До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 294 347
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 280
 Аз днес ходих при Люцканов. Доволна съм. Изключително внимателен и отзивчив.

# 76
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Да взема и аз да се възползвам от тази програма ли? Ама в момента съм на едни глобули, дали ще окажат влияние при изследването, някой знае ли?  newsm78

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добре е след лечението да отидеш  Peace

# 78
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Пф, след 2 месеца, а до тогава ще съм минала по ЗК (ако д-р Добрева има направления де, защото на 9-ти вече нямаше  Rolling Eyes )

# 79
  • Мнения: 1 762
От д-р  Люцканов и аз съм доволна , но при д-р Саздановски който също преглежда в Св.София няма да повторя (имах чувството, че говорим на различни езици и на края се уверих).

# 80
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И аз от Люцканов съм доволна за рутинни прегледи и ако имам въпрос, който не е свързан с бременнене.
Раждах при Душепеев, много съм му благодарна на този Човек и на Димитрова от неонатология - невероятни хора!

# 81
  • Мнения: 17
Какво Ви е мнението за д-р Вълкадинова?

# 82
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Какво Ви е мнението за д-р Вълкадинова?

Ходила съм при нея веднъж, не останах особено впечатлена...общо взето нищо не ми каза.
Имах кисти в яйчниците и менструация, която продължи повече от месец, без прекъсване. После ходих при проф. Милчев в Пловдив, решението се оказа много просто - изписа ми противозачатъчни (бях на 17 и бепе ОК за мен) и се оправих за отрицателно време Wink

# 83
# 84
  • Бургас
  • Мнения: 84
Какво Ви е мнението за д-р Вълкадинова?

Веднъж съм ходила при нея - не можа да различи нормална бременност от "кухо яйце" и отсече: аборт.
Повече не повторих

# 85
  • Мнения: 430
Здравейте,искам да попитам някой ходил ли е на фоликуметрия ,да ме насочи към някой лекар?  bouquet

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте, в началото съм на първата си бременност. Ходих на преглед в Лайф Хоспитал при д-р Илиева. Странно, но не открих нищо за нея в интернет. Сега открих вашият форум, и се зарадвах, че има такава тема. Моля ако някой има впечатления от д-р Илиева моля да сподели!

# 87
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
надявам се ,че това не е поредната рекламна вълна за тази д-р .... Преди време някой беше ходил и каза ,че не става .....

# 88
  • Мнения: 0
Не е реклама, просто днес бях при нея. Ако се получат негативни мнения ще я сменя. Просто нищо не намерих за нея. Трябва да избера някой, който ще ми води женската консултация.

# 89
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Повечето съвети ще са да намериш някой който работи в родилното . Вече има 3  варианта за раждане- Окръжна, Девата и Черноморска .... трябва да решиш къде и според зависи да избереш някой  Peace

Общи условия

Активация на акаунт