини отвреме-навреме. Нормално е. Ако не можеш да издържаш, вземи 1 супена лъжица оцет и отгоре поръси със сода за хляб. След като преглътнеш, задължително се оригни Simple Smile до около 5 мин. тея киселини ще са вече минало Simple Smile Пиши после да кажеш дали е подействало! Успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Благодаря!  Hug

 И аз само сода ползвам. Знам го от баба ми още и за неутрализацията знам. Чудех се само дали може ако е всекидневно нещо да се окаже вредно и се канех в понеделник на консултацията ми да питам доктора тук как се оправят с това. Не вярвам содата да е вредна, оюе повече след реакцията, ама все пак  newsm78

# 27
  • Мнения: 16
содата не е вредна, разбира се, ако не я пиеш редовно! Simple Smile
Иначе съм чувала, че когато имаш киселини по време на бременност, на бебето му расте косата Simple Smile Е, може и да не е така, но ако са доста начесто, когато родиш и видиш бебчо с много коса, значи има нещо вярно :p Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 310
Аз споделих с лекарката от ЖК за содата и тя каза, че няма проблем. С Талцид трябвало да се внимава и да не се прекалява, че някакъв алуминий съдържал и не трябвало да стига до бебето.
Това за косата - ясно ви е, че са бабини деветинини. С първата бременност бях пак така, но бебето си имаше обичайния мъх по главата.  Peace
Лекарката ми обясни, че поради нарастващата матката се изтиквали коремните органи силно нагоре и се получавал рефлукс - стомашни сокове се връщат в хранопровода и това именно дразни. Crazy

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 21:12 от Пипи Дългото чорапче

# 29
  • София
  • Мнения: 2 486
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green
Да. И аз се впечатлих от това. Аз моите ги оправям само със сода бикарбонат. Понеже съм химичка и знам, че натриевият хидроген карбонат /содата/, като влезе в контакт със стомашата солна киселина, протича процес на неутрализация, при който се отделят вода, натриев хлорид /готварската сол/ и въглероден диоксид /газ, който предизвиква уригването/. Единственият недостатък е, че не мога да си нацелвам дозата. Понякога се налага да пия повече от един път на ден.
Оцетът е киселина и като си взаимодейства предварително със содата - какъв е смисълът да поглъщаш вода и сол, останали след химичната реакция?!

Нямам идея...това е пък нашата семйна рецепта за разтройство, но се слага и вода  Mr. Green. Аз пък с тази бременност нямам толкова киселини, колкото в предишнаа, там беше някакъв ад. Бебето се роди с коса, но не прекалено...

Общи условия

Активация на акаунт