Депресията по време на бременност

  • 25 099
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нямам време да чета цялата тема, исках само да кажа на тези от вас, които наистина имат сериозна депресия без основателна причина, задължително да си изследват хормоните, понякога нещата имат много просто обяснение...
Един от симптомите на Хашимото е депресия, ТСХ изследвали ли сте си?

# 61
  • Мнения: 266
Първите месеци бях ужас-отдавах го на хормоните Embarassed
В 9тия месец направо не можеше да се говори с мене, всичко ме изнервяше Rolling Eyes
Родих и ми мина и все съм си я newsm44

# 62
  • Мнения: 17
Първите месеци бях ужас-отдавах го на хормоните Embarassed
В 9тия месец направо не можеше да се говори с мене, всичко ме изнервяше Rolling Eyes
Родих и ми мина и все съм си я newsm44
  И аз съм вече в 9тия.Термина ми е на 25 март.Бебчо по цяла нощ не ме оставя да спя а за киселините и другите неразположения да не говорим...Така ще е още малко  Hug

# 63
  • Мнения: 8 242
Първите месеци бях ужас-отдавах го на хормоните Embarassed
В 9тия месец направо не можеше да се говори с мене, всичко ме изнервяше Rolling Eyes
Родих и ми мина и все съм си я newsm44
  И аз съм вече в 9тия.Термина ми е на 25 март.Бебчо по цяла нощ не ме оставя да спя а за киселините и другите неразположения да не говорим...Така ще е още малко  Hug
Що си мислиш, че после ще спиш  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 266
Миличка, това за спането е мноооого вярно. Диването ми сега е на 11 месеца и мога да спя само ако и той спи. А повечето бебета не са фенове на нощния сън smile3507 smile3507 smile3507

# 65
  • Мнения: 17
знам,знам...имам едно диваненце на 3 годинки  Wink

# 66
  • Мнения: 17
И такааа...най-накрая намерих време да се похваля  newsm30 На 21ви март сутринта в 05:50 родих момченце-Калоян.Много бързо и безболезнено раждане Simple SmileИ вече си имам двама прекрасни сина  family4Пожелавам на всички мами леко раждане като моето!

# 67
  • Мнения: 69
Nadeto, честито второ бебче. Да е жив и здрав малкия юнак!  smile3504
За депресията аз не съм имала такава  newsm78

# 68
  • Мнения: 355
Мале, това за 9-я месец ако го знаеш в началото, когато си мислех, че съм странна и непостоянна...

Сега ми е лудница, добре, че до мен е единчовек със слонско търпение и огромна доброта...

Ту рева, ама с часове, ту се смея без да мога да спра. Ужас, ви казвам Simple Smile

Е, поне според лентичката ми в подписа, съвсем скоро му се вижда края Wink

# 69
  • Мнения: 8 242
Мале, това за 9-я месец ако го знаеш в началото, когато си мислех, че съм странна и непостоянна...

Сега ми е лудница, добре, че до мен е единчовек със слонско търпение и огромна доброта...

Ту рева, ама с часове, ту се смея без да мога да спра. Ужас, ви казвам Simple Smile

Е, поне според лентичката ми в подписа, съвсем скоро му се вижда края Wink
Чакай да родиш, има още какво да се изненадаш от себе си  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 17
Nadeto, честито второ бебче. Да е жив и здрав малкия юнак!  smile3504
За депресията аз не съм имала такава  newsm78
Благодаря! newsm51

# 71
  • Мнения: 355
duhi_puhi звучи като закана  Laughing но тя сигурно е по-скоро за моя любящ и търпелив мъж, който наистина, ама наистина не знам досега как ме понася.
А ако продължа и след раждането да изненадвам себе си и него, боже, дано да е с хубави неща...

# 72
  • Мнения: 931
Nadeto, честит втори син!
Изчетох темата, защото и мен ме вълнува. Сега с втората бременност като са ме затресли едни страхове... Такива не помня да съм имала с първата. С първата толкова не съм се притеснявала какво ще е колкото сега за глупости - примерно как ще гледам малко бебе в есенните месеци (аз съм гледала малко бебе в летните жеги). Знам, че са пълни глупости и въпреки това... Confused
Но кажи как е сега - след бременелската депресия, поне избягваш следродилната депресия?

# 73
  • Мнения: 17
Nadeto, честит втори син!
Изчетох темата, защото и мен ме вълнува. Сега с втората бременност като са ме затресли едни страхове... Такива не помня да съм имала с първата. С първата толкова не съм се притеснявала какво ще е колкото сега за глупости - примерно как ще гледам малко бебе в есенните месеци (аз съм гледала малко бебе в летните жеги). Знам, че са пълни глупости и въпреки това... Confused
Но кажи как е сега - след бременелската депресия, поне избягваш следродилната депресия?
Здравей!Честно да си кажа нямам време дори да се депресирам  newsm78Покрай двете деца не усещам кога минава времето.Постоянно съм в движение,а малкото свободно време-задължително навън!Децата,столчетата,количката,колелото,колата и навън   Grinning Дано и занапред не ме хване депресията.Не разбрах защо те притеснява есента?Кога ти е термина?Нормално е да имаш притеснения,и аз бях така.След като родиш и си гушнеш малкото човече всичко ще мине  Hug

# 74
  • Мнения: 836
Аз съм в 6-тия месец и изпадам в нервни кризи. Най-често си го изяждат бъдещия татко и майка ми. Слава богу, че и двамата са търпеливи. Ако бях на тяхно място щях да се самоизритам от вкъщи. Надявам се като родя това ми настроение да се промени, защото понякога сама себе си не трая  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт