За есента се готви вече ЯНУАРСКОТО човече! (42)

  • 32 085
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 496
Добро утро, милички!

Пепинка, честит рожден ден! Пожелавам ти от все сърце много здраве, радост и много прекрасни, слънчеви дни с милото ти семейство! Стискам палци всичко да е наред с бебчо и живот и здраве януари да си го гушкате всички!   Hug  bouquet Heart Eyes
Миличката ти, много ти съчувствам за преживяното с Рая - и за пристъпа, и за дето ти е скочила на корема. И аз се мъча да се опазвам, да чукам на дърво досега не ме е удряла по корема, но и Райчето е по-дивичка и сигурно на теб не ти е лесно хич...  Confused Но не вярвам нещо да му има на бебчо, те са добре защитени в коремчето. По-скоро теб те е заболяло.  Hug

Еления, хареса ми поста ти!  Peace

Герито, едва ли е от бременността, защото по принцип тази бременност ми е много невротична и то даже не самата бременност, а по-скоро случките, които не спират и за миг да се нижат една след друга - все кофти ситуации... Със Зори бях много по-спокойна, но последните 2-3 месеца ми се "отели вола", дето има една приказка... По-скоро няколко лоши новини за близки мои приятели ме ошамариха така да се каже и реших, че повече за глупости няма да се кахъря! Отказвам! Засега се получава.  Wink

Амнезия, кажи на ТМ да не се шашка за глупости! Нищо му няма на детето, нали е здраво! Нищо друго няма значение, гледайте се вие да сте добре, че хората по света срещат много сериозни проблеми, а ние, когато нямаме си ги измисляме...  Tired

Слънчев октомврийски ден на всички!  Hug

# 721
  • Мнения: 487
Пепинка, сигурно нищо му няма на бебето.  Hug А за твое успокоение, не може ли пак да идеш на ултразвук?

Аз днес осъмнах с цистит. По-скоро през нощта. Та да  да ми препоръчате някой добър уролог от София или Пловдив. По възможност да работи със ЗК. И още нещо. Може ли да се даде стерилна урина за изолиране на бактерия, ако в момента нямам цистит или задължително трябва да имам налице. И как успявате да дадете стерилна урина с цистит. Аз не мога сутрин да си направя тоалет преди урината, защото не мога се сдържа. Веднъж дадох урина, ама не успях да си направя тоалет и не се изолира никаква бактерия, така че не знам до колко са верни резултатите.

# 722
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Амнезия, много съм доволна от тази лекарка
http://www.mbal.doverie.bg/bg/nefrocabinet

Трябва да се стискаш за съжаление, за да можеш да направиш тоалет първо, а после и урина.

Бимбим, рекламната агенция е Бизнес каталог с Европейско участие и се специализира в онлайн пространствата

# 723
  • Мнения: 487
бубе, мерси

# 724
  • бургас
  • Мнения: 624
ПЕПИНКА,чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВСИчКО НАЙ-ХУБАВО ТИ ЖЕЛАЯ   bouquet

Момичета,много ви благодаря за подкрепата  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 1 687
адис, мерси, че си се стила за мен, мила. аз съм ок. в четвъртък нещо се преуморих на работа и цяла вечер ме боля корема, вече си мислех, че ще загубя малката точка, но устискахме де Simple Smile в петък преподавах седнала. хич не обичам така, ама какво да правя...

буби, това е! този е правилният начин на мислене. аз хич не се ядосвам за такива неща, а мм се дразни ужасно и все му повтарям как трябва да ги приема тези неща, ама пуста емоционалност!

клечо, аз в борисовата още не знаех, просто съм си дебела Laughing Laughing Laughing

пепинка, дано да е наред юнакът. райчето отрано го тренира да се бори. Simple Smile вярвам, че всичко е наред. а на теб честит рожден ден! да си все така усмихната и позитивна, каквато те познаваме тук! Simple Smile

# 726
  • Мнения: 251
Елч, няма да си мислиш такива неща, всичко ще е наред с малката точица  Heart Eyes пази се и гледай да почиваш повече  Hug

Буби, и на мен много ми хареса начина ти на мислене, пожелавам ти само да не е временно явление, а и за напред да е така  Hug

пепинка, много здраве и щастие желая на цялото ви семейство! Да е лек остатъка от бремеността и да се радвате на хубаво и здраво бебче на финала!   bouquet

бързо оздравяване на всички мъничета  Hug

амнезия, ако правилно съм те разбрала, да може, дори известно време след лечение на цистит, т.е. при отзвучали симптоми, препоръчват контролна стерилна урина. бързо да минава  Hug

# 727
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Пепинка, честит рожден ден , мила! Бъди жива и здрава, бъди много усмихната, все така лъчезарна и носеща позитивизма в себе си! Весел празник!

Аз да ви кажа се боря с един вирус и ми идва да мра  Confused Всички ни прекара в къщи...голяма гад , да знаете!

# 728
  • София
  • Мнения: 598
амнезия, може да изчакаш ден-два, докато мине острата фаза, и тогава да пуснеш урината. По-добре веднага де, но ако наистина не успяваш, става. Аз така чаках 5 дни, по други причини, и накрая пак успяха да изолират бактерията, макар че вече положението се беше облекчило.

Клео, прегръдки от мен! Бъди силна! Ти какво учиш? Следваш редовно ли?

пепинка, бебетата наистина са доста добре защитени в корема. Но ако много се притесняваш, по-добре за успокоение да минеш през спешен кабинет.
Радвай се на празника си и бъдете много щастливи всички!!!

Аз пак съм се ошашкала с разни здравни проблеми, голяма паника съм, ама няма да ви занимавам.

Всички болни мами и бебчета - бързо оздравявайте Hug

# 729
  • бургас
  • Мнения: 624
за съжаление сега довършвам средното,в 11 клас съм Laughing
иначе нямам търпение да стана студентка и упорито се готвя,защото искам да уча право  Wink

# 730
  • Мнения: 487
Момичета мерси за отговорите.  Hug

Елч сигурна съм, че точица е наред Simple Smile . Явно иска мама повече да си почива.

Мадлен, как е Тия? Пепинка, а ти?

# 731
  • Мнения: 1 687
мелона, спомени, може да помогнем с нещо, поне с акъл Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 28
Macki nie sme ot vchera v infekciozna,tuk e strashno,postoqno priemat dechica.Tiq uj e po-dobre,no predi malko padna ot legloto na edin vinkel...

# 733
  • Мнения: 93
Пепинкооо  newsm51 newsm51 newsm51 Честит рожден ден, миличка!! Жива, здрава, щастлива!!!!!!!!!!!!!!

Мадленох, ужасно прозвуча. Милата душица, не и стига и болеста, ами паднала.... Praynig

 

# 734
  • Мнения: 1 417
Madlen  Hug всичко ще се нареди , радвам се че Тия е по-добре. Много гадно, че е паднала болничните легла са ужасни.

Общи условия

Активация на акаунт