Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
В темата ,когато стане прекалено пренаселено  hahaha като при предишните 7клас аз ще избягам  Laughing

И аз, като почнете с това на колко школи и уроци ходят децата......ще си мълча, от сега казвам  Mr. Green

Аааааааа....няма да мълчим и няма да бягаме.......Ще си направим отбор, ще чоплим семки, ще пием биричка и т.н. И ще избягаме във фейса........

Ние...ние сме готови само със снимките.....В понеделник ще дават учебниците, днес - утре ще прави класната комплектите, тази година са подали навреме списък за училищния автобус - да видим дали пак с него ще пътуваме или ще имаме проблеми......

Другото от нас е мързел! Embarassed

# 46
  • Мнения: 6 817
При нас няма никаква информация кога ще дават учебниците. Предполагам ,че ще разберем на 17-ти. Колкото и да не ми се иска ,ще обикаляме книжарниците в последния момент.  Confused Добре,че поне я засилих да се снима миналата седмица . Wink

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 295
В темата ,когато стане прекалено пренаселено  hahaha като при предишните 7клас аз ще избягам  Laughing

И аз, като почнете с това на колко школи и уроци ходят децата......ще си мълча, от сега казвам  Mr. Green

Аааааааа....няма да мълчим и няма да бягаме.......Ще си направим отбор, ще чоплим семки, ще пием биричка и т.н. И ще избягаме във фейса........



Ей тва е приказка!  bouquet У фейса казваш,да не дразним останалите. hahaha

# 48
  • София
  • Мнения: 690
Деска...., никакво изчезване NaughtyКакво ще правим без твоя красавец-кавалер Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 690
Как така си взимате комплектите учебници сега newsm78 На нас ни ги дават винаги на първия учебен ден

# 50
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Успешна учебна година на всички!

# 51
  • Мнения: 515
ААА не така-никакво изчезване от темата. NaughtyЩе се разписваме всеки ден по домова книга. Mr. GreenНадявам се темата да е весела а не нервна така,че на всички да ни е приятно тук. Laughing
И на Деска и другите красавци тука да седят Heart Eyes
Боби успех в новото училище-дано е за хубаво.Аз съм леко притеснена от напускането на децата ама ще видим Rolling Eyes

# 52
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Благородно завиждам на всички, които вземате комплектите учебници сега . При нас никога не е било толкова рано. Винаги ги раздават чак когато започне учебната година и става ужасна лудница в книжарницата.
Благодаря, че напомнихте за снимките и здравните карти.
Радвам се, че  темата се оживи - за мен всяко мнение и особено дискусиите са много полезни /за сверяване на часовника/.

# 53
  • Мнения: 24 467
По темата да съм- препоръчвам сборник с решени задачи и обяснения "За "капаните" в тестовите задачи по български език" на Н. Иванов и С. Велкова, изд. ПОНС /изчезна ми латиницата, а нямам време сега да я диря, ясно е кое е издателството/.
Няма нищо общо със зубрашките сборници от примерни тестове, много полезно помагало, обръща внимание на подхода на ученика към поставената задача, възприемане на въпроса и начина на решаването й, акцентира върху последователността на мисленето и има много хубави обяснения за причината дадена задача да се реши по точно определен начин, илюстровани с подходящи примери. Има и чудесни практически приложения.
Ползата е далеч не само за НВО и приемните изпити след VІІ клас, а за всеки, който желае да подобри начина си на разбиране на текстове, анализиране на зададени въпроси, набелязване на пътища за решаване на проблемите и подредба с повишаване КПД на мисленето.

# 54
  • Мнения: X
По темата да съм- препоръчвам сборник с решени задачи и обяснения "За "капаните" в тестовите задачи по български език" на Н. Иванов и С. Велкова, изд. ПОНС /изчезна ми латиницата, а нямам време сега да я диря, ясно е кое е издателството/.
Я и аз да ви се намърдам в темата, като председмокласен родител!.  Grinning
Judy, в някоя наша книжарница има ли го или си го поръчвала по интернет?

# 55
  • София
  • Мнения: 18 130
По темата да съм- препоръчвам сборник с решени задачи и обяснения "За "капаните" в тестовите задачи по български език" на Н. Иванов и С. Велкова, изд. ПОНС /изчезна ми латиницата, а нямам време сега да я диря, ясно е кое е издателството/.
Я и аз да ви се намърдам в темата, като председмокласен родител!.  Grinning
Judy, в някоя наша книжарница има ли го или си го поръчвала по интернет?
Дидева,  и аз като председмокласен родител да ти отговоря,  че вероятно става дума за следната поредица:
http://www.pons.bg/index.php?act=products&do=details&id=959

Имахме такова помагало в 5 клас, сега имаме и за 6-ти. Grinning



# 56
  • Мнения: X
Да, ама Джуди е от моя град и ще ми каже, ако го има в някоя от малкото ни книжарници.  Grinning
Русалке, ти като  единично пост- и двойно пред- трябва да си постоянно във форма!
Аз сега тръпна в очакване дали проектозаконът скоро ще мине на второ четене и от коя учебна година основното образование ще се завършва в седми клас.  Thinking

# 57
  • Мнения: 4 936
И какво като ги дадоха рано тези учебници! Аз ги облякох и разглеждах, а той - внимание 0!

Решил е, че иска да ходи на китара, точно в 7 клас! ooooh! И мрънка да му купуваме.
Учебниците ни са основно на Анубис и Просвета, само химията е на Булвест.  

# 58
  • Мнения: 8 567
Да се впиша и аз в новата тема, вече сме на линия,  да са здрави и успешни седмокласниците ни!

Аз вече купих сборника на "Архимед" , хвана ми окото, ще видя по какво ще учат в училище и по какво в школата и може и PONS, 3-4 сборника, колко му е. Mr. Green

След това безгрижно лято - нито стихотворения имаха наизуст, нито задачи, ще трябва да се понапъне през годината.

# 59
  • Мнения: 303
И при нас учебниците ги дават, когато започне учебната година!

Общи условия

Активация на акаунт