За есента се готви вече ЯНУАРСКОТО човече! (42)

  • 32 082
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 311
Елениа, супер е стаята, обитателите също:)
Тути, бързо да минава. И аз често съм забелязвала тъпото съвпадение - точно похваля положението и то веднага се прецака.
Буби, само няма да се връзваш на глупости!
Аз засега не прибягвам до весели хапчета и бонбони, лекувам депресията с шопинг и сладкарница, но за съжаление доста рядко ми се отдава възможност. Сега това си поисках за рождения ден - някой да гледа половин ден децата, а аз да стигна до мол или Витошка на разходка, но засега няма желаещи:(.
Ние пътувахме ужасно - Боян оповръща себе си и колата няколко пъти, през другото време хленчеше. Обикновено кака му е по тази част, но този път малчо ме изненада - мислех, че по-късно започва да им става лошо при пътуване.
Лека нощ на всички, аз продължавам с оправянето на багажите.

# 31
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро!
От днес Таня е на у-ще,правят репетиция за първия учебен ден и трябва да ставаме по рано.При Танджури положението е зле,не може да отлепи вече 20мин. ooooh!То и аз съм Tired,надявам се на обед да мога да дремна.Нелката не е вдигала Т през нощта,но през деня си я поддържаше почти постоянно.Давала съм Сиаефен само веднъж,този път я оставих да се бори сама с Т,няколко пъти се изпотяваше и сваляше.И по закона на мърфи,днес ЛЛ е след обед ooooh!
мрм Hug
Еления ,чудна стая Heart EyesКак ми се ще и аз да обзавеждам детската стая,вече имам идеи,но сме много далече от там
Бебеш гушкам ви силно,много се радвам,че сте добре.Аз бях много скептична към сребърната вода,но на скоро ми се бяха възпалили ушите от едни обици(тенекиени),та се мажех с нея и за два дена всичко ми мина.Ако имаш инфо за какво и какво количество се прилага,ще те помля да пуснеш
Жоржи,последния път ползвах Protexin Restore и бях много доволнаhttp://www.bezrecepta.info/?p=dob_once&id=97

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 08:21 от tuty1

# 32
  • Мнения: 496
Добро утро на всички

Тути, пожелавам на Нелката да оздравява час по-скоро!  Hug И успех на Таня с подготовката!

Мрм, виж не се бях замисляла за момента, в който на децата им става лошо от пътуване. Аз като малка нямах проблеми, но брат ми много повръщаше... А пък сега чат пат ми става лошо по завои, не повръщам чак, но ми е зле.

Жоржи, аз давам периодично биомилк - детския вариант:
http://www.bio-milk.com/biomilk-young-probiotic.html
Доволна съм, слагам го в закуската, понеже е на прах и дозирам с лъжичка.  Peace

Еления, много е хубава детската!   bouquet

Мерси на всички за окуражителните думи относно моите ядове с роднините, няма да изпадам в подробности, щото те са само простотии и наистина не си струва човек да се впуска в детайли. Все са ми обидени за нещо, било щото "не спазвам традициите" в тяхното сем-во, било щото не съм се обадила на някой за някаква незначителна глупост, само драми, аман...
Обмислям сериозно варианта скоро да ги отсвиря всички, ако това продължава...  Tired
Хайде, пожеалавам една успешна седмица на работещите мами, приятни разходки на останалите и най-вече здравички и послушни дечица!  Hug

# 33
  • Мнения: 205
Буби, този Биомилк продават ли го по аптеките?

# 34
  • Мнения: 119
За пътуването - Рая много обичаше да пътува....като бебе. Сега не търпи да е вързана. И аз се чудя как отпътувахме 2000км. Но спирахме на всеки две часа, два часа игри, ядене, търчане. А колата беше догоре пълна с книги и играчки, даже и нови бях купила. Но всичко се извади още на първия час и след това преминахме на песни и стигнахме чак до химна  Laughing от чудене какво да изпеем.
Иначе Рая не спи на обяд от седмица, бебето вилнее и рита с часове. Вече започвам да се стряскам какво ме очаква.
Буби - релакс. Само това ти липсва - драми...по весело и ги парирай с хумор. Да ти е по-леко на душата. То който не рарбира, не разбира...ама. Аз го давам директно, че малко съм цапната и не трая, та ме разбират от първия път и завинаги  Wink

# 35
  • Мнения: 251
Добро утро!

Елч, добре завърнала се, и ние това лято доста често пътувахме до село, където Ивайла се чувстваше прекрасно, мартин също разбира се, дори ми заяви, че искал да остане да живее там... Laughing хубаво е, все пак, че има къде да отидем лятото, че има много деца, които нямат и цяло лято в София... Confused

Буби, пази се и мисли преди всичко за себе си, не се ядосвай излишно, не можеш да промениш хората, но можеш да промениш начина по-който ги приемаш. имаше една приказка, не знам дали ще я цитирам правилно " не можем да се сърдим на дивата ябълка, че дава стипчиви плодове..."

пепинка, вълнението и усещането на движенията на бебето са страхотни  Heart Eyes как се надявам някога отново да ги изживея и аз...

Еления, с много здраве и смях да е изпълнена новата стая   bouquet а зелената гама е един много хубав вариант за детска и не само  Hug

Калифорния,  Hug

тути, и аз като мрм, вече гледам да не похваля за нещо, че то...стане точно обратното  Rolling Eyes

кате, васерман, който се прави на единия родител и се плаща, и другото са проба за паразити, едни лепенки дават, мисля, че кръв и урина също трябват, но тя лл знае  Peace

# 36
  • Мнения: 496
Буби, този Биомилк продават ли го по аптеките?



Како Рали, биомилк купувам само от фирмата производител, че трудно се намира по аптеките. Имат офиси и в Пловдив, и в София, ако не се лъжа и във Варна. На сайта пише. А иначе може и по интернет да се поръча. Аз съм взимала и от другите видове, тези за възрастни и съм доволна и от тях, но на нея взех детския. Съхранявам го в хладилника, една кутия я ползвам няколко месеца, понеже за нея дневната доза е една мерителна лъжичка. Има и по-малки разфасовки, ако искаш да направиш проба.

Пепинка, и мен здраво ме подритва младежът...  Mr. Green И да взема да мина един курс през по-цапнатите в устата и директни мами, че аз съм много смотана, все си мълча и преживявам скришом, а после се чудя защо ме правят луда калинка...  Tired

# 37
  • Мнения: 1 413
Ха добро утро!

Елч, вече в по-добре, хапва си, пие вода малко е отнесена, но определено се стабилизира.

Буби, Рали, аз съм представител на тази фирма и ако искате нещо може да го взимам на доставни цени, че иначе ми е малко скъпо. Не знаех че имат за деца, аз ползвам Био милк с алое и за това им станах дистрибутор за да си ги взимам с отстъпката.

Анти стрес процедурата при мен е -нови обувки действа безотказно, ако е много зле положението и чанта  Mr. Green

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Запис Hug
Бубе  bouquet

# 39
  • Мнения: 180

Анти стрес процедурата при мен е -нови обувки действа безотказно, ако е много зле положението и чанта  Mr. Green
LaughingГотино! LaughingАз в такива случаи се чувствам целуната от дядо Коледа и забравям за всичко. Grinning
И да взема да мина един курс през по-цапнатите в устата и директни мами, че аз съм много смотана, все си мълча и преживявам скришом, а после се чудя защо ме правят луда калинка...  Tired
И аз бях така...и много страдах, а яда си го изкарвах на ММ като техен син.Сега вече басма не цепя на никого.Кзвам си каквото ми е на душата, пък който иска да се сърди....но като се замисля пак първо през Дидо минава. Mr. Green
Ох, ама какви хубави истории мога да разкажа -направо всички ще избягате от черните дупки. hahaha Ама пусто му не съм такъв човек. Blush
Тутка ,как е момата днес?
Валт-а Стаско?
Пепинка, голяма скица е тази Рая!Неуморна и чаровна малка хуна. Heart EyesНе ми се мисли каква мафия ще станат с братчето като стане на 1г и половина... Whistling Whistling Whistling
Снощи с ММ си говорим на масата, но не се чуваме един друг от герлотията.....и му викам усили поне новините да чуем, ТВ-то на макс и пак нищо не се чува....Рибятата се гонят с коли и мотори-тип Райд- он и пищят от кеф, как да чуеш нещо? LaughingММ вика , че така ще е ....След 1-2-3 г ще гледаме филм и новини. Grinning
Хвана ме логореята , а за днес имам двойно повече килими да пера, така че адио!:crazy:

# 40
# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Стаско беще на Ясла  Mr. Green за 1 час. Като го оставих и отидохме с Вивка при ЛЛ да вземем бележки и направления и ми звънят, че само плакал за мен. А като го оставих беше щастлив и нямаше търпение да влезе. Като отидохме да го вземем го гушнах малко и се успокои и пак скочи от мен и отиде да си играе Simple Smile

Довечера ще го водя на ортопеда да го види, въпреки че вече ходи по добре.
Взех и направление за детски хирург да му оправят пишораната, че аз нищо не съм направила, но още се чудя къде, как ......  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 311
Вал, бързо да свиква ясленчето! Стискам палци за последното - и аз нищо не съм правила и съм във вечна чуденица, но май ще искам и аз направление. Пиши как е минало, че го мисля.

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет, момичета!

Не съм изчела нито предната тема, нито тая, набързо един кросрийдинг направих и толкова... нещо не мога да смогна да наваксам със задачите след почивката...

Но пък си изкарах чудесно последните дни. Най-близката ми приятелка си е в Бг в момента, три дни бяхме заедно. Сега в края на седмицата пак ще са ми на гости... толкова ми е готино!  Heart Eyes Много ми липсваше, сега като е тук осъзнавам колко всъщност повече ми липсва отколкото си мислех Sad... както и да е...

Надявам се всички да сте добре!  bouquet

# 44
  • Мнения: 81
Здравейте.
Вал, дано бързо свикне Стаско.
Бъдещите майчета с по малко нерви. Теглите им по една/ наум/ и нататък.
вики тази сутрин се разплака защото не била ея Гая, а Пепито Joy в яслата. Много почна да говори, слага те в на място направо.
И Вики не обича да пътува дълго. Иначе ако не и сложим колан се нерви и сама се закопчава

Общи условия

Активация на акаунт