Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 24 тема

  • 36 512
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367

   Момичета вижте какво открих във фейса си! Не видях да сте го пущали.

 

">#![/video]

# 46
  • Мнения: 0
Привет на всички,  Hug тези трябва да са от 18-ти епизод.


# 47
  • Мнения: 12 834
jap17 нови снимка са, smile3525



Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 20:24 от eliNIM

# 48
# 49
  • Мнения: 8 463
Мерси Ели Hug
Ето го и превода:

Говорим отново за Мълчаливите.
Сценариста на Мълчаливите си играе с нашето психическо здраве.На кого да повярваме ,на кого да разчитаме.След гледането на серията всяко човешко същество започва да се съмнява в приятеля си,в любимия/любимата си,в съпруга/съпругата си.
Засега Мълчаливите направиха най-добрата премиера .
В действителност ако погледнете новия сезон там няма надежда.Защото историята изглеждаше завършена миналия сезон.Аз се чудех как ще се изгради  сценария като историята е мъртва.Сложно ще е така че ще го обърнат на фантастика и аз ще се откажа.Казах миналата година че Шериф и неговите приятели спечелиха мача с 1:0.Но сме сбъркали това е бил резултата  само за първото полувреме.
Водещата роля на Гурур.
Междувременно харесвания от публиката Гурур започва да има почти водеща роля.Берк Хакман успешно играе ролята на психопат.Това е неговата голяма роля със сигурност.
Публиката /зрителите коментират че този сезон сериала ще има голям успех.
В този сериал не може да се предскаже нищо.Казвате си "Не той не е".В началото си мислите други неща.
Гледах серията и съм шокиран.Сценариста и режисьора не са хора.


Lati-g Hug мерси за клипчето   bouquet
jap17 нови сничици мерси   bouquet

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 20:48 от Eny87

# 50
  • Мнения: 12 834
Берк представя в реклама шоколад- 2004г





# 51
  • Мнения: 1
Привет на всички !  Hug

Чак сега имах възможност да изгледам серията, благодаря на Лили за помощта   bouquet , на всички, които са пускали снимки, статии и са правили анализи.  Hug

Ако трябва да определя началото на сезона ми хрумва вегнага думата "страскащо". Доста сюжетни линии се преплетоха и нещата се завъртяха по интересен начин. Доста заблудиха зрителя, че главно действащо лице в отмъщението ще бъде и Джебраил, който не се разбра как оживя и по същия начин, сякаш като непотребен на сценария излезе от целия филм. Това лично за мен внесе доста нереалистично впечатление.

Голямо внимание бе отделено на детайлите, които всъщност са много важни и заради тях филмът има собствена уникална атмосфера. До Еджевит, в колата седи невероятна красавица, а той се вглежда в огледалото и изглажда перчема си, защото трябва да изглежда безупречно в очите на Аху. Създава се убеждението, че никое обстоятелство, никакви нещастия, времето - нищо не може да потуши любовта между Еджевит и Аху. Тя имаше два стадия - детска, младежка любов, основаваща се на спомените и зряла, истинска след като се видяха отново. Аху говореше на кученцето, как може да забрави всичко, че нещата не са толкова страшни, беше спокойна на прекрасното място, на което се намираше. Да, но една секунда беше достатъчна за да се върне всичко преживяно - Еждевит се взира в нея, Билял вика името й... От този омагьосан кръг сякаш няма спасение. Нямаше значение за Билял колко отдадена, колко грижовна и красива е Сибел - обърна й веднага гръб, не я забеляза дори. Триъгълникът е налице, и двамата не могат да я забравят когато не е пред очите им, а какво остава когато е сред тях и я виждат всеки ден.

Сценаристите опорочиха единствената чиста и прекрасна двойка в сериала. Гюлтен беше най-малко свързана с всичката мръсотия, и точно заради това чудовищата изляха цялата си отрова върху нея. Ето такова нещо е отмъщението - не могат да се отърват от него, злобата на човека, на когото са причинили зло се връща с пълна сила върху най-милото същество. Няма никакво значение дали Ирфан, Газанфер и т.н. са заслужили всичко, което им спретнаха - веднъж омърсиха ли сърцето и душата си, няма връщане назад. Страхотен парадокс - човекът, който постоянно псуваше и философстваше сега не говори. Нищо - той ще компенсира с действия  Sick

Жал ме е и за Сибел. Личи си колко обича Билял и как иска да му помогне. Чувствата на Билял към Аху обаче ще я наранят много. Надявам се да се справи - тя е силен характер, знае какво иска и как да го постигне.

Новият персонаж - въпросната Нисан ми се вижда доста непросветена. Съмнявам се да знае цялата история - вероятно Газанфер удобно е пропуснал някои основни случки. В противен случай, ако е наясно с всичко, тя ще бъде не по-малко кръвожадна от него. А дали Еджевит ще се влюби в нея ? Не мисля. Ако това стане ще плюят на цялата изградена представа до сега за любовта между Еджевит и Аху. Ролята на Нисан според мен би трябвало да бъде катализаторът, който да накара Аху да се бори с всички сили за Еджевит и да осъзнае че упортвото й е безсмислено и глупаво.

Приятна вечер на всички от мен !  Hug   bouquet Two Hearts

# 52
  • Мнения: 367

    Зори за анализа ти  newsm10 smile3501

 

# 53
  • Мнения: 8 463
Берк представя в реклама шоколад- 2004г




Охооо нашия каниблачо как хубавко си хапва шоколад  smile3521
Зори  Hug много хубав коментар   bouquet
За лека нощ ще си пусна хубавата песен от филма "Вчера"
http://youtu.be/5J7KqBeBpDs



Скрит текст:
Момичета ще отсъствам тази седмица така че ви пожелавам за вас тя да бъде изпълнена само с позитивни емоции.

# 54
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Зори,  smile3525 за анализа на епизода!
Лати,  Hug за разясненията!
Ели,  Hug за интересните снимки и колажи!  Peace
Ени,  Hug приятно пътуване!  bye

Картината в спойлера за мен е едновременно излъчва и спокойствие и напрежение...


Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 12 834
Зори, прочетох с интерес анализа.

Ени ще  липсваш, но желая ползотворни дни!


# 56
# 57
# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт