Новите ни козметични похождения 30

  • 58 177
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 372
Elle-même, от къде е Naked 2?   Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 9 483
Elle-même уцелваш ме в сърцето с тези придобивки! Heart Eyes Blush Да са ти честити! Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 1 611
Feeling, от lookfantastic. Пристигна за седмица  Hug
kopche, благодаря  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 77
Преди малко взех тези: 70metallic pomegranate Heart Eyes Mr. Green

# 694
  • Мнения: 239
Фриг, от къде взе лосиона с подарък?  Mr. Green

От Ремедиум. За всеки продукт за лице на касата дават подарък.

Vernis , да хубави са продуктите. Ползвала съм тоника за лице, лосиона за премахване на грим и един лосион за тяло и от всичките съм доволна.

# 695
  • Мнения: 77

http://prikachi.com/images/986/5337986q.jpg
От фънки джунглата дезодоранта(за 2-ри път тази седмица Laughing)и лосиона за тяло Crazy newsm76 passifier

# 696
  • Мнения: 2 134
цоп и аз да не остана по-назад Simple Smile

# 697
  • Мнения: 261
И аз да се похваля с две неща, които долетяха днес:


и това Thinking

# 698
  • Мнения: 372
Feeling, от lookfantastic. Пристигна за седмица  Hug

Благодаря!   Heart Eyes

# 699
  • Мнения: X
Преди малко взех тези: 70metallic pomegranate Heart Eyes:

Преди малко загледах този цвят и много ми хареса, а също и бронза.  Peace Затова пък тоупа, който много го хвалеха изобщо не ми хареса. С първите две направо се гримирах в магазина. Добре че днес излязох без сенки.  Laughing

Иначе за да не остана назад се сдобих с два крема Деклеор от Грация.  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 77
Аз се засилих да взема бронза,обаче реших да пробвам и този,защото много ми хареса на суочове,стори ми се някак "по-дълбок", и взех него Heart EyesМного ми харесват като цветове и консистенция,страхотно стоят,сега ще пробвам трайността Crazy

# 701
  • Мнения: 532
Barielle - Elle's Spell Heart Eyes



Това Тату и аз го загледах миналата седмица, но беше останал само тестера (пък и ме притеснява да изглеждам като недоспала с него).. И си взех бронза - но той пък ми е адски светъл, като злато, на ръката беше съвсем различен. Вече имам списък от още няколко, които бих си купила, но се надявам да пуснат и по-тъмни нюанси Praynig

# 702
  • Мнения: 372
 - необяснимо защо, си падам по зелените им желета за къпане.   Laughing

# 703
  • USA
  • Мнения: 7 309
OPI Bogota Blackberry


L'Oreal color rich,560 saucy mauve + 550 vagabond mauve

# 704
  • Мнения: 0

Това Тату и аз го загледах миналата седмица, но беше останал само тестера (пък и ме притеснява да изглеждам като недоспала с него).. И си взех бронза - но той пък ми е адски светъл, като злато, на ръката беше съвсем различен. Вече имам списък от още няколко, които бих си купила, но се надявам да пуснат и по-тъмни нюанси Praynig

Ако бронзът ти е светъл, това според мен ще ти хареса много. На окото въобще не е толкова червено, колкото изглежда. Аз се изненадах приятно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт