~ КУЛТУРА и БАХУР ~ eceHHo след/пред-празнично - юбилейна 50та TR ТЕМА

  • 36 723
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 924
Ами, Лорич,  Embarassed, просто изказах идеята, че децата са поле, където посятото се жъне наесен, по друг начин  Rolling Eyes
Втора точна метафора! Наистина-непрестанно говоря,говоря,но имам усещането за безсилие и невъзможност да стигна до командния център...Ама пак си говоря де-друго не ми остава...И после,минава време и в някаква ситуация,най-неочаквано виждам разсъждения или действия,които ми показват,че все пак,думите ми са оставили следа...някъде там  Grinning

# 16
  • варна
  • Мнения: 67
Честит празник момичета! Днес е много спокойно в града  Simple Smile Народа масово се е изнесъл нанякъде.  На мен ми се очертава малка почивка,макар ,че до преди малко бях на работа.

# 17
  • Мнения: 1 166
Здравейте, момичета. Честито Съединение! Честито и за новата юбилейна тема! Много хубаво оформена, както винаги, bz!  bouquet Лека вечер и хубави празнични дни на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! МИСТИ,     bouquet Hug Heart Eyes за твоя принос към Културата!!!!  Много ми харесва!! Hug
На всички нови почитателки на темата: "Добре дошли момичета"!
Аз се връщам от Балчик. Гледахме един мюзикъл  със студенти от Консерваторията. Много беше вълнуващо...децата много талантливи Laughing Доволна съм!!
Варненската група  има ли желаещи за кафета newsm78  аз съм на линия Joy hahaha!!

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Бз-ич,
Благодарско каке Hug Както винаги стилна и баУрнЪ темЪтЪ!!!!

Копнежец,
Аз съм в ЕдирнетУ и се прибирам някъде съботата....така, че може да ти се обадя другата седмицЪ.

Мисти,
Благодаря и на тебе за това красиво стехотворение  bouquet....Е, не спрях да споменавам СтанбулЯ на Бозджаада и тВа е!!! И на дето се обърнех все 34-ки бе душа. СтанбулЯ сЪ беше пренесъл там....на всеки километър е еййййййййй Laughing ...та любимеца ми беше с нас smile3521

Отивам да си положа канчето на възглавницата, че утре мЪ чака усилен ден Wink...пУзнайтИ кО шЪ правя в ЕдирнетУ утрЯ Wink

# 20
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Делте, хареса ли ви острова? Опитахте ли калмарите? А хотела как беше? А виното? А? А? А? Шехризарови как са?  Hug Hug Hug

Опс, ще ме прощавате. Нещо напоследък ме е напуснала писателската муза...

Честит празник на Съединението!   bouquet   bouquet  bouquet

Добре дошли на новодошлите!   bouquet

БЗи, мерсаж за юбилярката  Hug

Аз съм се зачела в едни минималистични блогове и май все повече се увличам. Че инак само сърфове и учебни програми са ми в главата  Crazy

Имам нужда някой да ме изведе на кафе/вино муабет, че...
иначе отивам да си спомням младостта  Mr. Green с помощта на Червените Лютиви Пиперковци в събота  Laughing Mr. Green hahaha Laughing

Пропуснах темата за турските мъже, но не си мислете че не ви държа под око  Thinking
ето ви един готин поне на картинка  Wink

Да се включа поне за бахура - може да съм питала и преди, но явно съм забравила, та как е "ПАЗЪ" на български?

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 00:14 от Джорди

# 21
  • Мнения: 0
Пазъ май беше лапад...
Тоя мъж на картинката да го схрускаш. Ей това е източната красота  Crazy

Делте, кога успяхте в Одрин беее, аааа, а аз ви чакам да минете и на връщане  Grinning
Поздрави на Капитана и хубави дни   bouquet

# 22
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Пазъ е от семейството на Спанаковите ,и от рода на Цвекловите,доближаващ се до захарното,обикновено и кръмно цвекло.В БГ не се употребява ,а може и аз да не съм виждала newsm78,ама не смятам за голяма драма липсата му в кухнята си.До голяма степен вкусовите ни предпочитания се формират и устояват във времето ,благодарение на семейната кухня=тоест каквото сме виждали на семейните си софри ,горе =долу и това готвя на домочадието.В БГ  например никога не сме готвили артишок,и колкото и да е полезен и пак и пак не присъства на трапезата ни.

# 23
  • Мнения: 0
Вярно, че пазъ беше листата на захарното цвекло... Много са вкусни и полезни.

Имам каса дренки, градинаря ми ги донесе днес. Дайте идея какво да ги правя... Сиропче, сладко, (компот не ща)...

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте момичета Simple Smile 
Да ви почерпя моята за малката принцеса на първи имахме рожден ден.
 

# 25
  • Истанбул
  • Мнения: 123
 
bouquet ЧЕСТИТ ДА Е РОЖДЕНИЯТ ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!    bouquet

# 26
  • варна
  • Мнения: 67
Мира честит рожден ден на малката ти принцеса   newsm59  Да ти е жива и здрава и много да те радва  bouquet

# 27
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Докарах го до там да седя на компютъра с вдигнати на дивана крака, децата да чукат пържоли за рожденния ден на баща си , а аз да им давам акъл кое след кое се слага . И да търся рецепта за сладоледена торта де, да не мислите!

Мира, да ти е жива и здрава! Какво стана с детегледачката, намерихте ли ?

# 28
  • Истанбул
  • Мнения: 307
А така!Добре си ги дресирала Hug

Мира,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Да ви е жива и здрава малката сладуранка HugЩастливо детство! smile3525 smile3525

# 29
  • Мнения: 1 166
Мира, да ви е жива и здрава сладуранката и много да ви радва!   bouquet
Ангелина, дай боже всекиму!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт