За есента се готви вече ЯНУАРСКОТО човече! (42)

  • 32 066
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Този пост го пиша от сутринта Embarassed Тъкмо прочета и да пиша и все на някой му притрябвам ooooh!
Пепинка ужасно преживяване,надявам се вече да сте добре.Честит рожден ден мила,много здраве и усмивки ти желая!


Клео ,горе главата моето момиче,няма да е все така Hug
Мадлен стискам палци бързо да се възстановите и скоро да се приберете в къщи Hug

Аз пък вчера направих първото чистене на апартамента и въпреки ,че щях да се задуша от пепеляк ми беше много готино,нямам търпение да си измия прозорците,но това няма да е скоро.

# 736
  • Мнения: 180
.....Ето това не ми харесва в големите градове - рай за вируси и зарази. #Cussing out
Мадлен, Hug,бързо да се лекува Тиянка и час по-скоро да се махате от там Praynig....Пфууу тази здравна реформа !  ooooh! Всичко останало реформира, освен болниците!
 Пепинка, да си ни жива и здрава!И живот и здраве догодина хубав, пухкав подарък!
Клео, на колко години си?(ако не е тайна де Flutter)
мрън:
Скрит текст:
Въпреки, че наглед при нас всичко е О.К, аз пак започвам да потъвам в Сатурновата. ConfusedЧувствам се като в омагьосан кръг. Мине не мине време и всичко ми се повтаря, проблемите с половинката 2 дена в месеца -добре, останалите 28-зле и така години...
Имам крещяша нужда да направя нещо. Нещо различно; нещо да променя; да отида някъде ....някъде другаде. Имам нужда от ПРОМЯНА.(във всякакъв аспект) Баси. Confused
[/color]

Последна редакция: сб, 06 окт 2012, 22:11 от elenia

# 737
  • Мнения: 192
Пепинка - Честит Рожден Ден  bouquet Бъди здрава и много щастлива!

Меги Дано Тия да се оправи бързо и скоро да ви изпишат от болницата Praynig Praynig Hug

# 738
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Влезна да видя как сте, но всички се оплакват и не са добре.
Пожелавам ви утрешния ден да е по-добър от днешния и темата да се напълни с позитивизъм.

Ние сме добре, далеечеее, но пак ви мисля!

# 739
  • Мнения: 748
Пепинка, Честит рожден ден   bouquet Да си много щастлива!

 Hug Hug Hug за Тия. Бързо да оздравява

Рал, мерси  Heart Eyes

Еления, дано с порастването на децата да се оправят и отношенията с ТМ

# 740
  • Мнения: 539
Честит рожден ден, Пепинка!
Много радости, щастие и детски усмивки!
Най-хубавите (макар и трудни)дни предстоят!


Мадлен, пиши как сте! Много ме изплаши с тоя винкел! Удари ли се много Тия?

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 09:05 от Az i ti

# 741
  • София
  • Мнения: 415
Пепинка, честит рожден ден! Желая ти здраве, щастие и безкрай радостни моменти!  bouquet Всичко с бебо ще е ок! Hug
Мадлен, бързо да се оправя бебка, че този вирус е ужасен и ние минахме през него! Confused

# 742
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
За добро утро :

НОВА ТЕМА [/size]

Общи условия

Активация на акаунт