Отговори
# 735
  • Мнения: 98
Кашпи,мерси Hug.
Аз да се оплача-много ми е нервна,милата,непрекъснато свива ръчички,крачета,страшно е неспокойна и това много ме тревожи.Днес направо ме побърка-за цял ден е спала 2 часа с прекъсване,това не е нормално май.От 21 часа досега сигурно двайсет пъти я приспивах,унася се,но не може да заспи,пищи истерично,гърчи се,и нищо не е в състояние да я успокои,не знам какво е това,колики ли е,друго ли,но ме притеснява.Страхувам се да не би да я боли нещо,че да се държи така.В четвъртък сме на консултация,смятам да питам какво да правя в такива случаи.
БейбиАти,не се обвинявай,просто това е нещо,което не зависи от теб,важното е бебчо да добре и да е здрав Hug.
За варненската среща-ако е в четвъртък,ние няма да можем,защото от 12.30 сме на консултация.
Блонди,много хубава снимка Hug
Айде,оплаках се и аз,сега отивам да спя,че не се знае колко време ще ми отпусне тая вечер шефката Laughing
Лека нощ от мен!

# 736
  • Мнения: 42
а мъжа ми вика: и в двата случая съм прецакан, все аз клатя  Mr. Green Mr. Green


 hahaha hahaha hahaha

въпрос към ЛЛЛ:
мислите ли дали може да се пие кафенце, докато кърмим? че вече имам нужда от време на време.... извинявайте ако се е коментирало и съм пропуснала  Hug

# 737
  • Мнения: 1 089
БейбиАти, подкрепям Би-би - при положение, че имаш толквоа много кърма потърси друго мнение. Много лекари в БГ, за мое огромно съжаление  Tired, не са си обновили методиките на работа. Палчета всичко да се нареди скоро  Hug

Дарлена, колко е разликата с брат ти?
Девет години. Колко съм го гледала не е истина, покрай него и деца на комшиите  Rolling Eyes. Много често тия дни като се гледаме с бебо ме връхлитат разни дежавута Heart Eyes
Котка и Калинка, радвам се да чуя, че си по-добре. Ще се справиш, особено ако имаш помощ  Hug
Ивка, много е неприятно така. И моето дете има дни, в които само дремва и колкото е по-буден повече се превъзбужда и накрая вече реве за сън, ама не може да заспи сам  Confused. Ако се храни нормално и пълни и мокри памперсите както трябва и няма температура най-вероятно не е нищо сериозно.  Hug
Софи, рисковете на професията "майка"  Grinning
beauty, нали знаеш кое е най-доброто противозачатъчно: децата  hahaha

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
bi_bi Името идва от Мария размених просто 2 букви  Laughing А и после видях в един сайт че означава чудо и категорично се спрях на него след дълго колебание(не ми звучеше много българско,но исках да е име което не се среща толкова често)
babyAty наистина съжалявам за кърменето,особено наличието на толкова много кърма,но няма смисъл да се обвиняваш,ти не си виновна  Hug Но ако има възможност все пак да продължиш наистина потърси и второ мнение  Peace
Блонди прекрасна снимка на Криско и Ками   bouquet
За зърната май доста минахме от там и моите загрубяха,просто търпение се иска

# 739
  • Мнения: 59
Моето момиче спи от 10 вечерта... станах сега да я чакам да се събуди, ама май няма намерение, егати паузата направи...  Rolling Eyes
Женя, и ти ли кукуваш?  Laughing За гащите - също като вас, казаха ни че крачето не е добре наместено в тазовото дъно и така... Ама аз тия дни съм пак на ортопед да видим до кога ще се носят, че на нас вече са ни малки размер 0. Иначе да, запарват си, в жегите имахме обрив, сега е добре.  Peace Hug
Котка и Калинка, харесва ми как звучиш, браво!  Hug
БейбиАти, да се наредя и аз да ти кажа - потърси второ мнение,  Hug Hug много ми е мъчно като те слушам и не мога да повярвам толкова лесно, че кърменето толкова ви "вреди"  Naughty
Искам и аз бретцели...  eat eat

# 740
  • Мнения: 251
Здравейте,сладки Heart Eyes
Аз по никое време да се разпиша,но преди малко човекът заспа и то в кошарата си,а на мен все още не ми се спи Mr. Green
Дарлена,Би Би,благодаря за отговорите  bouquet
Котка и Калинка,горе главата,всичко ще се нареди.Винаги много съм уважавала хората,които имат силата и способността да казват:“Извинявай!“.И аз имам доста моменти на слабост,но гледам да не ги показвам пред близките си ( и най-вече пред милото),защото горките през цялата ми бременност бяха на тръни(един спонтанен аборт имам преди бебчо).И искам да бъда силна заради бебчо и тях Praynig
Бюти,всичко ще се нареди.Минката ще мине,Анди ще иска по-малко да го клатят и така с половинката ще имате време за скрит текст Mr. Green
Блонди,бабчето е страшно  Mr. Green А за зърната-те се превърнаха в най-омразната ми част от тялото,заедно с прилежащите им гърди!!! #Cussing out
БейбиАти,съжалявам за това,което ви се случва  Hug Това,че няма да можеш да кърмиш далеч не те прави некадърна!Напротив,ти си едно всеотдайно мамче,готова на всичко за Шушито.Пак ще си имате своите моменти на гушкане.Ако е удобно да попитам как се е получила тази инфекция на пикочните пътища при вас?
Софи,възхищавам ти се.Явно си доста организиран човек,щом успяваш да се грижиш за бебка и работиш паралелно!
Ивка,честита месечинка на Велизара.Да расте здрава,умна и послушна за радост на мама и тати.Дано всичко при вас е моментно и бебка се успокои.
Ние след кърмене и порция АМ заспахме към 23:30 до към 03:00 часа.После се кърмихме и играхме до към 04:10 часа и сега уж спинка в кошарата,да видим до кога.В четвъртък сме на ортопед.
Да попитам мамите на момченца-как се грижите за техните интимни части-ние само изплакваме/обливаме с вода,нищо друго.
Някоя мама беше споменала по-напред,че ще минава на 90-дневната диета.И аз се замислям.Не за друго,ами поне малко от малко да започна да е храня нормално.Аз сега само тесто набивам и още куп други боклуци.
Айде,ставам аз,че май промоцията спящо бебе в кошара приключи.Започва се с ръмженето на Гризли Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор.

Елсън също не спи Mr. Green

# 741
  • Мнения: 41
Бейбиати,
И според мен трябва да потърсиш второ мнение, имай предвид че лекарските грешки са често срещано явление, на мен например при възпален апандесит в една частна болница ми казаха че е хранително натравяне, след това че съм бременна с извънматочна бременност, в пирогов твърдяха че е вирус, а ВМИ най-накрая откриха проблема че е апандесит. Ако бях послушала първите сега нямаше да съм на белия свят Wink така че хващай си детето и идвай в софия за допълнителни изследвания и прегледи, специалисти тук колкото щеш, някои от тях са и кадърни!

# 742
  • Мнения: 2 352
Здравейте, имам въпрос към ЛЛЛ
Продължаваме да се кърмим успешно. Обаче забелязвам разлика в обема на двете ми гърди, едната стои мека и отпусната, ако не съм я давала на бебето обикновено тампонът за кърмачки е напоен обилно, другата е обратно-напълва се, опъва се кожата, но почти не зацапва тампона. Затопва ми се налага да я предлагам по често при кърмене. Как да уеднаквя нещата. Още в началото на кърменето ми се наложи да отпушвам тази гърда, която сега тече, с другата всичко си беше наред, затова не съм , но сега разликата между двете е доста голяма, а и като се налага да предлагам по често тази която се пълни много, другата не се стимулира и имам чувството, че цялата кърма се образува в другата. Не че нямам кърма и от двете страни но от едната има моменти в които като че ще се пръсна. Знам как да увелича лактацията, обаче не знам как да намаля на другата гърда. Надявам се да съм обяснила добре проблема и много благодаря за помощта, която оказвате.

# 743
  • Мнения: 182
Здравейте,
много малки бебчовци има тук Simple SmileАз съм от мартенките - ние вече сме големи Simple Smile))
Имам уред за затопляне на Авент дигитален,ако някой се интересува да ми пише на лични Simple Smile

# 744
  • Мнения: 577
Бюти, Памела пасти да яде. Не помня как се казваше онази секс бомба, която се задуши с гърдите си - е на нея може и да приличам....Ще се поклатите и вие - няма вечно да реве Анди. А преди време не беше ли много поспалив - даже беше писала, че имате само 5-6 кърмения.....Сега явно си наваксва. Много хубаво правите, че се събирате пловдивските мами - завиждам ви.

Блонди, твоето бабе опасно. Да е жива и здрава, пак да и купиш обувки Simple Smile

БейбиАти, съжалявам за диагнозата. Ти си прецени дали ще се откажеш  - каквото и да решиш, знай че си направила най-доброто за твоето дете и не се ядосвай и връщай назад.

Софи, кофти случка на важна среща, но поне е имало как да реагираш. Дано да не изпадаш повече в подобна ситуация.

Ивка, на мен ми звучи като колики....пипни я зад ушенцата, да видиш дали пък нещо не е направила инфекция -  много е болезнено да те болят ушите (ама пък то би трябвало да има температура тогава  Thinking)

Снежка вчера цял ден спа, днес ще ни е кривия ден определено. От сутринта мрънкоти.

# 745
  • Мнения: 216
Момичета, благодаря ви. След като вчера сутрин започнах да давам кърма, детето отново имаше кръв. Аз диагнозата я знаех, нямаше изненада. Ще се стимулирам, докато не направим теста, за да съм сигурна, че е това. Лекаря го дават голям специалист. Имам познати ходили при него, но най- вече от нета го харесах. Хвалят го. На Креми- едно маце, я беше посъветвал за диета и при нея става, но каза, че при мен няма начин. Ще пусна теста поне на две места, и утре ще ходя да изкарвам рецептурна книжка на детето. Имаме право на безплатни 9 кутии АМ на месец- Фризопоп. Адски е горчив. Преди малко Шуши изповръща всичко на веднъж. Над 100 мл.

Margi_K , ами утре ще давам урина. Още не се е доказало, че сме с инфекция. Прегледа ни на ехограф и каза, че имаме пукнатина на легенчето на бъбрека, което подказвало за пикочна инфекция. Неприятната миризма на урината му и доста по- жълтият цвят (преглеждаха го за хепатит- не е това) ме навеждат на това, че доктора е прав. + все още неизчистената жълтеница, която притеснява всички. Не знам какво да мисля вече. Благодаря ви за подкрепата.

Ивка, честита месечинка. Simple Smile

# 746
  • Мнения: 182
Блонди голяма работа сте Simple Smile))

Колики ще са Ивка Sad ние почти нямахме, но аз се бях запасила от Англия със Инфакол / 3 опаковки / и така и ми останаха и Колийф имам чисто нови опаковки ,ако мога да помогна Simple Smile
аз правих отвара от анасон и копър за всеки случай, пробвай и ти Simple Smile

# 747
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459

Ивка, много е неприятно така. И моето дете има дни, в които само дремва и колкото е по-буден повече се превъзбужда и накрая вече реве за сън, ама не може да заспи сам  Confused. Ако се храни нормално и пълни и мокри памперсите както трябва и няма температура най-вероятно не е нищо сериозно.  Hug
Darlena, винаги много ми харесват постовете ти  Hug Много точно казваш нещата. И според мен винаги причината на едно дете да е изнервено, ако е нахранено и здраво, е недоспиването. Много е важно децата ни да спят, когато инм се спи!  Peace Стане ли по-голма пауза будуване и съберат ли се повече емоции, става трудно приспиването и те се изнервят. Така беше особено при сина ми, сега мишонката заспива много по-лесно и бързо от батко си, което за мен е супер (пу-пу). От снощи в 23.30, чак сега се буди, като сука 2 пъти. Ставам че ме вика, прегладняла е  Laughing.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт