Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 195 586
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 095
След колко време се появи чертата?

Изчакай поне още 2 дни, силно ти стискам палци Praynig

# 61
  • Мнения: 205
Ох, Стеф радвам се че си на линия. Чертата се появи на около 5 мин. Но сега теста като изсъхна стана съвсем видима. Стеф погледни ми графиката, смяташ ли че може да се говори за трифазност.

# 62
  • Мнения: 9 095
Погледнах ти я още одеве, но според мен между трифазност и бременност няма особена връзка. Може да има трифазност и да има/няма бременност.
Просто изчакай още малко и не се панирай излишно Grinning

# 63
  • Мнения: 189
Martina75
сладурче, стискам палци  Praynig

  bouquet

# 64
  • Мнения: 444
Martina75
сладурче, стискам палци  Praynig

  bouquet

И аз и аз  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 65
  • Мнения: 205
Мерси много, момичета. Не знам какво да мисля, ама сама съм си виновна, кой ме караше да правя теста. Сега ще си следя БТ и ще се моля да е висока.

Стискайте всички палци, които имате   bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 26
Марти, и от мен имаш палците.

# 67
  • Мнения: 806
Марти,миличка, аз също ще стискам палци да е вярна тази чертичка.Днес си 10 ден след О. и е напълно възможно да ти е показал вярно теста.Знаем,че на някои момичета им отчита и преди закъснение Grinning
Дано дано  Praynig Praynig Praynig
Ако имаш възможност- снимай теста да го видим и ние,може да помогнем в мнението дали е изпарителна или не Thinking

# 68
  • Мнения: 205
Ще го снимам като се прибера довечера и ще ви го пратя.

Цунки на всички

# 69
  • Мнения: 340
Мартинче, дано да преживяваш същото като мен! Ужасно силно ще ти стискам палци. И аз така си направих първо този тест от ову-комплекта. За мен това са напълно надеждни тестове. Съветвам те тези дни да го повториш не непременно със сутрешна урина, а да не си пила много течности и да не си ходила скоро до ВЦ, т.е. хормона ако го има -дай Боже - да се насити.  Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 205
Пухче, мило дано.

Днес БТ пак е 36.7 дано се задържи така още много.

ТЕст най-рано утре сутринта.

Цунки на всички. Отивам да ровя графики и да сравнявам #Crazy

# 71
  • Мнения: 421
Мартинка, следя ти графиката и много се зарадвах на двете чертички. Стискам палци и другия тест да ги покаже 2  Hug

# 72
  • Мнения: 189
момичета,

погледнете ми графиката. според вас време ли е за тест вече или да изчакам още?

обикновено цикълът ми е 28 дни, така че очаквах на 3.07 да ми дойде. тъй като си следя графиката, по-скоро очаквах да ми дойде около 01.07. Така и по двата прийома имам закъснение.  Thinking

кажете нещо  newsm78

  bouquet

# 73
  • Мнения: 444
момичета,

погледнете ми графиката. според вас време ли е за тест вече или да изчакам още?

обикновено цикълът ми е 28 дни, така че очаквах на 3.07 да ми дойде. тъй като си следя графиката, по-скоро очаквах да ми дойде около 01.07. Така и по двата прийома имам закъснение.  Thinking

кажете нещо  newsm78

  bouquet

Аз те подкрепям за теста - утре сутринта, нали!!? Стискам много силно палци!!!  Hug Hug Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 232
момичета,

погледнете ми графиката. според вас време ли е за тест вече или да изчакам още?
време е, време е... Стискам силно и аз палци да е  EFP

Общи условия

Активация на акаунт