За есента се готви вече ЯНУАРСКОТО човече! (42)

  • 32 085
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 192
Здравейте Hug

Бубе - Честита ти работа  bouquet Дано да се чувстваш добре на работното си място и да си случила на колеги Peace

За сополите не ми се коментира - имам чувството, че всички деца,независимо дали ще тръгнат на една,две или три години на ясла или ДГ си ходят от м. Октомври до м. Май все сополиви Confused Това е положението Confused Секрет преди на каката сме взимали и от гърло, и от нос Peace

Амнезия - ще чакаме скоро и ти да се похвалиш. Успех с бебеправенето Peace

 Hug

# 691
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря на всички за страхотните пожелания за рожденния ми ден!  Hug  bouquet Тъпкано да ви се връща!  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 496
Привет!

Ние със Зорката ви поздравяваме с любимата ни Машина песен:



Бубе, честито за работата! Дано си доволна!  Peace

За сополчетата отношение не мога да взема, но наистина почти всички ходещи на градина/ ясла дечица са перманентно сополиви. Не знам спасение има ли...  newsm78

Хайде, прекрасен ви ден на всички!  Hug

# 693
  • Мнения: 16
Елч, чудесна новина, честито. Желая ти леко бременеене и красиво бебче накрая!

Бубе, честита работа! Дано те удовлетвори и да работиш с удоволствие.

Амнезия, стискаме палци, действайте и ще стане. Дано скоро се похвалиш.

На всички болнички - бързо оздравяване. Петър след три седмици на яслата и той е болен. Не знам как ще вардим бебето, той ще иска да е при нас, ще се е затъжил, изобщо....

Вчера като ви четох поздравленията и пожеланията що сълзи изревах, явно още ми действат някакви хормони, благодаря на всички още веднъж.

Аз този път съм много доволна как мина секциото. Но наистина предварително се бях настроила, че ще е по-леко и ще се възстановя по-бързо. Много по-добре се чувствам и се движа по-леко от първия път. Направиха ме със спинална упойка, въпреки че моето желание беше за пълна, Защото първия път не ме хвана спиналната, а и получих ужасно главоболие от нея и не можах да се вдигна от леглото две седмици и да си се порадвам на първите дни с бебчо. Обаче анестезиолога вика " Сега ще видиш, че ще те хване и ти обещавам, че няма да имаш главоболие" Така и стана. Мислех си, че ще е много гадно да съм в съзнание и да знам, че ме режат, ама не било така. А големият плюс беше, че си чух първото изплакване на рожбата. Е няма такава емоция. Показаха ми я за малко и това беше.

# 694
  • София
  • Мнения: 128
ДимараHug ще чакаме снимки на малкото вързопче.

Бубе, честита работа! Дано ти хареса. Тази агенция с каква реклама се занимава - печатна, ТВ?

Момичета, кажете какви обувки ще купувате за зимата. На мен изборът на обувки ми е много труден. Чудя се точни ли трябва да са или може един номер по-големи, все пак са зимни и са подплатени, а и ако е с дебел чорап....  newsm78

# 695
  • Мнения: 748
Здравейте.

Мрм, не я чета цялата. Ако имам късмет (което е много рядко), Дария заспива преди гадните страници. Ако не, ги прескачам. Според мен тя не вдява за какво става въпрос, но на мен са ми депресиращи.
Зън, Косе Босе й беше предната любима. Но аз я скрих  Mr. Green Направо ме побъркваше. Купих тази, която е в рими. И постоянно ми я влачеше да я чета и като свърши вика "Пак". И винаги завършваше с як рев, защото на мен ми писва след втория-третия път да я чета, а тя иска още. Бамби поне не ме кара да я повтарям.
Елч, мерси  Heart Eyes

Бубе, късмет с новата работа!

Чета нашата и съседните теми и чак ме хваща страх. Досега май не прочетох за дете, което да е изкарало цяла седмица здраво на ясла  Sad Да се оправят мъничетата

Бимбим, според мен е хубаво да са малко по-големи. Не само заради дебелите чорапи, но и за 3-4 месеца крачето ще порасне. Но това са си мои размисли. Ще ми е интересно другите какво мислят

# 696
  • Мнения: 35
Привет, момичета!

Не обичам да се оплаквам, ама и ние след 3-дневно ходене в яслата сме с хрема и леко червено гърло.А иначе вчера Борис като хапнал на обяд и заспал, та не се наложи да го вземаме на обяд и направихме цял цикъл още от третия ден.Тази сутрин обаче останахме  у дома да се лекуваме и от понеделник живот и здраве отначало ooooh!

Мисля да купувам направо ботичики , защото всичко друго ми се струва неудобно и за малко.

Приятен ден !

