Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 септ. 2012, 22:21 ч.

Мъжът Везни

• 60 459
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
Цитат:"Жена с пари. Щастие"  Тоест, мъжът везни е като мързелива девойка- тип кифла, която търси такъв, който да я обгрижва, издържа и подсигурява във всичко, а тя само да хубавее и да се ветрее. Така ли да го разбирам казаното в цитата? Simple Smile

ПП Иначе съм съгласна с мненията в постовете на тази страница.

Не, по-скоро идеята е, че иска жената да има пари, за да не се жертва той толкова много 😃😃✌ да не се налага къща да й купува.... казва си “защо аз да купувам на нея, като мога да си намеря жена, която да си има къща и да я споделим”.😄😄😄😄😄 Просто си има афинитет към богатите или да кажем финансово уредените дами/жени.

# 301
Simple Smile Да, съгласна съм. Везни-то що да се презорва и изгърбва, като може поне един дом наготово да ползва, така си е. Само че май мъже и от други зодии взеха, че харесаха тази тактическа мисъл.
Между другото, и аз като се жених, гледах не в моя дом някой да дойде, а аз в чуждия да се нанеса, но да няма роднини  там.Simple Smile Тъй че - коя съм аз да съдя, дет се вика. Simple Smile

# 302
Аз нямам такива наблюдения за Везните. Напротив-всички,които познавам,включително и ММ ,са си в техни къщи. Не обича да е зависим от никой и да е длъжен. Виж,за мъж Овен мога да се съглася,че е използвач,сметкаджия и гледа все да е на далавера. Но тук може и от човека да си е. Везните,които познавам не са такива,може би освен една приятелка,която ме съмнява,че се омъжи малко по сметка.

# 303
  • Бургас
Нямам афинитет към астрология и зодии, но тази тема направо ме втрещи от толкова негативни  коментари за мъжът Везни. Освен колебливостта и нерешителността, с нищо друго негативно не мога да свържа моя.  Аз съм Близнаци и съм същата, така че никак не ми пречи. А това пък, че не са сексуални  - съвсем. Даже е най-потентният мъж, който някога съм познавала/ся, сигурно ще кажете, че защото е граничен със Скорпион - 22.10, но пък въобще не е егоистичен и ревнив като тях, не мисля, че имат нещо общо/. Асцендентът му е Стрелец.

# 304
  • Боса по асфалта вървя си ...
Всички Везни (мъже и жени) ли са портаджии?! От малкото познати, които имам - всички не могат да пазят тайна, дори когато изрично им е казано да си мълчат. Отделно разнасят всякаква споделена им информация без да се замислят, че така дънят споделилия я и може да забъркат страхотни проблеми за себе си, приятелите си и въобще всички намесени покрай изпортеното.

Мисля, че не го правят с цел интрига и облаги. А по-скоро да се изфукат с каква информация разполагат, да завъртят разговор, дъра-бъра да става. А може и съвсем други да са им подбудите. За мен е непонятно такова поведение и ми е неприятно да се пристиквам какво да говоря пред Везни.

# 305
Портаджии са, да
правят го, щото целта в живота им е да плямпат , а и лесно можеш да ги накараш да споделят...

# 306
Нямам афинитет към астрология и зодии, но тази тема направо ме втрещи от толкова негативни  коментари за мъжът Везни. Освен колебливостта и нерешителността, с нищо друго негативно не мога да свържа моя.  Аз съм Близнаци и съм същата, така че никак не ми пречи. А това пък, че не са сексуални  - съвсем. Даже е най-потентният мъж, който някога съм познавала/ся, сигурно ще кажете, че защото е граничен със Скорпион - 22.10, но пък въобще не е егоистичен и ревнив като тях, не мисля, че имат нещо общо/. Асцендентът му е Стрелец.

Това е защото асцедента му е Стрелец, аз съм имала 3 гаджета със асц. Стрелец...и тримата бяха от различни, по-различни, Слънце в Рак и асц. Стрелец....мммм без коментар, слънце в Скорпион, асц. Стрелец ... дърво! Слънце в Лъв, асц, Стрелец и Марс в Скорпион...това си е машина за секс! Но слънце в Везни и асц. Скорпион.... и марс в Овен където се предполага да е сексуален... ами ич не е... Какво да кажа...мъка си е Grinning

# 307
Портаджии са, да
правят го, щото целта в живота им е да плямпат , а и лесно можеш да ги накараш да споделят...
Много смело обобщаване Wink Нещата зависят от човека и л'ви са му ценностите
Лично при мен,нещата потъват и няма начин да изплямпам нещо,което ми е споделено

Общи условия

Активация на акаунт