Мъжът Везни

  • 97 338
  • 614
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 478
Мога да добавя и че на база на това как им се развива живота много се променят като хора. И се раздават, но за чуждите хора, в своето семейство чакат на готово и са неблагодарни. Моя мъж е везни. Десет години сме заедно ужасно много се промени. В началото беше мъж мечта - спокоен уравновесен, скромен, любящ, романтичен. С течение на времето, поправи се малко в живота,доста от нещата с моя помощ,но както и да е и се възгордя и стана страшно. Не можеш гък да му кажеш, самочувствие, все знае, иска неговата дума да се чува постоянно, да командвал той, това са негови думи. Все е недоволен. Може да се прибере от работа да е изчистено, сготвено, оправено всичко... Още влиза от вратата и тези дрехи на простора не са ли изсъхнали за цял ден, че не са прибрани, забележете дрехи от същия ден, не стоящи 3 дни и други подобни. Страшно мрънкало.

# 286
  • Мнения: 797
Ана Каренина. Ако знам кой е мъжа ти няма и да се замисля. Помакините по нашия край правят така. Хванат един богат и после се чукат като животни с други. Адски грозно. Помисли за неговото рено.е ако някой научи. Винаги истината излиза. Чак с везни да се виждаш. Последния път като правих секс с такъв, а то е отдавна, първо ме насили анално, без да зная, просто се качи и не можех да реагирам освен да крещя, второ е адски бавен този с който бях, 54 минути, директно се протрих. Не ви лъжа. Казват че са добри любовници, не знам вие ще кажете.

# 287
  • Мнения: 32
Ана Каренина. Ако знам кой е мъжа ти няма и да се замисля. Помакините по нашия край правят така. Хванат един богат и после се чукат като животни с други. Адски грозно. Помисли за неговото рено.е ако някой научи. Винаги истината излиза. Чак с везни да се виждаш. Последния път като правих секс с такъв, а то е отдавна, първо ме насили анално, без да зная, просто се качи и не можех да реагирам освен да крещя, второ е адски бавен този с който бях, 54 минути, директно се протрих. Не ви лъжа. Казват че са добри любовници, не знам вие ще кажете.
Благословена,всеки гледа през неговата призма!Нито съм искала съвет за това защо ще изневеря на мъжът ми,нито е богат,нито съм помакиня!Така,че не си ври носа там където не ти е работа!

# 288
  • Мнения: 5 247
Гаджето ми е везни и си подхождаме. Аз най-много с този мъж се разбирам. Вече 2години и половина тон не сме си повишили. Според мен зависи от двете зодии не само зодията на мъжа. Аз съм овен и го командвам и въртя както си искам. Моя се раздава и за чужди и за свои. Чак ме дразни. За любовник - ами не е най-добрия който съм имала и даже мие дървен. Но пак казвам аз съм огнена натура и отвсякъде чисто овенче. На мен само скорпион може да ми се опре, но пък с тях не се разбирам. Приятеля ми също казва, че с мен се разбира най-много от всичките си връзки. Дори в брак  мисля да го примча Joy

# 289
  • Мнения: 403
Аз пък познавам един мъж Везни, който е толкова зависим от майка си, че дори му казва какво да яде и пие. Обаче, като се изнесе от тях и нещата му потръгнаха. Ама като му казвах, не ми вярваше. Ето, че бях права за всичко. Много съм доволна. Пък толкова красива жена си намери, че на всичките му приятели им увисват ченетата като я видят. Пък и не е никак меркантилна. Парите не я интересуват, само чиста любов. Дай боже на всеки! Simple Smile

# 290
  • Мнения: 115
От два месеца съм с Везна...аз съм Близнак... и около мен винаги все огнени е имало или Дева и Скорпион. Какво да кажа, нямам думи...бързат нещата да се случват, да се влюбят, да заживеят с човека и да са обичани. Мъжете Везни са много интелигентни, умни, сантиментални макар Лъва да е по- сантиментален и аз също от тях, обичат хармонията, романтици са, обичат лукса и уюта, чувствителни, бързо се превързват за разлика от мен... не се влюбват лесно но са лоялни, директни. За семейството си биха направили всичко но за хората вън...може и да са груби и дори тирани. С чувство за хумор са но са мързеливи на моменти, понякога много говорят, държат много на комуникацията. Разхвърляни са, единственият подреден мъж които познавам е бившият ми, които е Лъв и е военен с майка Рак! Това което ми е странно при мъжете Везни...държат повече на комуникацията от секса, не са много сексуални, могат и без секс стига им да говорят и да се чувстват в комфорт с хората около тях. Харесвам, че има мъже които не държат на това но някак ми е страно ...

