Отговори
# 60
  • Мнения: 41
би-би, така си мисля, защото според опаковката на АМ на бебето дозата му е 120 мл, аз му давам 60, значи останалите 60 си ги изпива от мен... след хранене е винаги спокоен и често заспива, освен вечер когато опознаваме света и не спим до 12-1 Simple Smile а и доколкото съм чела помпата не изкарва толкова кърма колкото изкарва бебчето Simple Smile

бг тринити снимите на Маги са разкошни Simple Smile опитах се и аз да направя малко по-артистични снимки на малкия, но сега са в RAW формат и надали скоро ще имам време да се науча как се обработват такива снимки Simple Smile И Софи прави невероятни снимки на малката, предполагам с доста високо ИСО за да излизат така ангелски белички бебчетата... Simple Smile

Софи, четох някъде, може и в нашата тема да е било че на една майка и спряла кърмата изведнъж, тя дала бебчето на бащата за 1 нощ, нахранила се добре, наспала се добре и на сутринта кърмата й се върнала. Звучи разумно, аз бих го пробвала и може и скоро да ми се наложи да го пробвам Simple Smile

# 61
  • Мнения: 356
Преди да съм ви изчела да ви предупредя да не правите тъпата грешка каквато направих аз. Подадох документи за еднократна помощ за второ дете и познайте, забравих да си направя копие на акта за раждане за мен. И сега нямам ЕГН нито за личния лекар, нито имам акта за НОИ. Така, че не забравяйте да си направите копие от акта за вас.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 614
Само запис Tired
Сдобихме се с колики ooooh!
А аз май си направих мастит Tired
Предполагам в другата тема ще успея да пиша Mr. Green

# 63
  • Мнения: 27 524
Кой беше споменал за болезнено топче под мишницата? На мен пак ми се появи и много боли при допир  Crazy Ще питам ЛЛЛ - случва ли се да се появи болезнено топче под мишницата? За втори път ми се появява  Rolling Eyes

Луничке, разбира се, че се справяш  Hug акото на бебоците сега трябва да е течно. Това е нормално  Peace

Ивка, с какво кошче сте, че й се кандилка главата?  newsm78
Пъпчиците ще минат, ама и по косичката ли има?

Белверде, люлка вземи, по-дълго се ползва от шезлонг  Hug

Месечинке, Месечинко много пораснал, голямо и хубаво момче  Heart Eyes
Имате чорпаки като Бюти. Като Софи и Тайра с тигровите гащи, вие с Бюти с чорапки  Joy

# 64
  • Мнения: 27 524
Тайра, страхотна е малката  Hug

Калка, по какво съдиш, че имаш мастит? Много кофти  Confused

ВГ1, Софи е фотографка и ги обработва перфектно с Фотошоп и все са прекрасни снимките й  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 41
Блонди, който го може го може Simple Smile аз тепърва се уча, но още само щракам

# 66
  • Мнения: 356
За стерилизирането- аз стерилизирам поне веднъж на ден бибите, защото само това ползвам вече за Ради. Ако се случи да паднат през деня ги стерилизирам допълнително.
За памперсите - сега ползваме на Либеро, защото имат ластиче отзад, а ние като напълним памперса ни стига чак до врата понякога. Преди ползвах Памперс Премиум, откъм качество и материя са супер, но за съжаление много се омазваме с тях. На Либеро взимам номер 2 /от 3 до 6 кг./ - 90 бр. за 27 лв., но ще пробвам и тези на ДМ задължително.
За коликите - ние сме с гадни сутрешно-нощни колики от 2 часа та до към 12.00 на обед. Разбира се и вечер не ни отминават за по един час. За капките - странното е, но Колийф сякаш вече нямат никакъв ефект, преди два дена се усъмних тъй като малкият почна много да ръмжи и да се свива и ги спрях на моя глава. Давам само Биогая. И познайте: засега няма никаква разлика. дали не се развива някаква резистентност не знам?!
Имате страхотни снимчици на малките бебчовци във фейса. Енджи на мама Hati_86 има страхотна усмивка, Емма както винаги е страхотна мадама в розова рокличка, Диди едва ли мога да пропусна твоята сладурана в панерчето. Ивка, сега виждам и вашата снимчица с розовото гащеризонче, сладкиш истински.
Да попитам някой от бебчовците ви са се изхожда само по 2 пъти на денонощие? Ние имаме или 4 или 3 или 2 изхождания, а сме само на кърма. Като наддаване според кантарчето имам напредък по около 300 гр. на седмица, но защо сме с такъв докачлив стомах не знам.
Софи прощавай ако си споменала, но пробвала ли си лактогенните чайове - има поне 3 фирми за които се сещам.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 15:17 от mariaemanouilova

# 67
  • Мнения: 98
Блонди,ей това е кошчето,не знам кошче ли е,столче ли
http://www.martis93.com/Peg-Perego/%D0%BE%D1%82-0-%D0%B4%D0%BE-1 … o-Viaggio-TRI-FIX
Притеснява ме,че няма легнало положение,ама то никое столче май няма.
Месечинке,Борето е много сладичък и изглежда много голям Hug

# 68
  • Мнения: 27 524
Мария Емануилова, Камелия се изхожда на 3, даже 4 дни веднъж  Crazy

Ивка, нямат легнало положение, да, така трябва от гледна точка на безопасност  Simple Smile Защо не й вземеш допълнителна калъфка за главичката? Ще потърся да ти покажа  Embarassed
Ето такива продават отделно, водят се да не се сплесква главата на бебето:

Ама цената му е убийствена на кошчето, за по-малко пари можехте да си вземете на Макси Кози  Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 35
mariaemanouilova ние сме така с нааканите памперси но сме на АМ.Имаме най-много 2-3 памперса за 24 часа наакани.Понякога и само 1.Иначе и тези на ДМ имат ластиче отзад което мнооого предпазва Simple Smile

# 70
  • Мнения: 356
Това с изхожданията вероятно значи, че усвоява много добре кърмата, друго обяснение нямам при добро наддаване. Но Блонди вие сте минали 6-тата седмица и за вас е нормално.
Благодаря Тайра, значи ще пробваме и ние тези памперси, а дали са плътни или са по тънички, че тези на Либеро за плътни и това не ми харесва. все още е топличко.

# 71
  • Мнения: 27 524
Мария, тя е така от самото раждане, не отсега.

# 72
  • Мнения: 356
Още едно питане, някой да е в близост до Западен парк, за среща с малчовците? Ако има нова среща аз съм "за" Ариана, заради удобния превоз:)
Блонди, това ме успокоява. Днес сме при педито и дано всичко е наред, имам питания за коликите /притесняваме дали не е нещо повече от колики, защото е денонощно, а виждам, че при повечето коликите отминават или намаляват след първия месец/. Нашите пъпчици около челцето и главичката минават бавно, предполагам, че са от топлчикото, макар че сме леко облечени, но с това напъване, често се потим.

# 73
# 74
  • Мнения: 98
[
Ама цената му е убийствена на кошчето, за по-малко пари можехте да си вземете на Макси Кози  Simple Smile
Така е,Блонди,ама ние взехме целия комплект и май излизаше по-евтино.А тия калъфки не съм ги виждала тук,трябва да потърся Hug

Общи условия

Активация на акаунт