САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 80

  • 56 932
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Момичета, има ли шансове да намаля още тази завивка  http://www.laredoute.fr/vente-couette-synthetique-qualite-superieureanti-acariens.aspx?productid=324084903&documentid=999999&categoryid=44311611&customertarget=0&numberpage=1&offertype=0&pos=32_a_n_n_n_n_n&prodcolor=1&secintref=3, и ако "да" - с какво кодче? Благодаря!!!

Намаля се и с код за Бенсимона още с - 20 евро, но с този за ножа е по-изгодно Simple Smile

Благодаря много!!!   bouquet

# 691
  • Мнения: 0
Момичета, има ли шансове да намаля още тази завивка  http://www.laredoute.fr/vente-couette-synthetique-qualite-superi … 1&secintref=3, и ако "да" - с какво кодче? Благодаря!!!

Намаля се до 42,99 (размер 240 х 220 см, който си дала) с кода ножа  Peace

Благодаря много, много!!!   bouquet

# 692
  • Мнения: 0
девочки, помогите пожалуйста снизить цену. Praynig
я уже давно караулю эту кофеварку, и вот она появилась в нужном размере!
 http://www.laredoute.fr/vente-cafetiere-italienne-moka-express.a … 1&secintref=0
на ней уже есть скидка 25%, хотелось бы еще снизить...
заранее спасибо

# 693
  • Варна
  • Мнения: 18 038
девочки, помогите пожалуйста снизить цену. Praynig
я уже давно караулю эту кофеварку, и вот она появилась в нужном размере!
 http://www.laredoute.fr/vente-cafetiere-italienne-moka-express.a … 1&secintref=0
на ней уже есть скидка 25%, хотелось бы еще снизить...
заранее спасибо

С буквен код за Бенсимона и добавка до 39 евро. Кодът е 20/39

# 694
  • Мнения: 0
девочки, помогите пожалуйста снизить цену. Praynig
я уже давно караулю эту кофеварку, и вот она появилась в нужном размере!
 http://www.laredoute.fr/vente-cafetiere-italienne-moka-express.a … 1&secintref=0
на ней уже есть скидка 25%, хотелось бы еще снизить...
заранее спасибо

С буквен код за Бенсимона и добавка до 39 евро. Кодът е 20/39
да, точно, спасибочки.) ooooh! Flutter
а ни у кого нет лишнего кодика на бенсимон? плиииз Praynig

# 695
  • Мнения: 3
Здравейте и аз срам не срам на опашката за един код 30/49.Докато го нацеля то ще изтече всичко.Пущината не ще да го открия и това е.Моля за помощ.Благодаря

# 696
  • Мнения: 1 177
И аз ще помоля за код за Бенсимона.  Praynig  Опитах се да научкам, но без успех. Все пак научках няколко кода за -15Е :

FGTGR, GFTRG, TGFR5, GGGTR, 4RRRF- 15/30  с подарък JOUET EVEIL VERT ANIS  

П.С. Ако може на лични, че отивам да готвя  Mr. Green

П.С. stokrini  Hug Благодаря!   bouquet

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 18:29 от besyto

# 697
  • Мнения: 4
Какъв е SET BENSIMON. Като миналогодишния ли е?

# 698
  • Мнения: 1 177
Какъв е SET BENSIMON. Като миналогодишния ли е?

Eва го е показала на 8стр.  Peace

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Мислите ли че има нещо което дава БД с кодове за раничките и албанците,с потниците на Теди и хавлии не става  newsm78

# 700
  • Мнения: 277
Мислите ли че има нещо което дава БД с кодове за раничките и албанците,с потниците на Теди и хавлии не става  newsm78
За раничките трябва да е над 10 евро затова не ти хваща пробвай с крокодила.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Мислите ли че има нещо което дава БД с кодове за раничките и албанците,с потниците на Теди и хавлии не става  newsm78
За раничките трябва да е над 10 евро затова не ти хваща пробвай с крокодила.
Мерси мила Simple Smile
Преди ми се хващаха само с едни блузки -лот по две,сега и над 10 евро не става,явно трябва да е 10 евро само от новата колекция + албанците.

# 702
  • Мнения: 277
Мислите ли че има нещо което дава БД с кодове за раничките и албанците,с потниците на Теди и хавлии не става  newsm78
За раничките трябва да е над 10 евро затова не ти хваща пробвай с крокодила.
Мерси мила Simple Smile
Преди ми се хващаха само с едни блузки -лот по две,сега и над 10 евро не става,явно трябва да е 10 евро само от новата колекция + албанците.
На мен само крокодила ми дава БД даже и елека вече не дава,а така имам нужда от сешоар. Wink

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Мислите ли че има нещо което дава БД с кодове за раничките и албанците,с потниците на Теди и хавлии не става  newsm78
За раничките трябва да е над 10 евро затова не ти хваща пробвай с крокодила.
Мерси мила Simple Smile
Преди ми се хващаха само с едни блузки -лот по две,сега и над 10 евро не става,явно трябва да е 10 евро само от новата колекция + албанците.
На мен само крокодила ми дава БД даже и елека вече не дава,а така имам нужда от сешоар. Wink
явно е така.....ами ще си трупаме крокодилчета Simple Smile

# 704
  • Мнения: 11 607
За любителите на колиетата.....

активирали са нови буквени кодове -


VOTRE CADEAU :
COLLIER CHAINE


En stock
   
MULTICOLORE
Quantitй : 1

-25е от 50е мисля, че е.......То всичко солдес......трудно откривам нещо за намаляне.....Едно сако от 49,99е не го намали, но на 2бр. от него - хвана намаление.....

И.....май са спрели кода за крокодила, но са активирали нови кодове пак с крокодил(отново -15е).....Това не го твърдя със сигурност, защото този път не си подредих кодовете......И малко са ми каша.....Но при неактивираните имам активиран код за крокодил -15е..........

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 01:14 от Мама Цоцоланка

Общи условия

Активация на акаунт