# 291
  • Мнения: 2 749
Трима мъже везни съм имала и вече няма да докосна такъв дори и с много дълъг прът! Grinning Единият беше семеен и там е ясно, нищо сериозно не съм търсила. За мен безумното е, че той го търсеше въпреки положението си. Вторият - стар ерген с огромно желание за съжителство и деца, но не смеещ да направи никаква крачка към това. Третият - разочарован от бившата, която му изневерила и проектиращ го върху всички жени. Там имам и най-сериозни наблюдения /другите бяха за много кратко/. В къщи много ме обича на думи, а пред хората всяко изречение почва с аз и как свободата е най-важна. Същевременно е супер ревнив и обсебващ, то това е любов за него де, да сте като гербови марки залепени навсякъде. Пред хората е все позитивен, а в къщи - е няма такава заядлица. Абе пълен позьор с претенции без никакво покритие. та като обобщение 0 искат отношения, но по никакъв начин да не нарушават собственото си спокойствие. И, не дай си боже, да трябва да вземат някакво решение - е тогава "драма куин" се изявява напълно.
п.п. Скорпион съм и имам много мъжка енергия. Но ми трябва мъж също с мъжка, а не с женска енергия. Grinning

# 292
  • Мнения: 191
Мъжът Везни,остана една мистерия за мене.Досега никога не съм имала взимане даване с представител от тази зодия,но ето,че се сблъсках.Започна с някакъв флирт,непринуден,лек  и забавен.Усмивки,ах тези непринудени усмивки!Голям чаровник!Флирта се проточи 6 месеца и никаква крачка от негова страна.Аз съм Овен и взе да ми писва от това проточване и взех нещата в свои ръце.Направих първата крачка,леко и деликатно.Той все едно това беше чакал,дефакто да му се поднеса на поднос.Интерес голям прояви той,видяхме се на кафе,и и да,много приказлив,оказа се,че имаме много допирни точки на разговори.Той пристъпи към първата целувка.После започна един луд чат,писане когато сме на работа и т.н.Стана въпрос за взаимоотношения и аз му казах,че в момента искам да инскунсумираме нашият флирт,без обвързвания,просто да се забавляваме.Той го прие и се съгласи.Беше минала седмица през която се бяхме видяли два пъти на кафе по негова иниациатива ,тъй като аз работя и нощни смени и точно в тази седмица не можехме да се видим вечер за секс!И започнахме да се уговаряме за въпросната вечер,когато почивах да излезем с ясното съзнание как ще завърши вечерта.И ден преди въпросната вечер,той спря изведнъж да пише,аз изчаках до другия ден и още сутринта му писах.И той като започна да обяснява как трябвало да спрем с този чат,че можело някой да се влюби,защо ако съм искала да видя как е не съм му писала още вчера.Искам да поясня,че инициатора за чата беше той,аз не мислех така да бъде,но той като започна и на мене ми хареса,така тръпката беше по голяма.И каза,че може само да се виждаме за секс..........е нали това исках........но не довечера,а по нататък.И това беше избяга,покри се в миша дупка!Нали уж това е мечтата на всеки мъж,секс без обвързване и обяснения!Да поясня,че сме по на 30 години.Неразбрах какво стана.Някой може ли да предположи?

# 293
  • Мнения: 19 012
Просто не е бил сигурен, че иска да правите секс, въртял се e, защото няма смелост да те отреже директно, типично.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 08:29 от Bradley Cooper

# 294
  • Мнения: 5 247
Просто на везните секса не им е от първа необходимост. Може да е хлътнал и да де страхува да не хлътне повече, а може и да е обвърван.

# 295
  • Мнения: 10 011
Просто на везните секса не им е от първа необходимост. Може да е хлътнал и да де страхува да не хлътне повече, а може и да е обвърван.
Не е обвързан със сигурност,за хлътване,просто не ми се вярва.Но независимо каква е причината,за първи път ми се случва,мъж да избяга от секс.Едно е да го бяхме направили и после примерно да се покрие.....ще го разбера,взел си е необходимото или не съм му допаднала сексуално,но да не стигнем до първи секс.....е това направо ме шокира,все едно изсипа кофа с ледена вода върху мен!

Може и да е объркан сексуално, в смисъл, че не е приел себе си като гей. Случвало ми се е. Момчето уж мреше за мен, грандиозен показ, всички знаеха, отдръпна се яко. Точно като ледена кофа ми дойде. Щяхме да се избием с един негов приятел/любовник. Яко ми падна пердето, което никога не ми се е случвало към жена съперница.  Laughing
Дали е друг, или друга, просто не ни харесват достатъчно. Случва се.
Следващият! Laughing

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 09:42 от Deziderata

# 296
  • Мнения: 191
Просто на везните секса не им е от първа необходимост. Може да е хлътнал и да де страхува да не хлътне повече, а може и да е обвърван.
Не е обвързан със сигурност,за хлътване,просто не ми се вярва.Но независимо каква е причината,за първи път ми се случва,мъж да избяга от секс.Едно е да го бяхме направили и после примерно да се покрие.....ще го разбера,взел си е необходимото или не съм му допаднала сексуално,но да не стигнем до първи секс.....е това направо ме шокира,все едно изсипа кофа с ледена вода върху мен!

Може и да е объркан сексуално, в смисъл, че не е приел себе си като гей. Случвало ми се е. Момчето уж мреше за мен, грандиозен показ, всички знаеха, отдръпна се яко. Щяхме да се избием с един негов приятел/любовник. Яко ми падна пердето, което никога не ми се е случвало към жена съперница.  Laughing
Дали е друг, или друга, просто не ни харесват достатъчно. Случва се.
Следващият! Laughing


Ох,как ме разсмя.......да всичко е възможно!

# 297
  • София
  • Мнения: 272
Мога да добавя и че на база на това как им се развива живота много се променят като хора. И се раздават, но за чуждите хора, в своето семейство чакат на готово и са неблагодарни. Моя мъж е везни. Десет години сме заедно ужасно много се промени. В началото беше мъж мечта - спокоен уравновесен, скромен, любящ, романтичен. С течение на времето, поправи се малко в живота,доста от нещата с моя помощ,но както и да е и се възгордя и стана страшно. Не можеш гък да му кажеш, самочувствие, все знае, иска неговата дума да се чува постоянно, да командвал той, това са негови думи. Все е недоволен. Може да се прибере от работа да е изчистено, сготвено, оправено всичко... Още влиза от вратата и тези дрехи на простора не са ли изсъхнали за цял ден, че не са прибрани, забележете дрехи от същия ден, не стоящи 3 дни и други подобни. Страшно мрънкало.
Все едно описваш баща ми. Много сме спорили с него за това. С течение на времето и като стигна пенсионна възраст се попромени, но на моменти дървеният философ се показва Simple Smile)

# 298
  • Мнения: 391
В допълнение, мога да кажа, че мъжът везни има много позитивни качества, освен преобладаващите негативни. Склонна съм да твърдя също, че една дама, която е финансово “уредена” и нищо материално не й липсва, ще изживее истински щастливи дни с мъж-везни, защото той от своя страна, ще има всичко, което иска 😁 Жена с пари, щастие! 🙃

# 299
  • Мнения: 5 386
Цитат:"Жена с пари. Щастие"  Тоест, мъжът везни е като мързелива девойка- тип кифла, която търси такъв, който да я обгрижва, издържа и подсигурява във всичко, а тя само да хубавее и да се ветрее. Така ли да го разбирам казаното в цитата? Simple Smile

ПП Иначе съм съгласна с мненията в постовете на тази страница.

Общи условия

Активация на акаунт