Искам вече бебчо да се ражда!!!

  • 4 296
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 310
В смисъл за получаване на разстроен ефект ли?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 486
В смисъл за получаване на разстроен ефект ли?

Обратното...не че на мен ми помогна, когато бях преяла с крехко агнешко на един Гергьовден. Вода и оцет плюс сода- не е много вкусно.

...

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 10:54 от Little Evil

# 32
  • Мнения: 347
Ох, не мога повече, писна ми вече, искам да се ражда. Цялата романтика на бременността замина на кино, искам само да се отърва вече! На всичкото отгоре се чувствам и виновна, че се чувствам така и че съм ужасна майка!  doh

# 33
  • Мнения: 2 216
искам само да се отърва вече! На всичкото отгоре се чувствам и виновна, че се чувствам така и че съм ужасна майка!  doh
Не си ужасна, спокойно. Аз като влязох в 9ти месец всяка нощ "раждах". Не можех да спя и само мислех кое как ще стане

# 34
  • София
  • Мнения: 2 486
Ох, не мога повече, писна ми вече, искам да се ражда. Цялата романтика на бременността замина на кино, искам само да се отърва вече! На всичкото отгоре се чувствам и виновна, че се чувствам така и че съм ужасна майка!  doh

Спокойно, много малко е останало...може вече и да си родила. Hug На всеки му става тежко към края.

# 35
  • Мнения: 121
Ох, не мога повече, писна ми вече, искам да се ражда. Цялата романтика на бременността замина на кино, искам само да се отърва вече! На всичкото отгоре се чувствам и виновна, че се чувствам така и че съм ужасна майка!  doh

Спокойно, много малко е останало...може вече и да си родила. Hug На всеки му става тежко към края.

Да, родила е, днес! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 216
Честито  bouquetЗдраво бебе ти желая!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 486
Честито! Да е живо и здраво и да спи през нощта /не като моето  Mr. Green/!

# 38
  • Мнения: 443
И аз искам вече да се ражда, ама цели 2 месеца има до края... Та засега е по-добре да си стои на топло  Crazy  Имам чувството обаче, че цял живот съм бременна  ooooh!

# 39
  • Мнения: 347
Благодаря, момичета!  Hug Да, роди се ден преди термина, здрав мъж. Сега отивам се оплаквам в темата за епидуралната  Laughing Пък като забравя какво беше, може и в темата за смешното рааждане да се отчета, че съм и много задължена. Абе има ли тема за ноемврийски бебета, че аз при бременните не се записах, ама при бебетата мисля да се изтипосам   Flutter

И аз искам вече да се ражда, ама цели 2 месеца има до края... Та засега е по-добре да си стои на топло  Crazy  Имам чувството обаче, че цял живот съм бременна  ooooh!

Точно горе-долу като тебе бях като взе много сериозно да ми писва, ама накрая вече беше опасно за хората около мен (всички оцеляха). Идвай да си хленчиш тук, ние ще те изслушваме   Hug

# 40
  • Мнения: 1
Честито бебе живо и здраво   ylinfant

# 41
  • Мнения: 61
Eхххх, темата е стара и въпросният бебок вече е на бял свят, но чак сега попаднах на нея.
Моят термин е 10.04.2013.... а от сега вече нямам търпение моят мишок ( мишонка, де  Simple Smile) да идва  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 355
Хм, ако желанието за секс продължава да намалява обратно пропорционално на напредващите седмици на бременността, искам и аз вече да се ражда малкотоооо smile3514

Общи условия

Активация на акаунт