КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 47 825
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 480
                  Айша,не знам за слънцето при теб,но при нас си е направо потоп и хич не ми се излиза.Надявам се утре да е хубаво времето,че как ще посрещат първолаците. Thinking Пък аз ще претичам до Мтел-а и ще му купя джиесем,ако не успея друго.Само да не вали.
                  Честити покупки на всички с нови придобивка и със здраве да си ги ползвате или носите! Peace

# 76
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Римар , в предишен пост Нели беше написала рецептата.  Peace
Тя вече е в готварските , виж я. Страхотни станаха и мисля , че и за пица ще бъде също
много добре.  Rolling Eyes
Яжка , сетих се сега за покрива ти. Споко , виж времето предварително и тогава почвай.
Преди няколко години като слагахме битума беше края на октомври , началото ноември.
Фирмата си го покриваше разпокритото с дебел найлон или бризент беше и така.
Идваха да работят към 10 часа , когато не е влажно.  Peace
Моя първолак се гласи за плаж , от другия месец май ще е ученик.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 5
Ето ме  newsm03
Благодаря за топлото посрещане !!! newsm51 smile3525
Ами аз съм на 46 год.Имам две слънца и това са моите сърца !!!
Дъщеря ми е на 26г.и ме направи най-щастливата баба на 06.06 2012г.с моето малко слънчице Габи !!!Момиченце е !Голяма дуджка е ако мога ще ви покажа и снимка.
Сина ми е на 23г.
Работя в м-н за  дам.дрехи на  главната .
Не правя зимнина ,не готвя   chef
Обичам танците и ходя на латино танци ,те ме зареждат с енергия!Това е когато не съм заета с малкото слънчице !
А вчера срещата беше много вълнуваща !
За среща в П-в съм с двете ръце За Peace PeaceАз обичам много компаниите !
Още веднъж Благодаря за посрещането и аз съм щастлива ,че ви намерих и ще ви следя !!!
  bouquet  bouquet  bouquetХайде лек ден !

# 78
  • Мнения: 5
Ей,имаме си толкова млада баба,чак да те е срам така да я наричаш !Че как няма да обичаш латинотанците,нямаш болни стави,не се познаваш с онзи германец,че да ти бърка стъпките -остава да се наслаждаваш ! Hug Hug :hug:al4ojb  нали  носиш на майтап??? newsm78  bouquet
Диди къде тоз дъжд вече 4 месеца тук капка не е капнало Днес се чумери,но само толковане се престраши да завали ,а така има нужда от малко убиване на прахоляците и поливане на цветята ми...
Радвам се че че тестото се харесва -да става и за пица,завивала съм и малки "бухчички"със сиренце вътре Въпрос на фантазия,но най бързо и лесно е с мекиците Peace
 

# 79
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
al4ojb , почти сме набори с теб.  Laughing
Аз навърших 45 г. май месец.  Peace
Само кажи как да те наричаме , че много ти е закодиран ника?! Rolling Eyes
Нелка , забравих да спомена , че тук има само на кубчета мая ,
няма суха. Та сложих половин кубче в тестото и бяха фантазия. Peace
Преди време питах за суха и те ме гледат като прецицали и викат имаме мокра ,
замразена до млечния щанд.  Joy Демек тез кубчета. Laughing
Това беше преди поне 2-3 г. и от тогава не съм и питала , че аз не меся нищо.
Обаче винаги в камерата имам 1-2 кубчета мая. Peace

# 80
  • Мнения: 5
Нося на майтап не се притеснявай!Гали съм  приятно ми е  newsm03
Да на 46г. ,но съм с остеопороза и ми трябва движение NaughtyИ други болести ,но м.....а им аз се боря и давам напред   bouquet

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 18:45 от al4ojb

# 81
  • Мнения: 5
Жабче няма проблем ,дори още по хубави стават с "мокра"мая JoyАз когато имам такава с такава ги правя
Гали наистина за остеопорозата ти трябва движение ,не че за мен с  другите ставни болежки не ми трябва де ,ама  пусти мързел Embarassed
Преди време се бях запалила заради една приятелка на "бейли денс"http://www.vbox7.com/play:74d4eb62 но...ходих няколко пъти и  ги зарязах тези танци Така и не успях да променя с краткото ми посещение обиколката в талията поради което бях тръгнала Е то и приятелката която ходеше  редовно така си остана като пънче равна отгоре до долу ,ама нейсе... hahaha

# 82
  • Мнения: 7 480
                 Нелиииииии,ние вече плуваме ,миличка!Не е спряло от сутринта и като си помисля,че утре може да е така направо ми се плаче!Как ще се посрещат първолаците като навън не се излиза и с чадър! ooooh!
                 Прескочихме с колата до магазина и.......дремем в къщи пред ТВ-то.Нито подарък съм купила ,нито пък успях да купя цветя за госпожата на Мими.Не ми се ходеше по-далеч от Кауфланда,а в него всичко беше опоскано.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 179
Ееее, не спря този дъжд. Дано пък утре да спре заради децата. Даже взе да ми хладнее вътре.

Диди, изпревари мееее

# 84
  • Мнения: 7 480
                  И на мен ми хладнее,но....кой да затвори прозорците  Laughing Ние така си караме на отворено до ноември.Ще отида да измъкна шалтетата,че да не ни е студено,а прозорците да си стоят отворени.Поне е свежо,нищо,че е хладничко.
                  Римарче,видя ли креватчетата?

# 85
  • София
  • Мнения: 4 179
Да, видях ги.
Днес братовчедка ми ни даде една кошарка, почти неупотребявана. Като я сглобим ще решат окончанелно дали им пхаресва, виначе ще я взема тук-при нужда да има при мен.

# 86
  • Мнения: 7 480
                Де да съм се сетила   Thinking креватчето на Люби / спал е в него я има 5-6 месеца,я не  Laughing/ че като започнеше да плаче се пренасяше при мама  Mr. Green После пък сам си се пренасяше като проходи.Нали има 3 ламела ,които се махат той се изучи да ги сваля и изпълзяваше между отвесните пръчици.То и за това са направени за да може детето да слиза само като стане по-голямо.Той обаче си го използваше за бягство при мама.Като купих новото легло се чудеха къде да го сложат,а и шкафчета купих за мястото където беше леглото и за това като не намерихме на кой да го подарим те го продадоха в продавалника.
                Като са намерили креватче няма нужда да купуват ново.Живот и здраве ще видят колко бързо ще им стане излишно.По-добре след година-година и половина  да купят по-голямо и удобно легло.На Мими купихме детска стая ,в която леглото е 1.20 широко и от годинка си спеше на него,че и баба спеше с нея когато ми я оставяха.На Ран купиха подобна.Аз настоявах за широко и удобно легло,а не тесни от 70-80 см.На Ран и Неда креватчета не сме купували бяха с това на Мими и Цвети изобщо не страдаше от комплекси,че не са нови.Е,за Любо другия дядо /нали му носи името/ рече,че креватчето ще е синьо.Много важно.После се чудеха какво да правят с него. Laughing Добре,че купих икеиското та се разделиха бързо-бързо с бебешкото.Новото е дървено и с цвят на бреза.Мрънкаха малко,ама им казах да го боядисат в два цвята синьо и стана трепач.

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 19:46 от Didia

# 87
  • Мнения: 5
Ами тук в П-в не вали  ThinkingЕ,хладничко е ,но пък е свежо .
Нели и аз исках да ходя на бейли денс ,но в П-в не открих клуб TiredА като ходихме на почивка в Турция миналата година в хотела дето бяхме  имаше учителка и аз бях там 1 . newsm10
Римарче ,и ние много обикаляхме за креватче на бебка .Бяхме избрали на бейби дизайн ,но сега сме със  съвсем друга не нова ,но запазена .После взеха и сгъваема ,също е удобна ,но тази е нова.

# 88
  • Мнения: 7 480
                 Ние бяхме купили сгъваеми за почивките и даже не се сещам къде са сега. newsm78 Не сме във възторг от тях,ама вършеха работа.И при тях имаше едно ципче дето отваряше вратичката и току някой изпълзяваше въпреки усилията ни да си спи сам в леглото. Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 16 213
Като писах днес за слънцето и то, горкото се скри. Май  урочасах времето и дъжда не спира.
А аз  най-големия дъжд ходих до Студ. град на маникюр/с ваучер/. Сега съм с 1 отровно розов, крещящ цвят на ноктите. Но пък така ми харесва - свежо ми е.
В момента гледам успоредно Седем часа разлика/на Войо пуснаха новата серия/ и поглеждам Брадъра на Нова тв. Това всичко на комп, а Пламен отделно щрака с дистанционното на ТВ. Та какафонията е пълна.  Grinning
Аненце ни оствири за тази вечер - с гаджето ще ровичкат из новото лаптопче. Дано не го напълнят с вируси и не му вземат душицата.
За детските креватчета - Ани първо доста време изкара в кошара. Но не като сегашните, а имаше едни квадратни за игра. Тогава нямаше много стоки и докато докопаме дървено креватче минаха няколко месеца. Купихме ново, тя си го харесваше и си спеше в него до училище. Като взе да се изправя и цялата и глава беше посинена - удряше се в решетките. Тогава нямаше обиколници и аз пригодих памучно одеало за целта. Като и умаля креватчето просто го изнесохме и оставихме до кофите за боклук. Изчезна за  нула време.

Общи условия

Активация на акаунт