Евтините неща, от които сме доволни - 13 .

  • 87 181
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 372
Аз спиралата на ГР в София си я купувам от квартални магазинчета. Предполагам това важи и за Варна.
Косата ми е чуплива, средно дълга. Има ли нещо което да сложа, така че да има обем, но и да си остане начупена newsm78

# 31
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
От поста на Kosi_bosi13 подозирам, че не е разбрала що е то ГР ... а то е Golden Rose.

Мързели такива  Crossing Arms Mr. Green .

А някой пробвал ли е сенки на тези kubiss?

# 32
  • Мнения: 888
Някой беше питал за BB крем на Еvelin. В Lilly има тестери. Направих сравнение между светлите варианти на Evelin и Garnier. Този на Evelin според мен е по-тъмен и не толкова течен, има лепенка с превод, която скрива съдържанието на крема и не видях дали има парабени.

# 33
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
доволна съм от слънце защитният на кауфланд. Вярно, бяхме началото на септември, но нямам поражения

# 34
  • София
  • Мнения: 143
Да похваля моливите на Импала, страхотни са..

Незнам ти за кой говориш, аз си копувам за водоустойчивия за опушен грим- е, по- траен от този молив не съм открила, а съм давала маса пари преди.

Може ли да намериш снимка, защото май не ми е познат.

Аз имам този
и силиконовия
Аз говоря за втория, силиконовия за опушен грим. Сега погледнах, че наистина не е водоустойчив, незнам от къде съм решила, че е.... няма значение... много е добър молива- плътно черно, лесно се нанася, защото е мек и е супер траен!!!

# 35
  • При децата ми
  • Мнения: 6 163
Момичета, пак да ви попитам за добър термозащитен продукт за коса?

# 36
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Да се запиша в новата тема с лакочистител - Форте - син за по-малко от 1 лев и на Лидъл - за 2 и нещо, но е по-голямо количество и има помпичка  Crazy
Пяна за коса - отново похвалвам Лидъл   Simple Smile

# 37
  • Мнения: 65
Включвам се и аз да дам един глас за моливите и фон дю тена на Импала. Супер доволна съм.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Потвърждавам за моливите на Импала - при 30 градусова жега и висока влажност (не в България) моливът не мръдна и не се размаза грам по клепача ми в продължение на дълъг работен ден. Сутринта в 7 го сложих и вечерта до 22 не ме предаде.

За лакочистител препоръчвам горещо лилавия на Essence:

# 39
  • Мнения: 2 838
Момичета отдавна ми се иска да си взема маска за коса,но не знам към коя да се насоча .. косата ми е мазна и чуплива,склонна към пърхот .. помагайте  Hug

# 40
  • Мнения: 15
Здравейте момичета. Може и да не ми е за тук въпроса, но някой знае ли какво се е случило със сайта dora.bg?

# 41
  • Мнения: 54
Момичета отдавна ми се иска да си взема маска за коса,но не знам към коя да се насоча .. косата ми е мазна и чуплива,склонна към пърхот .. помагайте  Hug
На моята мазна, само Миозотис (май беше?) червената кутия, влияе добре. Против пърхут - няколко капки масло от чаено дърво в шампоана, и редовна смяна на шампоаните.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 167
Искам, да благодаря на съфорумката, която ми препоръча да си прибавям масло в маската за коса.  Hug (прибавих половин опаковка маслиново масло на Икаров на 500мл маска, но имам намерение да добавя още толкова кайсиево масло. Много съм доволна.
Получавам само комплименти за косата си, колко е лъскава и красива.
Лошото е, че сезонния косопад ме застигна(снощи направо ми се доплака, като видях колко коса изпада)  Sad  Tired Дали маската за коса на Билка, против косопад е ефикасна?

Няма шампоан от които, да не ми се раздразни скалпа. Всеки път се мия с различен шампоан и ако по някакво чудо, след първата опаковка нямам пърхут или люспички, то задължително на втората се появяват. Вече се замислям, да започна да си мия скалпа със сода, а останалата част от косата с шампоан.

Идвам да похваля маските на Клеопатра. Бях си взела почистваща с овесено брашно. Изсипах цялото пакетче в празна кутийка от крем, добавих 1с.л. мед и розова вода до получване на каша. След тази маска лицето ми светна. А имах ужасно разширени пори и черни точки(така става, като ползвам маслата на Икаров върху лицето си). А и, няма да си играя да бъркам всеки път маска, имам си готова  Laughing

# 43
  • Мнения: 567
Благодаря на boryana за разяснението,наистина не се сетих,че ГР е съкращение на голдън роуз  Hug.Инъче съм ползвала техни спирали,последно си бях взела някаква за обем X 4 и много ми хареса.Добри спирали имат.Ще пробвам и оранжевата  Wink

# 44
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Похвалвам това кремче за ръце   Peace Взех си го днес,пробвах го и вече съм му тотален фен. Направи ми сухата кожа на ръцете като кадифе,чак кожичките ми сякаш изчезнаха,толкова ги омекоти. Само аромата нещо не ме кефи,но ще го преживея.

Общи условия

Активация на акаунт