"Вкъщи смело вече крачи Декемврийското юначе"

  • 28 569
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 285
Не знам какво да направя за да не се мръщи на това, че първо му давам твърда храна, и след това го кърмя? Голямо дърпане е. Гладен стои, ама не се отказва от своето си.

Много кърмачета приемат само гърдата, когато са наистина гладни, и упорито отказват друга храна в тези моменти. Затова някои майки просто предлагат твърдата храна час-два след кърмене и тогава имат по-голям успех.

# 46
  • Мнения: 150
"Разбихме" си носа  #Cussing out Гого вчера се изтърси от леглото и се е осуркал на близкостоящата масичка. Ще ми се да споделя снимка, да го видите "послушко" с ожуления нос. Ако някоя мама знае как става - да помага  Praynig

# 47
  • Мнения: 454
здравейте момичета,
ние точно се върнахме от почивката и бързам да се запиша в новата темичка:)

# 48
  • Мнения: 1 172
"Разбихме" си носа  #Cussing out Гого вчера се изтърси от леглото и се е осуркал на близкостоящата масичка. Ще ми се да споделя снимка, да го видите "послушко" с ожуления нос. Ако някоя мама знае как става - да помага  Praynig
Ужас! За съжаление с разните му удряния няма как да се разминем... Дано са все с малки последствия! Praynig
Иначе снимката... Качваш я в някой сайт, подобен на snimka.bg или imageshack.us и ни пускаш линк да видим. Казвам подобен, защото тези и двата май изискват регистрация, ама ако ти се занимава да си направиш - давай. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте и ние се върнахме от почивка преди няколко дни, бяхме за 5 дена на Wisconsin Dells и да сменим климата, хора казвам ви не съм очаквала така добре да се държат децата по време на пътуването и на самото място, Дидето се накваси буквално във водните атракции, а Емито душичката ми тя гледаше кротко от количката през повечето време, е и нея топнах в басейните, но малко

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 20:44 от Мимето*

# 50
  • Мнения: 150
Мда, ето го и въпросния "разбит" нос. Както се казва по рекламите
 ПРЕДИ http://milena84uzunova.snimka.bg/family/gogo.700281.28374419
и СЛЕД http://milena84uzunova.snimka.bg/family/gogo.700281.28374422

Важното е, че пораженията не са сериозни, а и той си запази усмивката  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте момичета Simple Smile Аз да се похваля, че днес записахме Преси на кухня и от утре ще почвам да взимам храна от там Peace Стана малко ненадейно, защото се бях притеснила, че  ще трябва доста да чакаме, но ММ отиде сутринта и му казали да отидем наобяд да се запишем. Когато отидох, домакинката каза, че по принцип се записва месец за месец, не можело от по-рано и този месец имало още места, за другия не гарантирала Rolling Eyes Така, че ММ купи бурканчета и още от утре ще сме на нова храна, да видим дали щуе му хареса newsm78

Marsa, и аз мисля че излишно се притесняваш, всяко дете си е строго индивидуално в своето развитие и съм сигурна че бебочка ще навакса бързо Peace

Мимето, прекрасни снимки Peace Личи си, че сте си изкарали супер Grinning

# 52
  • Мнения: 1 172
Гогова мама, добре му личи каква я е свършил. ooooh!
Мимето*, наистина сте си изкарали хубаво. Simple Smile
Ние с ММ от 1-2 дни забелязваме как малката за няколко секунди се пуска от където се е хванала и се задържа права. После или се подпира пак, или тупва на земята. Ама ми се вижда рано още за това. Не се сеща да ходи, държейки се за дивана, секцията или решетката на кошарата (т.е. ходи, ама по малко и определено го прави несъзнателно, щото ако я викна си слиза и си допълзява до мен), как така започна да се пуска по този начин?! newsm78

# 53
  • Мнения: 4 720
Йоан нищо не се сеща да прави. Нито се изправя, нито стъпва с цяло стъпало, нито седи стабилно. Днес следобед ми скъса нервите. Нищо не пожела да яде. Направих му грис. Нито с мляко, нито с плодово пюре, нито чист поиска да го яде. Отказа дори бусквитите с мляко. Сука много неспокойно. Цокне малко и се дръпне.
Вашите деца как се държат докато ги преобличате? При нас е истински УЖАС. То не са викове, плач, сълзи. Все едно го бия.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 9
И Преси не се изправя сам, нито пълзи, но аз не се притеснявам и знам, че и това ще почне да прави с времето Naughty
А иначе при преобличането се сърди и започва да мрънка или плаче /ако е по-кисел обикновено вечер/,само когато го обличам Simple Smile При събличането най-често си мирува, защото  знае какъв ще е резултата, а той обожава да е голичък Wink

# 55
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Мда, ето го и въпросния "разбит" нос. Както се казва по рекламите
 ПРЕДИ http://milena84uzunova.snimka.bg/family/gogo.700281.28374419
и СЛЕД http://milena84uzunova.snimka.bg/family/gogo.700281.28374422

Важното е, че пораженията не са сериозни, а и той си запази усмивката  Laughing

Като гледам как с се усмихва... Mr. Green Известно време ще е така. София обикновено пада настрана и удря главата. Ако е твърда като мойта  Twisted Evil проблем няма да има Mr. Green

Здравейте момичета Simple Smile Аз да се похваля, че днес записахме...

За хвалба си е. Аз също записах малката днес, но ще чакаме и то доста според жената Cry



# 56
  • София
  • Мнения: 104
Вашите деца как се държат докато ги преобличате? При нас е истински УЖАС. То не са викове, плач, сълзи. Все едно го бия.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Трудно слагам памперс,защото не и се лежи.Бърза да стане.Иначе самото обличане не я притеснява.

# 57
  • Мнения: 4 720
Аз за не правенето, изправяне и пълзене не се притеснявам. Най- ми тежи отказа му да яде. Като дойде момента за хранене и всичко ми се свива. Опитвала съм 10, 15, 20, 30, 40, 50 мин., 1 час, 2 часа след кърмене да му предлагам твърда храна. Писна ми да предлагам. Иска ми се да го оставя гладен и да се нареве, но си оставам само със заканата. Не знам дали има по- не ядещо дете от него  Tired Може ли да е от никнещите зъби? Кога спира болката? 6тото зъбче вече леко боцка. Трябва ли да се покаже добре за да не го боли? Чудя се дали да не купя Дентокинд  newsm78

# 58
  • Мнения: 506
Моето не обича много да го преобличам, особено ако обличам блуза през главата. Задължително е седнал, защото иначе ще е рев  Peace Слагането на памперса ми е доста трудно повечето пъти, защото се завърта назад и започва да дращи по тапетите  ooooh!
MuJIuHka, пробвай ги хапчетата, няма да навредят нали са хомеопатични   Peace само дано помогнат. Разбирам какво ти е, но незнам какво да те посъветвам, дано отмине скоро този период  Praynig

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 113
Привет, момичета в новата темичка! Както винаги   bouquet за Галактик!
И при нас смяната на памперса си е цяла тренировка по акробатика. Задължително имам по 5-6 различни играчки, които подавам, за да успеем да сменим нааканото дупе. Иначе се изправя сам и дори като на Теди момата се пуска с идея, че ходенето е лесна работа! Но уви, за сега се приземяваме на дупе.
За гриса: тотално е отказан под каквато и да е форма! Същото е и с попарата. Иначе за други храни не проявява капризи. Засега!
Момичетата, които ползват проходилки - заседяват ли се бебоците в тях? Нашият човек нещо никак не му е интерсено...

Общи условия

Активация на акаунт