# 697
  • София
  • Мнения: 28
Мацки, здравейте Simple Smile

Леле колко прекрасни новини има в последните няколко дни, само чета и се кефя Simple Smile

Да расте здрава и щастлива малката Елица Simple Smile

Елч, честити ти  EFP, леко и безпроблемно бременеене Simple Smile

Нощни, Честит Рожден Ден на патерица, много здраве и щастие с любимите ти хора ти жрлая Simple Smile

Оф хич не мога да си събера мислите, много е болно малкото ми пръжче, и то без да ходи на ясла, от 1 сед мица е с кашлица и сополи, а от вчера и с Т., повръщане и разстройство...Чудя се какво да правя, 2 дена не иска да мръдне от леглото, каквото е хапнала го е повърнала, днес док й изписа Аугментин, давам й глюкоза с лъжичка, Ентерол, Хидрасек, сироп за кашлица, капки за нос, Нурофен, скрина в спалнята е целия зарит с лекарства ooooh!

Оплаках се и аз, ама лошото е, че не ми олекна както друг път, този път съм действително притеснена, и, ако до утре не се подобри я замъквам към болницата...

# 698
  • Мнения: 119
Ужасна работа са тези болести. Ние тази нощ си прекарахме в спешното, че Рая ни уплаши със задушаваща кашлица посред нощите. Аз така се панирах. Че не знам как изстрелях всички по пижами. Откарахме си няколко часа, надупчиха и дупето със стероиди и казаха, че е круп (не знам на български какво е), но се поуспокоих като попрочетох, а тя поспа след това.

# 699
  • Сандански
  • Мнения: 72
Ех,че хубави новини напоследък!

Елч честито!!!Знам колко много искаше и чакаше това бебче,така че наистина се радвам много за тебе!Пожелавам ти една лека и спокойна бременност ,пък момче или момиче съм сигурна,че много ще му се радвате! Hug

Нощни с огромно закъснение,но и с огромни пожелания само хубави неща да те стигат по житейския ти път!И с всяка изминала година да се чувстваш не остаряваща,а по-мъдра и щастлива!

Мадлен бързо да се оправя малката Тия та да не се налага да ходите до болницата Praynig Hug

Милото Райче CryДа се вдига на крака бързо и пак да прави щуротийки Hug

И всички останали болничета бързо да оздравяват Praynig

# 700
  • Мнения: 1 417
Оффф, тая кашлица..... миличките, Пепинка как е сега Рая, Мадлен защо не ви приемат в болница да не се обезводни малката?

И Ета е с кашлица, но според док била добре кашлицата била остатъчна  ooooh! незнам какво да я правя давам Ентитус и чакам ако се влоши налазвам някоя болница.

# 701
  • София
  • Мнения: 116
Елч, ЧЕСТИТО  Hug Лека и приятна бременност   bouquet

Абе питах те аз дали имаш с нещо да се похвалиш, че ми мязаше да си бременна, но си премълча в Борисовата  baby_neutral

Димара да ти е жива и здрава дъщеричката  Hug Страхотно име, нека има много късмет в живота   bouquet

# 702
  • Мнения: 496
Ох, миличките душици златни, които са болнички - много бързо да се оправят!

Мадлен, Пепинка, гуш за вас!  Hug

И всички останали сополчета и кашлички!  Hug

Димара, много се радвам, че се чувстваш добре! Да цункаш бебка от мен!  Heart Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 5
Мадлен дано да се оправите но мен ако ме питаш заведи я до болницата утре защото малките деца се обезводняват много бързо ние от морето хванахме ротавирус и аз се опъвах два дена и не исках да ходим в болница но добре че отидохме защото много се беше обезводнил след 5-тата система се изправи на крака а като те чета как само лежи ние бяхме така накрая само лежеше и спеше незнам ти си преценяваш но е много опасно

# 704
  • София
  • Мнения: 5
Цитат
Държавна или не, в градината ми се предоставя социална услуга, за която ПЛАЩАМ (толкова, колкото са ми поискали). Имам право да държа сметка как се извършва... И за бога, става въпрос за ДЕЦА! Тия хора там в градината не ми правят лична услуга, това им е работата да се ГРИЖАТ ДОБРЕ ЗА ДЕЦАТА!!! И им се ПЛАЩА ЗА ТОВА! Разбирам, че условията са лоши, заплатите са малки... но това им е работата и аз имам право и съм длъжна да изисквам да си я вършат съвестно...
Абсолютно съм съгласна


И аз така в крайна сметка всеки си избира професията и трябва да я работи с желание замислете се и вие работите независимо какво и гледате да го свършите и клиентите да са доволни и шефа все пак това се изисква от вас

За училището мисля че 6 години е една доста ранна възраст аз съм родена май месец и съм тръгнала на 6 на 17 вече бях студентка ами извинявайте но аз си бях още дете не го одобрявам поне като съдя по мен не съм била лоша ученичка но просто си вървях назад и това го осъзнавам чак сега
Извинявам се че сега пиша по тези теми със закъснение но рядко сядам на комп и успявам да прочета но почти никога да пиша Hug 

Общи условия

Активация на акаунт