БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 100

  • 93 260
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062

номер едно много ми прилича на стълбите вервако  Blush с малко странни цветове обаче

 Thinking разгледай тук.  някак така ми се струват

# 707
  • Мнения: 720
Много ми харесва това : http://vilisart.blogspot.com/2012/10/teen-life.html   Heart Eyes
знам , че няма общо с гоблените , но не се стърпях да споделя с вас , страшно е красиво  Crazy
просто попаднах случайно в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678841.msg23125898#msg23125898

# 708
  • Ловеч
  • Мнения: 13
здравейте дами,
искам да ви питам, с какъв естествен оцветител мога да боядисам панама в син цвят.
преди време някой беше давал линк, и търсих , но......просто сега не мога да го намеря.

# 709
  • Мнения: 183
Аз да ви се похваля: днес си получих панамичките и конците и започвам да шия вече играчките. Имам обаче едно питане newsm78 Случайно някоя от вас да е от Благоевград или да си купува конци от тук? Още не познавам града особено добре и не знам от къде мога да си купя конци Ариадна. Ако можете да ме насочите, ще съм много много благодарно другарче.  Praynig

# 710
  • Мнения: 0
третият със сигурност е на Леврон виждала съм го ушит при рускините много е сполучлив стига да имаш търпение да шиеш гоблени на тази фирма, за четвъртият има подобен вариант в сп.ГБрод. но оригиналът ако не се лъжа е на руска фирма   bouquet

# 711
  • Мнения: 228
Реа, не можах никъде да ги срещна тези гоблени, съжалявам!
Днес дадох гобленчето си за рамкиране. Утре след обяд ако успея ще отида да си го взема. И на връщане ще купя батерии за апарата. Стискайте палци снимката да стане успешна още от първия опит, че маса пари дадох за батерии и на втората снимка пише, че няма ток  #Cussing out

# 712
  • Мнения: 571
Реа, не можах никъде да ги срещна тези гоблени, съжалявам!
Днес дадох гобленчето си за рамкиране. Утре след обяд ако успея ще отида да си го взема. И на връщане ще купя батерии за апарата. Стискайте палци снимката да стане успешна още от първия опит, че маса пари дадох за батерии и на втората снимка пише, че няма ток  #Cussing out

Снимай на дневна светлина, навън- на тераса или в градина- по-малко батерии се хабят,  светкавицата гълта повече. А защо не си купиш такива, които се зареждат и се ползват многократно?

# 713
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
наблюдавам ви  Laughing късно лягате, рано ставате и все боцкате. само аз не шия  Confused но сега като се засиляяяяя  Hug

по едно кафенце?

# 714
  • Мнения: 11 338
st. Dobri , много яко кафе  Hug

Благодаря на всички за отзивчивостта  Hug  bouquet Май ще си ги купя от фирмата където ги гледах за да не си усложнявам живота  Wink Аз в момента шия един гоблен от тях и съм доволна за сега какво се получава и т.н.

Приятен ден!

# 715
  • Мнения: 13
Благодаря за кафето  Hug
И аз само воайорствам и почесвам ръце, но кога ли ще имам време да оцкам  Sad newsm78
Сега съм се нацелила в този: http://rony5174.snimka.bg/arts/gobleni.704908
ако някой го е шил да сподели мнение  Grinning

# 716
  • Мнения: 21
Вчера си търсих велурено блокче,защото исках да сложа на "Залеза" на Milena Style но ми казаха че били спряни от производство. Вярно ли е? И с какво мога да го заменя?

# 717
  • Карлово
  • Мнения: 406

 Дойде ред на Тайната вечеря да си намери мястото на стената. А чаршафа на дивана е новият гоблен  Laughing.

# 718
  • Мнения: 265
УАуууу Shocked тихерула как ги шиеш тези работи, бе жена  #Crazy   #Crazy БРАВО!!!!  Кой е новия ти гоблен?
Аз се пинкам тука с едни дребоси.....и си мисля, че правя нещо hahaha
Реа сега, след като zhak каза, че третият е на Леврон го открих ушит. Ето

# 719
  • Мнения: 860
тихерула,
май-май не ти се прави ремонт на стените и ги облицоваш...
 newsm08
 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт