До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 294 170
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 539
Здравейте,някой може ли да ми каже какви са смените на д-р Гамишев-кога е в болницата,и в частния си кабинет?
Също попрочетох и че д-р Димитров(гинеколог) преглежда в Св.София,може ли да ми кажете и неговия график?
Питах и в темата Къде в Бургас,за което се извинявам,но не знам в коя тема влизат поече дами!

# 961
  • Мнения: 6 395
Звънни до св софия за графика на димитров. По принцип е вторник и четвъртик, ама кога първа, кога втора ще ти кажат на рецепция

# 962
  • Мнения: 539
Звезден прах ,благодаря.

# 963
  • Мнения: 28
На някоя от вас дали и се намира телефона на д-р Недялков.. Благодаря предварително !

# 964
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, и аз получих писмо за "Спри и се прегледай", някой по-назад беше писал. В Бс само д-р д-р Вълкадинова и в ДКЦ "Св. Георги Победоносец" ли мога да отида? Някой ходил ли е, доволни ли сте, добре ли си вършат работата или е само отбиване на номера?

# 965
  • Мнения: 284
Момичета, и аз получих писмо за "Спри и се прегледай", някой по-назад беше писал. В Бс само д-р д-р Вълкадинова и в ДКЦ "Св. Георги Победоносец" ли мога да отида? Някой ходил ли е, доволни ли сте, добре ли си вършат работата или е само отбиване на номера?

Моя колежка получи писмо по тази програма и се възползва от прегледа.
Не бил болезнен или неприятен по нейни думи. Няколко дни по-късно я повикаха за резултата (негативен). Ходи във Военна болница с предварително запазен час като обаждайки се да запази, уточни, че е по тази програма.

# 966
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря, Аля! А при кой лекар ходи там?

# 967
  • Мнения: 284
Ще попитам утре и ще пиша.

# 968
  • Мнения: 65
Момичета, и аз получих писмо за "Спри и се прегледай", някой по-назад беше писал. В Бс само д-р д-р Вълкадинова и в ДКЦ "Св. Георги Победоносец" ли мога да отида? Някой ходил ли е, доволни ли сте, добре ли си вършат работата или е само отбиване на номера?
Аз получавам такова писмо за втори път. Първия не се възползвах, а сега се колебая  Thinking
Разбрахте ли кой преглежда в ДКЦ "Св. Георги Победоносец"   Flutter

# 969
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
И аз получих ,преди 2месеца,но не отидох   Crossing Arms , на мен Вълкадинова ми предлагаха ,но , мерси ...

# 970
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Тикве, не бива ли Вълкадинова?

# 971
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Чела съм едни безумия тук , а имам и две приятелки ,които се бяха объркали , знам ,че има и доволни ,но съм си създала мнение ,че тази докторка е на настроения ,а аз съм станала агресивна към такива индивиди .За мен тази АГ не е в час с новостите в тази професия ,щом кара една майка да прави аборт само от един резултат от БХС ...

# 972
  • Мнения: 284
Попитах колежката ми, която се е възползвала от тази програма. Каза, че е отишла на регистратурата с предварително уговорен час и са я поканили директно в кабинета, където директно са и направили мамография мисля (не съм сигурна). След което директно си е тръгнала без да има някаква консултация с лекар. След няколко дни си е получила изследването, в което е прочела, че всичко е наред с нея.
Няколко дни я подсещам да види кой е лекарят, който е подписал изследванията, но забравя.

# 973
  • Мнения: 284
Забравих да добавя, че при нея става въпрос за скрининг на рака на млечната жлеза.

# 974
  • Бургас
  • Мнения: 84
Чела съм едни безумия тук , а имам и две приятелки ,които се бяха объркали , знам ,че има и доволни ,но съм си създала мнение ,че тази докторка е на настроения ,а аз съм станала агресивна към такива индивиди .За мен тази АГ не е в час с новостите в тази професия ,щом кара една майка да прави аборт само от един резултат от БХС ...

Напълно съм съгласна  Peace и аз съм попадала на тази кадърна "ДОКТОРКА"

Общи условия

Активация на акаунт