Разградската тема е отново жива!И футбол и хора и много бебета ще има!

  • 40 265
  • 845
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 4 585
Виж Мт пласт, Милен, западна промишлена зона, улица Черна, срещу ТЕЦ-а.
084661848

# 826
  • Мнения: 1 292
Виж Мт пласт, Милен, западна промишлена зона, улица Черна, срещу ТЕЦ-а.
084661848
Вълчо, мъжът ми работи в МТ пласт и в нея няма Милен. Явно си имал в предвид КЕМ пласт.И в двете фирми работят с еталбонд.

# 827
  • Мнения: 4 303
Благодаря и на двама ви,че се отзовахте.
Явно всички фирми за алуминиева и пвц дограма работят и с еталбонд.
Трябва да попитам за оферти, та да видя колко ще ми струва.

# 828
  • Мнения: 109
Здравейте мами от Разград. Намесвам се в темата ви, за да попитам има ли в Разград закрит басейн и уроци по плуване за деца през учебната година? В Търговище няма такива, затова ако има в Разград, много ще се радвам, ако мога да запиша децата си. Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 829
  • Мнения: 253
Здравейте мами от Разград. Намесвам се в темата ви, за да попитам има ли в Разград закрит басейн и уроци по плуване за деца през учебната година? В Търговище няма такива, затова ако има в Разград, много ще се радвам, ако мога да запиша децата си. Благодаря предварително за отговорите Simple Smile
В Разград мисля, че също няма. Ако греша, нека се включи някой и да ме поправи.

# 830
  • Мнения: 1 368
Категорично, на територията на област Разград НЯМА нито един закрит плувен басейн. Да се надяваме новият кмет и общински съвет да помислят най-после за това!

# 831
  • Мнения: 109
Благодаря много за отговора  bouquet
Надявах че, че ще ми отговорите, че има, но каво да се прави, безплувен е нашият район. Ще чакаме лятото и летните занимания по плуване по откритите басейни Simple Smile Поздрави

# 832
  • Мнения: 17 987
Има закрит басейн в Тургенев. Защо не се ползва обаче - идея нямам. Според мен ще бъде пълен ежедневно!!! Времето е предизборно, поставете си въпроса на правилното място Wink

# 833
  • Мнения: 1 368
Има закрит басейн в Тургенев. Защо не се ползва обаче - идея нямам. Според мен ще бъде пълен ежедневно!!! Времето е предизборно, поставете си въпроса на правилното място Wink

Креми, басейнът в Тургенев се нуждае от сериозен ремонт, тъй като изпълнителите на проекта преди много години толкова добре са си свършили работата, че водата изчезва без да е установено откъде по-точно. По една плочка на ден се смъква нивото...Нужен е ремонт със шест-цифрена сума. Директорката се скъса да пише писма до общината за съдействие, но уви....Тя не се отказва, търси европейски проекти, по които да се ремонтира и пусне в експлоатация. Доколкото я познавам, няма да си седне на Д-то докато не пусне басейна.

# 834
  • Мнения: 17 987
Браво, така трябва. Но ако идеята е да се ползва само от училището- това е абсолютно губеща кауза.

# 835
  • Мнения: 1 368
Идеята за конкретния басейн е да се ползва открито, то иначе няма как да се самоиздържа...

# 836
  • Мнения: 4 585
Иха, Орел ще стане елитен квартал.

# 837
  • Мнения: 17 987
Аз пък съм бясна от няколко дни- в 7 сутринта лампите по нецентралните улици не светят, по централните светят през 2-3  #2gunfire Толкова много хора има тогава- за работа, децата отиват към училищата, пресичат с тъмни дрехи, нищо не се вижда....
Ама от къде да знаят тъпите общинари, те сигурно по обяд стават, тогава вече е светло.

От това ли ще правим икономии  newsm78

# 838
  • Мнения: 4 585
Поне от 4 години лампите светеха цяла вечер на пияндетата да не се пребият, а като се размърдат хората за работа около 5 ч. изгасят. От което ние, бакшишите правим оборот и пачка. Обаче на центъра май не е предвидено улично осветление.
Една жена ми каза, че закрит плувен басейн има в у-ще Левски в мазата, падал се под ПМГ-то.

# 839
  • Мнения: X
Поне от 4 години лампите светеха цяла вечер на пияндетата да не се пребият, а като се размърдат хората за работа около 5 ч. изгасят. От което ние, бакшишите правим оборот и пачка. Обаче на центъра май не е предвидено улично осветление.
Една жена ми каза, че закрит плувен басейн има в у-ще Левски в мазата, падал се под ПМГ-то.
Имало е преди години - чувала съм да разказват майки на съученици на децата ми учили в същото училище.
  Имало е паралелки по Сендовската система и басейн тоже.
   

Общи условия

Активация на акаунт