Евтините неща, от които сме доволни - 13 .

  • 87 143
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 22 870
Ха ха ха ха.....Не, не работя за Арома, но наистина на този етап съм много доволна от кремовете. Simple Smile
[/quote]При теб ми се струва, че няма нещо, което да не ти се отразява прекрасно, така че май просто си имаш хубава кожа.  Simple Smile Пу, пу, ако е така.   bouquet

EliMery
, глицерин.
[/quote]

Преди години кожата ми беше много мазна. Сега вече е смесена, но въпреки всичко, аз харесвам по-мазните кремове, особено за около очите.

# 766
  • София
  • Мнения: 22 870
Има ли желаещ да направи нова тема? Вече сме на 52 сраница и да не ни заключат темата......

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Съставката на Арома наистина я има в повечето кремове,толкова пъти съм ползвала краставичния крем и си усещах кожата хидратирана,ако сравня усещането е като с крем "Виши" или"Авент",поне това са най-скъпите,които съм имала,но не мисля,че пак ще си ги купя,имаме прекрасна българска козметика,която все още е на нормални цени

# 768
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Има ли желаещ да направи нова тема? Вече сме на 52 сраница и да не ни заключат темата......

Ей сега ще метна нова тема  Wink

# 769
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Нова Тема

# 770
  • Мнения: 41
За лице крем "Здраве".
За коса шампоаните и балсамите на Elidor, купувам си ги когато ходя до Турция, голямата опаковка на шампоана ми излиза по-малко от 5лв.
Почистващите продукти за лице на марката на DM също са добри, икономични и на достъпни цени.

# 771
  • София
  • Мнения: 22 870
sweetmary , вече имаме нова тема, пиши там! Simple Smile

# 772
  • Мнения: 318
Здравейте! Искам да ви помоля да ми препоръчате някакъв продукт за защита на косата при къдрене/изправяне  благодаря предварително Simple Smile

# 773

Общи условия

Активация на акаунт