ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

  • 8 391
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Хексе, от теб научавам, че през 2010г. е имало презентация и не мога да ти отговоря на въпроса. В последната публикация която качих в темата преди малко, Мехран Таваколи се оплаква, че го притискат и му прачат да работи, хора на много високо ниво. Може би това е причината...
Снимката на антигравитационната кола е на този линк: http://www.eurochicago.com/2012/08/iranski-utchen-tvardi-tche-mo … e/comment-page-1/ Истинска красавица, нали?

# 16
  • Мнения: 2 743
Много ентусиазъм, но никаква мисъл....

Когато се предприемат такива кампании, за прокарване на революционни идеи и открития, трябва да си изключително добре аргументиран. Защото доводи от сорта "ще им покажем ние на долните илюминати, извънземни и рептили" не вървят.

# 17
  • Мнения: 1
С риск да се повторя, ето малко железни аргументи:
Фондация Кеше, е направила откритията си в името на по-добър живот на цялото човечество. Мехран Таваколи е заявил, че благодарение на новите технологии, нито един възрастен или малко дете няма да гладуват. Ще бъде преодолян и недостигът на вода. По неофициална статистика, от началото на демократичните промени, в България 1 милион души са умрели от глад. В началото на деветдесетте години на миналия век, у нас имаше купонна система и хората се редяха на опашки за храна. После пенсиите бяха орязани на половина. Заплатите ни също са най-ниските в Европа. А това е предпоставка много хора в България да живеят в лоши условия, мизерия, макар че никой не говори открито за това. Ако не ме лъже паметта, в Африка хиляди деца на ден умират от глад. Има стрини с беден воден ресурс, и там хората страдат и умират от жажда.
Много хора по света са болни и по различни причини-финансови или други, не могат да се лекуват. Има заболявания като рак, множествена склероза СПИН, пред които традиционната медицина е безсилна. Медицинските системи на фондация Кеше, решават и този проблем.
Би било ужасно непочтено и анти хуманно, правителствата, банкерите-евреи, петролните магнати, илюминатите и който и да било друг да пречат тези изобретения да стигнат до всеки човек, който се нуждае от тях. Подобно поведение аз го определям, като чудовищно престъпление срещу човечеството.
Ето още един железен аргумент от чисто материална гладна точка: В книгата на българският писател Владимир Терзийски, се твърди, че Германия, САЩ и други големи капиталистически държави още в началото на миналият век, са направили откритието, за превозни средства, които могат да се движат не със скъпо струващият бензин, ами със само възобновяема т.е безкрайна, безплатна енергия. Но илюминатите, евреите-банкери, и други алчни капиталистически кръгове скриват от цялото човечество този факт. Много изобретатели които са направили подобни открития са изпратени в лудница или са били убити. За да натрупат милиарди от търговия с черно злато и продажбата на автомобили на бензинови двигатели за които е нужна скъпа поддръжка и още по-скъпи резервни части. А това е нова чудовищна измама срещу човечеството!
Антигравитационният автомобил на Мехран Таваколи, няма нужда от почти никакви резервни части, защото конструкцията му е съвсем елементарна. Задвижва се със само възобновяема безплатна енергия, и няма да има нужда от ремонти приблизително двеста години!!! Развива може би 1000км/ч и с него може да отидете за 10 минути до другият край на света! И дори на Луната! Кой е сънувал такова чудо до вчера!?
И още един пример: Хипотетичен представител на средната класа в България, да речем, живее в къща от сто квадрата, с два климатика, три компютъра, и четири телевизора включени денонощно. Има хиляда лева месечна сметка за ток, а през зимата още седемстотин лева за парно. Двамата с жена му, дават две хиляди лева месечно за бензин.
Офертата на Мехран Кеше, за безплатна енергия и безплатен превоз автоматично свежда разходите на това семейство почти до нула. А спестените пари, могат да ги похарчат за храна, екскурзии, дрехи, козметика и всичко друго, което си пожелаят! Велико, нали?
Смятам, че това са достатъчни аргументи да се освободим от игото на илюминати и тем подобни.
Отделно, фондацията още на е представила всичките си продукти.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 18 932
Там е работата, че поне от 3 години обявавява, че ще представи разработките си, а не го прави.
Иначе, да, дано да е истина.

# 19
  • Мнения: 3 882
точно пък Иран е толкова зависим от петрола , че без него ще станат бедни като църковни мишки ,
именно арабските страни са лобирали за спирането на разработване на ел-автомобили , когато петролът е бил евтин , а оттогава е поскъпнал 20 пъти ! , и тях идеално ги устройва голямата зависимост на света от черното злато ...

просто не знам защо някой ги  пласира тия фантасмагории и защо им  се вярва ...

# 20
  • Мнения: 1
ana_karenina, представила съм само факти не фантасмагории. Антигравитационният автомобил реално съществува и може да баде купен. Не е фантасмагория а е факт. Иран нека си има колкото си ще патрол. Мехран Таваколи дава нова алтернатива на човечеството. Отиваш да си купуваш кола и ето-избираш между бензинова, ерелектрическа или антигравитационна с безплатно захранване.

# 21
  • Мнения: 3 882
избираш между бензинова, електрическа или антигравитационна с безплатно захранване.

 tooth tooth
дано измисли как и бонбони от небето да падат ...

просто не мога да си представя как пълнолетен човек , ходил на училище вярва на такива неща ...

# 22
  • Мнения: 1
ana_kareninaq смешната в случая си ти Laughing smile3533 Няма да спамя темата заради теб и тъпите ти догадки дали съм завършила първи клас. Това е поселедният ми отговор към теб, каквото и да напишеш  ще те пренебрегвам. Mr. Green И между другото, изобретенията на Мехран Кеше не са видяли бял свят досега заради такива като теб, които ги определят като фантасмогории.

# 23
  • Мнения: 2 743
Добре, да кажем, че такива открития съществуват. Струва ми се, че могат да се използват само в случай, че ни сполети някакъв глобален катаклизъм и икономиката престане да съществува във вида,  в който е днес. Иначе просто е невъзможно.

# 24
  • Мнения: 4 560
ana_kareninaq смешната в случая си ти Laughing smile3533 Няма да спамя темата заради теб и тъпите ти догадки дали съм завършила първи клас. Това е поселедният ми отговор към теб, каквото и да напишеш  ще те пренебрегвам. Mr. Green И между другото, изобретенията на Мехран Кеше не са видяли бял свят досега заради такива като теб, които ги определят като фантасмогории.
След тези обиди как да повярвам в нещата които пишеш? Rolling Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 18 932
Добре, да кажем, че такива открития съществуват. Струва ми се, че могат да се използват само в случай, че ни сполети някакъв глобален катаклизъм и икономиката престане да съществува във вида,  в който е днес. Иначе просто е невъзможно.

Може и без глобален катаклизъм, петролът е на изчерпване. Предполагам ще трябва да си го пласират на добра цена, преди да се изчерпи,  и после да се пуснат нови технологии.

# 26
  • Мнения: 3 882
да , да,
западът е толкова зависим от петрола и никога не би пазил технологии в тайна ,
за да храни арабите , той обеднява - няма как да бъде доброволен избор ,
впрочем има различни технологии , които заместват петрола , но не са достатъчно евтини , за да добият разпространение ,
 с времето ще поевтинеят и ще се наложат , няма начин , но няма да е скоро ,
а науката от Иран силно се надценява , както нямат атомни оръжия , така и тоя учен е измислица ...

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Многото почивни дни не се отразяват добре, май.....

# 28
  • Мнения: 1
Момичета, Мехран Таваколи Кеше и ирански ядрен инженер, който с екип от учени е работил 40 години върху откритията си, които предоставя на правителствата на държавите от целият свят, в името на по-добър живот за цялото човечество!!! Не е измислен герой от научно фантастичен филм! Той се изправя открито, пред очите на света, заявявайки, че е постигнал нещо значимо, което ще промени живота на цялото човечество. Ето един категоричен факт, който доказва по безспорен начин, че технологиите на ядреният инженер Мехран Кеше са тук, реално съществуват и действително работят: "В края на миналата година с помощта на същата тази технология иранците плениха най-новия модел разузнавателен безпилотен самолет на САЩ. След официална учтива молба на Барак Обама самолетът беше върнат".

 

http://www.youtube.com/watch?v=-RckGP_z6hQ

Качвам и обстойно интервю на Мехран Кеше, дълго два часа и половина. Интервюто е на английски. http://www.youtube.com/watch?v=MBfNDvz9RqM

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 16:48 от Eco_planeta

# 29
  • Мнения: 1
Тъй като, върху темата за новите технологии на учените от фондация "Кеше", в България има информационно затъмнение, предлагам следното: До най-гледаните телевизии-БНТ, НОВА ТВ, БТВ, ТВ7, СКАТ и др. да изпратим имейли с искане, в най-гледаното време, в предаванията с най-висок зрителски рейтинг, Мехран Кеше да даде пространни интервюта по възможност с демонстрации как реално работят примерно медицинските системи.
Ако тези интервюта в българските медии бъдат гледани и прочетени от 2-3 милиона българи и те се убедят, че искат тези технологии да навлязат в България, както се казва "Глас народен-глас божий". Каквото кажат българите, това ще направи правителството, за да може тези технологии да навлязат бързо в живота на българина с всички ползи от това.
Освен това, тъй като един референдум струва на държавата към един милион лева, по-удачно е някоя от агенциите за проучване на общественото мнение, да направи допитване искат ли българите изобретенията на Мехран Кеше или не.

Общи условия

Активация на акаунт