Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 536
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 761
Аз пък цял ден виждам числа. Вече изобщо не чета и значението им, защото видях всички чифтове на часовника от сутринта, докато заспя, без съзнателно да мисля за това. Поглеждам просто, колко е часът и винаги някакви цифри - 15:15, 16:16, 17:17 и така цял ден, всички числа, няколко дена вече. Joy
Каквото и да искат да ми кажат ангелите, то звучи тогава МНОГО КОМПЛЕКСНО и противоречиво.

Знаеш ли и на мен ми се случва така от доста време на сам и аз спрях да им обръщам внимание, но незнам какво означава. Не съзнателно виждам през целия ден всички комбинации. Надявам се да е нещо много хубаво. Пожелавам ти еидн страхотен ден Simple Smile
Благодаря, мила! Да ти се връща, и не само на теб!
Хубав и усмихнат ден на всички! Hug

# 676
  • Мнения: 1



Не знам дали няма да повторя нещо, което вече е описано, но от известно време се интересувам от въздействието на кристалите (като аметист, цитрин и т.н.)  и почти всичко,което прочета прилагам върху себе си и в съчетание с желанията по новолуние се получават невероятни  резултати.  Вие използвате ли ги?

Аз мисля да започна с цитрина, но се огледах и в други камъни. Каква литература точно четеш, за да им прилагаш способностите? На мен също ми е интересно действието на камъните, ама вече от толкова неща се интересувам, че не знам къде побирам цялата информация...  Simple Smile

В момента точно ми попадна от една колежка "Енциклопедия на кристалите"- доста подробно е обяснено за всеки камък , включително и къде да се носи ( ръка, врат..и т.н.) Аз освен на цитрина съм хвърлила око на аметиста и лабрадорита.

# 677
  • Мнения: 1
Здравейте и аз да се намеся за кристаите, защото и аз имам слабост към тях. Аз харесвам Яспис, Планински кристал, Розов кварц, тюркоаз. Имам всички и скоро ми подариха кутийка с най различни. Аз лично се опитах да програмирам един планински кристал, както и един розов кварц.  За ефекта още незнам. Трябва да провам пак.

# 678
  • Мнения: 1
Здравейте и аз да се намеся за кристаите, защото и аз имам слабост към тях. Аз харесвам Яспис, Планински кристал, Розов кварц, тюркоаз. Имам всички и скоро ми подариха кутийка с най различни. Аз лично се опитах да програмирам един планински кристал, както и един розов кварц.  За ефекта още незнам. Трябва да провам пак.

Да програмираш? Я разкажи! Simple Smile

# 679
  • Мнения: 1
Трябва да намеря от къде го четох и ще ти препратя линк Simple Smile

# 680
  • София
  • Мнения: 437
Програмирането беще нещо от сорта на говорене на кристала във връзка с някакво желание, съответстващо на неговите сили, така ли? Защото аз съм чела такива неща.
А отделно знам, че т.к. камъните поемат негативната енергия задължително трябва да се пречистват всяка седмица - със студена вода или още по-добре със сол.

Аз в един онлайн фън-шуй магазин бях видяла комплект от 7 кристала и тогава се заинтересувах.

denid, такъв камък лабрадорита за първи път чувам като наименование.

Приятен и успешен ден на всички.

# 681
# 682
  • Мнения: 1
Програмирането беще нещо от сорта на говорене на кристала във връзка с някакво желание, съответстващо на неговите сили, така ли? Защото аз съм чела такива неща.
А отделно знам, че т.к. камъните поемат негативната енергия задължително трябва да се пречистват всяка седмица - със студена вода или още по-добре със сол.

Аз в един онлайн фън-шуй магазин бях видяла комплект от 7 кристала и тогава се заинтересувах.

denid, такъв камък лабрадорита за първи път чувам като наименование.

Приятен и успешен ден на всички.



Аз също прочетох скоро за него, и по-точно ми попадна списък с това кои кристали за лечение на какво са полезни като с тях  се преструктурира вода за пиене...та малко по-малко стигнах до Лабрадорита, който е силен пазител, насърчава волята  и т.н.

# 683
  • Мнения: 1
mijjjka Благодаря за линка!

# 684
  • Мнения: 1
Браво на mijjjka намерила е линк. Аз съм чела че прочистване на кристал може да стане и като стои на слънчева светина цял ден, както и на лунна, но това отнема повече време. Аз напромер направих така първо изкарах камъчетата на слънчева светлина и стояха там цял ден. След това ги измих и с вода. Повече вярвам като че ли на течащата вода. Иначе за програмирането аз го направих така: Взех в неактивната си ръка(т.е. лявата) камъка и започнах да говоря(нешепвам или на ум) на активната(дясната), това за което искам да го програмирам. Например розовият кварц е подходящ за любов, планинският кристал за любов и пари, ясписа също за пари. Всичко това се прави със затворени очи. След, което притискаш двете длани  една към друга като камъчето остава между тях и започваш да си представяш как цялата енергия от мисли отиват в него. Тази процедура приклиучва тогава, когато усетиш, че енергията отслабва. Първият път когато направих това ритуалче имаше ефект. То беше програмиране за любов. По някога слагам под възглавницата си розовите кварцове и спа с тях. Сънувам много приятни неща и спинкам дълбоко и спокойно.  

# 685
  • Мнения: 1
http://lecheniesmineraliikristali.com/%D0%B8%D0%B7%D1%87%D0%B8%D … 0%B0%D0%BD%D0%B5/


http://esotericablog.com/?page_id=3363   -  още за кристалите


http://dreamland-bg.com/index.php/topic,716.msg4509.html#msg4509   забавлявайте се!!! много интересен начин за желания

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 18:46 от dea 55

# 686
  • Мнения: 1
  Момичетаааа, идвам да ви се похваля- имам сбъднато желание  newsm44 Някои сигурно помнят, че отдавна мрънкам за нова квартира. Днес разбрах със сигурност, че ще я получа  newsm53 Сега живея в Люлин, в малък апартамент, спях на диван, наема ми беше висок, а новата квартира е в центъра, ще си имам спалня и наемът ще е два пъти по-малко  smile3521 Освен това съквартирантът ми е мъж, хубав и по-малък от мен  Flutter (братът на бившата ми съквартирантка, голям е дечко горкия, обаче само за живеене става )  Joy Много съм щастлива и Благо-Даря на Вселената  Hug

# 687
  • Мнения: 733
Хубава тема сте захванали - за кристалите, точно в момента съм на тази вълна и аз! Hug

# 688
  • Мнения: 11 761
  Момичетаааа, идвам да ви се похваля- имам сбъднато желание  newsm44 Някои сигурно помнят, че отдавна мрънкам за нова квартира. Днес разбрах със сигурност, че ще я получа  newsm53 Сега живея в Люлин, в малък апартамент, спях на диван, наема ми беше висок, а новата квартира е в центъра, ще си имам спалня и наемът ще е два пъти по-малко  smile3521 Освен това съквартирантът ми е мъж, хубав и по-малък от мен  Flutter (братът на бившата ми съквартирантка, голям е дечко горкия, обаче само за живеене става )  Joy Много съм щастлива и Благо-Даря на Вселената  Hug
newsm10 Само такива новини да има. Честито!

# 689
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз напромер направих така първо изкарах камъчетата на слънчева светлина и стояха там цял ден. След това ги измих и с вода.

 Grinning

 Не всички камъчета 'обичат' слънчевата светлина  Wink
Веднага се сещам за розовия кварц  Wink , изложен на слънце губи цвета си.





Ако расъждаваме логически , царството на кристалите е земята/в недрата на земята - пещерите  Grinning
Някъде бях чела че закопавайки ги в земята/в пръст също може да ги заредим и пречистим Grinning



p.p. преди и аз не ги знаех тези неща Wink

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 03:11 от Desss

Общи условия

Активация на акаунт