Новите ни козметични похождения 30

  • 58 173
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 43
Балсам хидратиращ Macadamia Moisturizing Rinse

# 676
  • София
  • Мнения: 5 477
104 Rosetto

 
 Запалихте ме и мен с тези червила,действително,много хубави цветове,моят не е много силен,придава цвят на устните,бих го определила като т.нар цвят пепел от рози,който много харесвам.

# 677
# 678
  • Мнения: 2 562
От Грация го взех, но в момента кремчето не е при мен, ще мога да го чекна чак довечера. Нека от другите дами, които са го взели от списанието да проверят и да споделят. Въпроса е къде е 8лв къде са 70лв? Снощи с майка ми го умувахме  Laughing . В сайта им крема е в друга опаковка ( бурканче), но може и аз да греша. Иначе  да и аз не съм лъснала по вече от нормалното  Laughing
Преди твоя пост писах че срока е още 2г,вече съм проверила Peace

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Да , прочетох го, но със закъснение. Пък и при всички положения сигурно щях да забравя да го направя - проверката в сайта.

# 680
  • Мнения: 38
Хайде и аз да не се мина  Mr. Green

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428

Ако сте с дълги прави мигли, тази спирала е най малко подходящата. Имам я в кафявия вариант и изобщо не съм доволна. Придава плътност но миглите остават прави като клечки Simple Smile

а според теб коя ги извива  Rolling Eyes newsm78

# 682
  • Мнения: 331
Ако сте с дълги прави мигли, тази спирала е най малко подходящата. Имам я в кафявия вариант и изобщо не съм доволна. Придава плътност но миглите остават прави като клечки Simple Smile
а според теб коя ги извива  Rolling Eyes newsm78
само миглоизвивачка ги извива (поне моите)  Peace

# 683
  • София
  • Мнения: 74
От вчера и онзи ден:

- Ciate Caviar Manicure Set

- Microcell Nail Repair Matt - Orly Primetime

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ако сте с дълги прави мигли, тази спирала е най малко подходящата. Имам я в кафявия вариант и изобщо не съм доволна. Придава плътност но миглите остават прави като клечки Simple Smile
а според теб коя ги извива  Rolling Eyes newsm78
само миглоизвивачка ги извива (поне моите)  Peace

и при мен  Mr. Green от 2 дни се върнах към нея, но още съм със старата спирала  Peace

сега ползвам миглоизвивачка, туша на диоршоу екстаз и четката на ланкомската doll eyes

# 685
  • Мнения: 239
  Mr. Green

+ подарък към лосиона

# 686
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Фриг, от къде взе лосиона с подарък?  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 5
Frig, хубави ли са продуктите на Bioten?

# 688
  • София
  • Мнения: 1 611
* Urban Decay Naked 2 Palette  Flutter

* Mac 239 Brush

# 689
  • Мнения: 4 428
- по-тъмното. Страхотно тъмно патладжанено  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт