Мъжът Везни

  • 97 495
  • 614
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 024
Аз с по-странно същество от Везната, с която имах неблагоразумието да се занимая напоследък, не съм срещала. Laughing Не мога да го разбера и това си е. Днес не мога без теб, утре не те познавам, иди ми-доди ми, играем си на криеница, после на гоненица, за нищо не настоява, ама пък не се и отказва; не знам какво иска, честно... Като гледам и той май не знае. Понякога е забавно, но често е и изтощително.

Все вдно описа Везната, с която аз се занимавах 😀 Толкова упорит и заинтересован на моменти, след което с дни мълчание и отдръпване. И тъкмо спра да се сещам за него, той ме потърси.. ама на мен доста бързо ми писна от иди ми-дойди ми и го разкарах още в началото.

# 166
  • Мнения: 5 255
аз нямам такъв проблем с везната ми , но както казах сигурно е защото аз съм овен и съм командир

# 167
  • Мнения: 648
Аз с по-странно същество от Везната, с която имах неблагоразумието да се занимая напоследък, не съм срещала. Laughing Не мога да го разбера и това си е. Днес не мога без теб, утре не те познавам, иди ми-доди ми, играем си на криеница, после на гоненица, за нищо не настоява, ама пък не се и отказва; не знам какво иска, честно... Като гледам и той май не знае. Понякога е забавно, но често е и изтощително.

Все вдно описа Везната, с която аз се занимавах 😀 Толкова упорит и заинтересован на моменти, след което с дни мълчание и отдръпване. И тъкмо спра да се сещам за него, той ме потърси.. ама на мен доста бързо ми писна от иди ми-дойди ми и го разкарах още в началото.
Абсолютно същото, сигурно са братя близнаци.Laughing
До такава степен го оттренирахме това, което подчертах в думите ти, че накрая спря да ми пука - ако ме потърси - ок, ако не - жив и здрав, не се напъвам. В началото много се връзвах и все търсех някаква вина в себе си - дали не съм казала или направила нещо, което да го обиди, анализи и премисляне на ситуации - докато не осъзнах, че човекът си е такъв и претръпнах.
В сериозни отношения не съм сигурна, че бих го изтърпяла това, но нашите не са такива и, общо взето, се научих да гледам повърхностно на нещата и да не драматизирам излишно. Когато е хубаво, е неописуемо; когато не е... ами, радвам се на живота; и Везната подновява обсадата.Smile

Blagoslovena, за похвалите и аз го забелязах. Това, значи, цял ден да му повтаряш колко е по и най, няма да се наслуша; направо се разтапя, става като пластелин.Smile

# 168
  • Мнения: 797
аз нямам такъв проблем с везната ми , но както казах сигурно е защото аз съм овен и съм командир
То май само овен, лъв и може би скорпионка могат да се справят с везните, а докато вземат решения на тяхна глава ще задоволят желанието за власт и контрол;))
Аризона, да обич

ат да ги хвалят, но не могат един свястен коментар и похвала да съчинят. И който не е добре с търпението като мен, Бог да е на помощ. Я споделете вашите везни как ви свалиха? И те като близнаците са гола вода в тези неща.

# 169
  • Мнения: 11
В свалките поне от моя опит е много галантен и внимателен.Пипа и действа бавно.Не натрапчив,нежен...отдалече...пуска леко и бавно въдицата.И..
после се отдалечава.Типично за въздушните знаци...

# 170
  • Мнения: 797
А моя когато му казах че харесвам отракни мъже дойде и видях вътрешната борба. Каза на шефа, шефе, вземам Б...и видях че си отдъхна. Иначе е доста нахален като си иска нещо.

# 171
  • Мнения: 5 255
аз нямам такъв проблем с везната ми , но както казах сигурно е защото аз съм овен и съм командир
То май само овен, лъв и може би скорпионка могат да се справят с везните, а докато вземат решения на тяхна глава ще задоволят желанието за власт и контрол;))

не мисля за лъвицата и скорпионката , че е така .Имал е и двете зодии за гаджета и ми казва, че се е разделил заради обсебването им . Аз съм майсторка на непукизма.

# 172
  • Мнения: 797
Е, така е нашата любов е обсебваща, аз даеам всичко, 200 % ама ако не ми се връща и се карам или се разделям. Искаме човека да казва и мисли и говори само за нас, да се възхищава, всичко обратно води до депресия и тъга. Поне при мвн е така. И веднъж като въпросния везна мъж ми каза че някаква кифла, рускиня била по-учена от мен. Без да знае че 6години съм учила за да работя сега по специалността....много ме обиди.

# 173
  • Мнения: 5 255
Скорпионите и те са такива, дори по зле . И аз съм ревнива, но си имам граници, а и самочувствието ми е пословично, за това не си позволявам да показвам ревност. Под нивото ми е. За това пък с манипулация успявам да го накарам да се разкае . Wink

# 174
  • Мнения: 797
Мале, скорпионче... Аз пък съм виждала ревниви скорпионовци.

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 10:42 от Blagoslovena

# 175
  • Мнения: 5 255
Аз съм овен, исках дакажа ,че скорпионите са ревниви като лъвовете.

# 176
  • Мнения: 26
След 4г връзка с Везни мога да кажа, че е лоялен и верен, няма очи за друга. Държи на дългогодишните си приятелства, без значение дали тези приятели са с корено различно мислене за живота от него. Щом е приел, че са му най-добри приятели, това ще е така до живот. С хората гледа да се разбира добре, не влиза в разправии, по скоро ще си запази мнението за себе си отколкото да спори с някого. Оставя добри впечатления в хората. Аз лично го описвам като "вежливо таралежче".
Моята Везна не завързва нови приятелства, пада си и домошарче, малко се върти в един затворен кръг, което му е комфортно. Лудории не прави, даже слага спирачки на лудите идеи в зародиш още. Често чувам повече "не", отколкото "ами хайде тогава!".
Неинициативен. Води се по мен. Аз задавам правилата.
От друга страна е инат, веднъж достигнал до някакъв извод, колкото и да се обсъжда, той вече е решил.
Ревнив е, иска вниманието ми да е само за него. Ако заподозре флирт, става агресивен и много, много се обижда и сърди.
Много лесно раним, обидчив.
Никога не закъснява. Но и не бърза. За деня може да свърши само две неща, но знае точно в кои часове и колко време ще му отнеме. Обича да си почива и да не си дава зор.
Има мечти и големи цели, но не винаги има смелост да ги постигне. Предпочита да се оправдае, пред това да рискува. Пада си по-скоро песимист.
В сексуално отношение: обича секса, но рядко си го иска. Обича да го прилъстяват, той да е съблазнен. Обича повече нежностите. Понякога забравя как да си ползва ръцете, ленив е. Не си пада много по предиграта, смята че щом той е готов и партньорката е! Често бърза, защото търси повече своето удоволствие.

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 14:56 от r_marks

# 177
  • Мнения: 5 255
МНОГО ТОЧНО ! Да не би да имаме връзка с един и същ Grinning Ти коя зодия си, r-marks ?

# 178
  • Мнения: 26
Аз съм Рак. Grinning

# 179
  • Мнения: 797
Страхотно си хо описала. Чак ми е несъвестно че мм ако разбере че пиша за бивши. Но сте напипали нишката. Ще търся тема за лъвчовци там да се вихря.

Общи условия

Активация на акаунт