БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 100

  • 93 245
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Честита 100тна тема Simple Smile
Записвам се с етапче от конете Simple Smile
Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 11 836
Бачийска страхотна тема   bouquet, оформлението е невероятно  Simple Smile.
На всички в юбилейната тема пожелавам повече свободно време за хобито ни и много красоти които да ни радват.

И аз да покажа едно етапче от моите слънчогледи

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 143
Честита 100 юбилейна!Да се множи  още много пъти по толкова!

Благодаря ви момичета -Бачийска , делфинче ,за прекрасното оформление на първата страничка. newsm51Как хубаво само сте ги наредили думичките в това стихотворение ,предполагам съчинено със сърце и душа , с обич към любимито ни хоби ,което ни събира Peace

Ето и моя дан към тази вълнуваща тема .Изработих всичко това за моето другарче за да му напомня този миг винаги когато ги погледне! Hug


                               

  и   

Браво на младата отмяна Heart EyesДостойни заместнички ще има!Браво на нашите майки и баби ,които със своите красоти са ни вдъхновили да хванем и ние иглата и да съсдаваме БРОДИРАНА КРАСОТА! smile3525 smile3525 smile3525

Поздравления за всички до тук ,и за тези които тепърва ще показват своите красоти newsm20 newsm51 Не споменавам никой по именно,  защото вие си знаете че всичко съсдадено със сърце и душа е красиво!
Прекрасни емоции в тази темичка! Hug

# 18
  • Мнения: 196
Честита юбилейна тема на всички неуморни момичета,а може би и някое момче. Пожелавам ви много време за да творите красоти,защото такива неща се създават от добри хора и колкото повече красота ,толкова повече доброта.

Бачийска оформлението е супер  bouquetЗа сетен път се възхищавам на способността на делфинчето  не само да бродира с конци а и с думи  smile3501

Албенка,радвам се че има такива сладки последователи.
Инат и твоята племенница се е справила чудесно.

На всички които сте показали етапчета или готови неща  bouquet smile3501.

# 19
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Бачийска  Hug за новата 100тна тема

На всички показали красоти  newsm20

Браво и на новото поколение  Simple Smile

Да се похваля с няколко завършени гоблена
        
и този моля не убивайте фотографа толкоз си може

Да покажа и подаръка за томболата
   

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 94
и аз да се намърдам в новата тема с етап от моята балерина
Макар да не се включих в юбилейната томбола следя с огромен интерес подаръците които всяка от Вас получи   bouquet

# 21
  • Мнения: 352
ЧЕСТИТА ЮБИЛЕЙНА ТЕМА 100 !!!

Благодаря на всички участници - пишещи и непишещи вече в темата, които ми помогнахте отново да заобичам гоблените!
Благодаря ви, че споделяте красотата, която сътворявате и знанията си, от които да се учим всички заедно!
Благодаря и за чудесните томболи, в които съм участвала и от които пазя само най-топлите спомени! Тук е моментът да похваля и всички участници в сегашната томбола, която видях, че се е развила прекрасно!

Ето и моят скромен принос към 100-тната тема, която е оформена с такова голямо желание, че направо трепти, ba4iiska, delfin4e,     bouquet  bouquet  bouquet :

Мога да се похваля, че най-после и аз се докоснах до картончетата на Джули-Арт, ИнаТ  Hug !


Деси, много ми хареса идеята ти за български надпис!  Grinning

ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА БРОДИРАТЕ КРАСОТА!

# 22
  • Мнения: 196
Мили момичета имам две питания.
Първо- може ли  да ми кажете от къде мога да си поръчам веревна сатенена лента.
и второ- когато шиете на пластмасова панама например украса за елха как оформяте гърба.

Още веднъж ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ! продължавайте да творите красота

# 23
  • Мнения: 482
Бяло цвете, липсваше ми вече  Hug Много хубави картички, както винаги!

# 24
  • Мнения: 2
Честита ни юбилейна тема!!!
  bouquet за оформлението
Записвам се с етапче на MIRABILIA-Nora Corbertt

Азарея тези африканки отдавна са ми слабост.Личи си че е юбилейна тема  КРАСОТИ КРАСОТИ.Поздравявам ви всички  момичета  bouquet

# 25
  • Мнения: 19
Ето и моите подаръци за томболата - подарени вече на eminav



http://imageshack.us/photo/my-images/339/dsc0305tq.jpg/


Галерията (от предната страница) по случай юбилея е вече попълнена - можете да й се насладите!  bowuu

А за пластмасовата панама мога да споделя, че гърба го оставям така като си е без да лепя нещо допълнително, за да може при необходимост лесно да се изперат миниатюрките!  Peace

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 20:00 от delfin4e

# 26
  • Мнения: 11 336
Всички шиете или сте ушили страхотни неща   bouquet

Ето ги готови балеринките. Ще ги подготвя за подаръка на една истинска балеринка, но най-вероятно ще ги подаря към Коледа  Wink. Все още не знам каква ще е рамката и как ще ги подредя, но като видя рамката ще ми се разясни  Crazy

# 27
  • Мнения: 265
Така, такаааа, красотите продължават  Hug
delfin4e aз от галерията успявам да видя само първите три подаръка newsm78. Да няма друга галерия някъде, пък аз да не съм видяла Grinning
Реа чудесно си се справила с кръстчетата.

# 28
  • Мнения: 2
Делфинче страхотни са.Кажи моля те този шарения конец какъв е Grinning  Thinking много ми хареса. Аз нали си падам по шаренКИ неща веднага ми хвана окото Grinning 

# 29
  • Мнения: 101
Честита стотна тема.
Браво на delfin4e и Бачийска за страхотното оформление на страницата. Hug
Този форум ми помогна да прекарам по-леко многото месеци по болест .Чрез  него открих много добри приятелки.Благодаря на всички от все сърце за добротата.Пожелавам на всички да продължат да творят такива красоти. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт