Новите ни козметични похождения 30

  • 58 166
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 215
И от мен  hahaha

# 706
  • София
  • Мнения: 5 461
Леле голям хит този крем!Днеска и аз ходих да си го търся,обиколих кварталните вестникарски-никъде няма Грация!Изкупили сте го  Laughing

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Пух   Heart Eyes от къде е лакът  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 532
Бъни, мерси - много ме блазни и все повече си мисля да си го взема Crazy

Алена, от трансдизайн е, ще ти пиша на лични подробностите Flutter

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря   bouquet ще чакам  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 331
Barielle - Elle's Spell Heart Eyes



Това Тату и аз го загледах миналата седмица, но беше останал само тестера (пък и ме притеснява да изглеждам като недоспала с него).. И си взех бронза - но той пък ми е адски светъл, като злато, на ръката беше съвсем различен. Вече имам списък от още няколко, които бих си купила, но се надявам да пуснат и по-тъмни нюанси Praynig
От къде е този лак, уникален е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 711
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, споделих това в съответната тема, но искам да предупредя и тук, защото се пазарува доста от дрогерии Лили и човек трябва да има едно на ум :
Момичета, да се оплача от Лили в The mall. Преди 2 дни бях там и си харесах тъмно червено червило на Catrice. Взех си единствената бройка и се запътих към касата, но нещо ме зачовърка и реших да видя дали е запечатано и отваряно. Оказа се, че е няма лепенка и е отваряно и със счупен връх. Дадох до на касиерката, която "уж" го взе и да го отдели. Днес с колежки пак отидохме и реших да видя дали са заредили. Видях едно червило и познайте същото. До мен беше същата, която беше на касата и като я попитах защо като им дадох отваряното и със счупен връх червило са го сложили пак там ме гледаше тъпо и не смееше да каже нищо. До мен беше една колежка биолог, която каза, че това червило е пълно с бактерии, щом е пипано и могат да причинят доста лоши неща на някой купил го. Около нас беше пълно с клиенти, които гледаха ужасено. Така, че внимавайте много с покупките на червила от Лили.

# 712
# 713
  • Мнения: 4 428
Момичета, споделих това в съответната тема, но искам да предупредя и тук, защото се пазарува доста от дрогерии Лили и човек трябва да има едно на ум :
Момичета, да се оплача от Лили в The mall. Преди 2 дни бях там и си харесах тъмно червено червило на Catrice. Взех си единствената бройка и се запътих към касата, но нещо ме зачовърка и реших да видя дали е запечатано и отваряно. Оказа се, че е няма лепенка и е отваряно и със счупен връх. Дадох до на касиерката, която "уж" го взе и да го отдели. Днес с колежки пак отидохме и реших да видя дали са заредили. Видях едно червило и познайте същото. До мен беше същата, която беше на касата и като я попитах защо като им дадох отваряното и със счупен връх червило са го сложили пак там ме гледаше тъпо и не смееше да каже нищо. До мен беше една колежка биолог, която каза, че това червило е пълно с бактерии, щом е пипано и могат да причинят доста лоши неща на някой купил го. Около нас беше пълно с клиенти, които гледаха ужасено. Така, че внимавайте много с покупките на червила от Лили.

Това за жалост може да ти се случи в доста дрогерии  Tired Аз за това винаги проверявам опаковката, преди да купя нещо.

Пух, страхотен лак  Heart Eyes На срещата да дойдеш с него  Mr. Green

# 714
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
veselina_s_p, права си за това. Мен ме учуди друго. Аз имам 2 червила на Catrice (едно лимитирано и едно в металната опаковка) и двете си имаха лепенки така, че да не могат да се отварят и всичко си беше наред (затова се насочих и към тях). Това беше в черната опаковка и си беше без лепенка. 100 % съм сигурна, че утре ако отида ще бъде пак на стелажа.  ooooh!

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
    Mr. Green

# 716
  • Мнения: 532
Весе, ще се похваля и наживо, няма как - тъкмо ще разходя и единичката на Кейт, че така и не събрах смелост да изляза с него навън Blush

Hope, с поръчка е, сайтът е този Peace

# 717

Общи условия

Активация на акаунт