Сапарева баня - хотел Германея или Хотел Емали???

  • 9 763
  • 9
  •   1
Отговори
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Решили сме няколко семейства да отидем този уикенд към Рилските езера и съм в чуденка къде да отседнем! Иска ми се да има и СПА, че ако времето не става за планина, поне да покиснем в басейнче! Така че моля за отзиви за двата хотела..... или и за друг??? Кухня, СПА, стаи?????
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5
Преди една седмица бяхме в Германея,след колебание между Германея и Емали.За Германея-не особено поддържано хотелче,има много неща да се желаят относно хигиената,водата във външния басейн не беше чиста,но все пак минерална и топла,обслужването и кухнята-сравнително добро.Но затворихме си очите....нали все пак искахме за разгледаме Рилските езера.
При една от разходките открихме много симпатични семейни къщички,мисля че се казваха - къщи в парка или нещо подобно,които са много симпатични и удобни за големи компании.
Друго подходящо за следващата ни почивка не открихме в С.баня Simple Smile

# 2
  • Мнения: 222
Били сме само в Емали. Приятен, малък, непретенциозен хотел. Стаите са нови, просторни и чисти. Има джакузи и малък басейн. Закуската в хотела също е много прилична и разнообразна. Като недостатък - нямаше интернет в повечето стаи.
А точно до Емали има голям, нов прекрасен плувен комплекс - изобилие от басейни топла вода и голямо джакузи, обаче са открити.

# 3
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Емали. 
Големия плувен комплекс е бившата Гградска баня. Ремонтирана и променена изцяло. С две големи джакузита. Има и вътрешен басейн.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 526
http://baseinkotvata.com/ - ето го спа-то.
Обаче (поне сега беше така) външния басейн и банята са на отделен вход (билет).
Градът определено е пълен с доста чисто нови хотелчета от този тип - http://pochivka.bg/o-2494-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B8% … D1%8A%D1%89%D0%B0 и къщи за гости. Няма как поне да не е чисто и ново в тях.

# 5
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Благодаря на всички за споделеното, но...... по закона на Мърфи, каката се разболя и няма да пътуваме, но ще имам предвид за друг път!

# 6
  • Мнения: 0
Обмисляме един уикенд в Сапарева баня.
Тъй като сме били на Рилските езера, а и не зная дали вече времето е подходящо,засега се спираме на  басейн Котвата  и  Овчарченския водопад, но приемам и  други идеи за разходка.
Ако някой  е  ходил с приятели , ще бъда благодарна  да препоръча къде да отседнем за двете нощувки - 15 до 20 човека ще сме т.е. 7 до 10 спални ?

# 7
  • Мнения: 904
Обмисляме един уикенд в Сапарева баня.
Тъй като сме били на Рилските езера, а и не зная дали вече времето е подходящо,засега се спираме на  басейн Котвата  и  Овчарченския водопад, но приемам и  други идеи за разходка.
Ако някой  е  ходил с приятели , ще бъда благодарна  да препоръча къде да отседнем за двете нощувки - 15 до 20 човека ще сме т.е. 7 до 10 спални ?

Препоръчвам ви вилно селище "Парка".Сравнително новичко е и добре пддържано.Впечатленията ми са от преди 3 години.Ние също бяхме по-голяма група и ни направиха отстъпка в нощувката.Мисля ,че нощувахме на 15 лв. като цената спрямо предлаганото си беше супер.

# 8
  • Мнения: 0
Много добре изглежда, а и с положителните отзиви значи е точното място.
Единственото което не виждам,е има ли помещение,където да се съберем всички?

# 9
  • Мнения: 904
Много добре изглежда, а и с положителните отзиви значи е точното място.
Единственото което не виждам,е има ли помещение,където да се съберем всички?

Да, има помещение което да събере 20 човека.Не се притеснявайте, ние също бяхме малко повече от 20 даже и се събрахме.Притотвиха ни и пъстърва за вечеря.Ние прекарахме страхотно, пожелавам същото и на вас!
Пишете после все пак как сте изкарали. Нещата се променят във времето.

Общи условия

Активация на акаунт