До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 294 504
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 975
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Кое е за предпочитане тогава - д-р Вълкадинова или д-р Илиева във Военна болница? Друг избор няма.

# 976
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добре, какво представляват тези прегледи?
А тази Илиева не е ли е дето дъщеря ѝ пишеше тука за тях? За Илиев и Илиева?  newsm78

# 977
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Не пишете срещу Илиеви ,че се започва атака на лични  Mr. Green , от личен опит го казвам  Joy, да дъщеря им пишеше и ги промотираше тук ....

# 978
  • Бургас
  • Мнения: 7 460
А на какъв принцип се разпределят тези направления?

# 979
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
А на какъв принцип се разпределят тези направления?

Случаен предполагам, нямам идея. На мен това пише, че ми е втора покана, първата обаче изобщо не съм я получила...
Е*аси, то излиза, че като не биват лекарите, които правят тези прегледи, какъв е смисълът тогава да се отбива номера само...

# 980
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Да се направи някой лев  Money, да се оползотворят пари по програми , да се проведат някои "лечения"   Whistling , да се отчете статистика - това ми идва наум.Много мнителна съм станала.

# 981
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Да се направи някой лев  Money, да се оползотворят пари по програми , да се проведат някои "лечения"   Whistling , да се отчете статистика - това ми идва наум.Много мнителна съм станала.
Гале, направо си е така!

# 982
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
To че е така спор няма, но като знам ЛЛ как "лесно" дава направления и че като имам проблем едва ми дава, а като поискам с профилактична цел почти е невъзможно да получа и като знам, че на частно профилактичен преглед с цитонамазка и МБ ми излиза около70лв поне... предпочитах да оползотворя възможността за безплатна профилактика... ама излиза, че като много други неща е не съвсем както трябва работата...

# 983
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Е, добре, само тези 2 докторки ли в цял Бургас правят такива прегледи?  newsm78

# 984
  • Мнения: 284
Мон,

малко offtopic. Защо не ти дават? Никога не ми е отказвано направление. Учудена съм.

# 985
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Е, добре, само тези 2 докторки ли в цял Бургас правят такива прегледи?  newsm78
Да, във Военна болница, където звънях и ми казаха, че само д-р Илиева ги прави и д-р Вълкадинова. Така е обявено и на сайта.

Мон,

малко offtopic. Защо не ти дават? Никога не ми е отказвано направление. Учудена съм.

Те за децата ми отказват направления понякога, ти за мен говориш да не откажат... и бременна като бях ми отказаха за няколко неща направления и пак се налагаше да си плащам сама сума неща... Няколко пъти вече сменям лични лекари, всички са един дол дренки за мен... ако има изключения, те са единици и обикновено не приемат повече пациенти.

# 986
  • Мнения: 284
Много неприятно. Слава Богу, случила съм на лекари значи.

По повод "Спри и се прегледай" - нищо не губите от профилактиката. Само може да спечелите. Печелите живот. Казвам ви го като човек, който е загубил любим човек поради тази причина.

# 987
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз си правя профилактични прегледи 2 пъти годишно. От 8 г насам. Не смятам да спирам да го правя. Обикновено си плащам.
Правя и преглед на млечни жлези. И няколко други неща.

Просто ми се искаше сега да не се изръсвам сума пари, като имам възможността за безплатен преглед.

# 988
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Двама са лекарите, които правят профилактичните прегледи по този проект.Незнам на какъв принцип са ги подбрали? Rolling Eyes
Аз също си правя два пъти в годината профилактични прегледи.Първо си плащах, но, като се замислих, защо ги плащам тези осигуровки?!Сега отивам при личния лекар, казвам, че ме боли нещо или съм забелязала нещо ненормално и си взимам направление. Embarassed Grinning

# 989
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Мон, моят съвет е да си направиш допълнително здравно осигуряване към някой фонд. Аз имам такова, по 25лв. ми удържат от заплатата, но за направление ЛЛ не съм търсила. Има в Бургас поликлиники и болници, които имат договори с различни фондове, в които само си оставяш картата от фонда на регистратура и казваш какво искаш - преглед, изследвания, и т.н. Отделно в която и да е болница мога да отида на преглед, да си пусна изследванията и после с фактура от болницата ми изплащат всичко към заплатата, имам и сума определена за очила и за зъболекар. Профилактика си правя веднъж годишно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт