До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 293 956
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
  bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 1 280
Аз уж редовно чета и следя темите, но отговор на въпроса си нямам  Rolling Eyes Трябва ми лекар за следене на бременност по ЗК без да се цупи на тема кой къде и защо там ще ражда и да дава болнични без проблеми през цялата бременност? Това е единственото изискване.

# 33
  • Мнения: 1 701
Гамишев ми следеше и двете бременности. Никога не ми е налагал мнение за място и начин на раждане. И от първия ден си бях с болнични.

# 34
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Гамишев ми следеше и двете бременности. Никога не ми е налагал мнение за място и начин на раждане. И от първия ден си бях с болнични.

и при мен така.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 166
Когато бях на преглед при Мърмърова (с Гамишев ползват един кабинет) на вратата имаше ценоразпис: "Издаване на болничен - 15 лв."
Наистина ли се взимат пари за да ти издадат болничен или нещо не съм разтълкувала ценоразписа?

Мон, на мен Минчев също ми дава болнични, до сега не е ставало дума къде и как ще раждам (то и аз не знам още). Предполагам няма да ми натрапва мнение.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А този д-р Минчев от Бургас ли е, защото не съм го чувала преди като име? Иначе чувам само добри отзиви за него. Ох, голямо чудене ще падне като ми дойде и на мен времето да бременея  newsm78

# 37
  • Мнения: 62


Здравейте,
Доста изчетох по темата с надеждните гинеколози в Бургас и от изказванията на други мами, видях, че има и положителни и отрицателни мнения. Въпросът ми е, кой от лекарите е най-добър, вероятно ще има различни мнения. Някои на които съм се спряла са: д-р Нина Добрева и д-р Калчева, може би и д-р Гамише, ако има други моля споделете!

Успех в търсенето, и като намериш да споделиш, кой е най-добрия лекар в БС  Hug

# 38
  • Мнения: 150
tsangel, по принцип не би трябвало да струва каквото и да е издаването на болничния, независимо дали е от АГ или от общопрактикуващ или от когото и да е друг. Реално обаче, някои лекари си слагат такива такси. Преди 2-3 месеца не мога да се сетя в коя от бургаските теми имаше подобна дискусия, този път доктора беше Миринчев, ако не се бъркам. Та неговата такса за издаване на болничен била 10 лв. Миналата година когато аз се следих Добрева не ми е искала никакви пари, ама знае ли човек, може тази година и тя да се е "сетила"
miss july , Минчев мисля че идва от Стара Загора. Лични впечатления нямам, въпреки че до края на месеца може и да  натрупам, ако се наканя да се възползвам от програмата женско здраве на Света София.

# 39
  • Мнения: 706
 И аз се записвам в новата темичка   bouquet.
Благодаря за споделените мнения за ФМ и БХС. Аз в крайна сметка сметка записах час в София в мц Фемина . Иначе д-р Кироваков също ми каза, че в Бургас се правело при д-р Калчева ранното изследване . Ама аз честно казано , ако нямахме възможност да отидем, бих го пропуснала първият скрининг , вместо да давам пари без да съм сигурна в качеството на прегледа  Peace
 

# 40
  • Мнения: 150
ponyo , добре дошла. При д-р Кироваков ли се следиш? Давай инфо за него, как е като лекар за ЖК, като понатрупаш впечатления, че то в Б-с не са много вариантите за читав доктор за ЖК  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 6 710
Аз уж редовно чета и следя темите, но отговор на въпроса си нямам  Rolling Eyes Трябва ми лекар за следене на бременност по ЗК без да се цупи на тема кой къде и защо там ще ражда и да дава болнични без проблеми през цялата бременност? Това е единственото изискване.

Габровска. Пусна ми всички изследвания като амниоцентезата и секциото пак благодарение на нея минаха по здравна каса без да платя стотинка. С раждане не се занимава, така че в тая насока проблеми няма да създава. За болничните не знам вече, защото при мен настояваше да взимам, а аз не исках Peace

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Вие всъщност на какво разчитате от ЖК?
На мен по време на първата ми бременност по здравна каса ми направиха два или три ехографа, не помня точно и 1 изсл на кръв и урина. Дори коремът не са ми мерили. При д-р Дорийска бях тогава.  С две думи - почти нищо. Може други лекари да правят повече неща, не знам, аз тогава останах потресена и добре, че не разчитах на това само.
Всичко важно го правех на частно. Като гледам как стоят нещата и сега ще е така.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Габровска. Пусна ми всички изследвания като амниоцентезата и секциото пак благодарение на нея минаха по здравна каса без да платя стотинка.

БХС и амниоцентеза след 35г и при необходимост да бъдат направени, не са ли по каса така или иначе?

# 44
  • Мнения: 6 710
Аз също ходех и на частно, отделно и ФМ при Марков правих.
БХС  и ФМ не се заплащат от здравна каса.
За амниоцентезата не знам как е при други, но в момента в който й казах че искам да правя ми каза че ще ми подготви документите.Без уговорки и кандърми.
По същия начин и със секциото.

Общи условия

Активация на акаунт