"Системата минус 60"- тема №35

  • 70 539
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 208
Здравейте и от мен!  Днес съм със седмица на кантара , готово замина си плюса newsm44 newsm68!!! . Утре съм на работа Simple Smile. доста ще е натоварено, начало на учебна година , но ще се справя!
 iv.elina ,  pipilota_85 - добре дошли и успех , Пипи, тебе те помня Hug. Нямам време само ще си напиша менюто, защото като не го пиша и става много лошо :
З-сандвич, един сникерс, кафе
О- тиквички на фурна с кисело мляко
В- шопска салата
Лек ден на всички!

# 31
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря.Станах много късно(11ч.) и съответно изтървах промоцията за хапване от всичко без ограничение на вида храна.Нищо.Ще го преживея.Обядвах в 13,30ч. домат,пиперче,краставица и маслини.Трябва пак да попрочета първата страничка,че да не сгафя нещо.Стартирам от заветните 83кг.До по-коъсно.Лек ден на всички.

# 32
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен.Около 40 дни спазвам системата.До сега редовно ви четях,а сега се престраших и да пиша Laughing.Резултатът ми за първият месец е минус 2,400кг.Можех и по-добре,но имах грешки в менюто си,които в последствие коригирах.Стартирах от 85 килограма при височина 168 см.Крайната ми цел е 60 килограма.Имам дъщеричка на 8 месеца,която още кърмя и за това избрах тази система.Днес менюто ми е :
з-две шоколадови бисквити,две малки банички със сирене и чаша прясно мляко
о- картофена крем супа и салата домати със сирене
в-(планувам)сирене в пергамент с домати и айран

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте, милички  Heart Eyes

Cara_mel, добре дошла  Hug По мое мнение е по-леко да спазваш Системата като пишеш тук, дано това ти донесе много минуси!

Аз днес се претеглих и...  Sick огромен плюс. Не знам къде греша, честно. Може би прекалявам със закуската. Както и да е, продължавам да системствам, убедена, че резултати ЩЕ има. Менюто ми за днес:

З: 4 малки кифлички със сирене, една вафла, опитах един чийзкейк ама не ми се ядеше
О: пържола със сирене Фета
В: не се знае още

Пожелавам ви лек и успешен, пълен с минуси ден.   bouquet

# 34
  • Мнения: 858
Привет момичета Simple Smile

iv.elina можеш спокойно да закусваш до 12:00 (важно е да хапнеш нещо половин един час след ставане) и да обядваш в 13:30-14:00 Peace

Днес бях на погача, не ядох нищо от трите маси отрупани с кексове, баклави, торти, шоколадови бисквити и т.н. (що толкова много храна, никога не ми е ставало ясно)

закусих сурови ядки в движение,
обядвах късно - доматена салата, постно зеле и си боцнах доста колелца салам  Crazy
вечерята най-вероятно ще е ябълка с кисело мляко, но в движение и не знам дали изобщо ще успея да ям.

Системна седмица, аз утре пак ще се надъхвам в парка - никой до този момент не се е обадил, за това няма да чакам, но ви напомням за:
Системната среща*
*Вероятно ще е в неделя (23.09) - обедно време (или евентуално за закуска)

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 01:53 от Лебед

# 35
  • София
  • Мнения: 4 899
Здравейте!

Да отчета вчерашното ми меню:
З: сандвич с колбас, кафе
О: италиански фусили със сос от сирене
В: зелена салата със сирене

Вечерта мъжът ми беше поръчал пица, когато се прибрах, но стоически издържах на покоряващото желание да хапна от нея  bowuu . Сутринта, обаче, не й простих.
З: пица, кафе
О: салата домати, краставици, червен лук и сирене
В: сигурно ще я пропусна, защото обядвах преди малко

За срещата - няма да мога в събота, на работа съм  Cry . Може ли в неделя? Лебед?

# 36
  • Мнения: 6
Здравейте Системки,
Вчера  се изложих ....ядох риба в 19 и 30  Embarassed Embarassedне ми се е случвало откакто съм системна вечер да прегреша...и след това бях часове на ред във WC
Организма ми се е настроил така,че не приема храна след 18... Shocked

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
И мен ме тресе треска за първия учебен ден утре. Стягаме раницата, гладим риза, дънки...

Относно срещата на 22, аз вероятно ще мога да се включа, само моля някой да напомня тук периодично за часа и мястото на събитието, че нещо съм много разсеяна напоследък. Simple Smile А пък ако има повече желаещи за среща в неделя, ако сте ок, можем да я променим.

Иначе днес закусих голяма купичка пилешка супа, една препечена филийка, едно топено сиренце и 3 колела салам.
На обяд ядох кисело мляко, а довечера смятам да ям сурова чушка със сирене, може и няколко чушки де, зависи от ситуацията. Simple Smile
Това с освинването на закуска лично аз не мога и не искам да го спирам, защото ми харесва усещането да мога да ям от всичко сутрин, и то до насита.

Утре в училището ще се видя с майките на другите деца от нашия клас и ми е интересно да видя дали някой изобщо ще забележи моето 4 месечно старание до момента да изглеждам по-добре. Simple Smile Демек- дали някой ще забележи, че малко съм отслабнала. Ще споделя после.

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами!   bouquet   bouquet
От утре се присъединявам към вашите редици. Тежа 73 кг като целта ми е 60кг. Миналата година със системата свалих 15 килограма.Чувствах се страхотно и бях много доволна, но за съжаление поради здравословни (и емоционални) проблеми нямах възможност да я спазвам и ето го резултатът -качих доста килца. Сега за радост вече съм добре и от около месец се опитвам отново да се върна на системата но постоянно прегрешавам   ooooh!  Сега се надявам, че когато си пиша менютата ще ми е по-трудно да ги нарушавам и ще се разделя с омразните килограми този път завинаги!

# 39
  • Мнения: 2
HugБлагодаря gpum4e,може ли винаги да си толкова мила,СТРАХОТНА СИ..
И не си мечка,а дама с добро сърце-мила и отзивчива Grinning
А на мене пък ми хареса колко мила страхотна чистосърдечна си ти! Браво днес рядко се срещат такива хора Hug.
Иначе аз още не системствам строго но от седмица се настройвам полека и днес няколко човека ми казаха че съм отслабнала (щом се вижда значи съм на прав път а?)

# 40
  • Мнения: 6
 Flutter Flutter Flutter Flutter Благодаря Keren-apuh Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз днес се претеглих и...  Sick огромен плюс. Не знам къде греша, честно. Може би прекалявам със закуската. Както и да е, продължавам да системствам, убедена, че резултати ЩЕ има.
Радвам се, че мислиш позитивно. Това е най- важното! Мисля, че би могла малко да разнообразиш вечерите със зеленчуци, месо, риба. Поправи ме, ако греша, но доколкото видях вечеряш предимно таратор или плодове+кисело мляко. Hug

pepilota09 Благодаря! И ти си много мила! Сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с много добри резултати!

През уикенда се старая да съм системна, но си поразместих часовете и няма да пиша менюта. Днес си позволих и малко ракийка...

Успех и на новите дами!    bouquet

# 42
  • Мнения: 6
 Rolling Eyes Confused Embarassed :oops Милички от дни имам неприятен симптом,подут,болезнен корем,някой има ли подобен проблем ,обикновено е след обяд проблема и всеки ден имам разст.......Извинете ,че ви занимавам,неудобно ми е,но Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassedможе би има още някой подобен проблем...... baby_neutral

# 43
  • UK
  • Мнения: 727
pepilota ако продължава по-дълго може би трябва да те види гастро-енетеролог  newsm78
 Аз вчера преядох на обяд, макар и режимно. Много ми беше вкусно  Laughing Апетитът ми се върна  Peace  Днес бях с +500гр. Това не ми попречи да си хапна две парчета от 2 различни торти за закуска - шоколадова(дойде ми приятелка на гости за уикенда и я донесе) + ванилово парфе, което бях направила за въпросната гостенка  Joy
 После обаче направих 10км крос + 1ч във фитнеса  Laughing
О- правихме барбекю: пържола и зеленчуци на скарата
В-latte (едвам го преглъщам и в момента, толкова съм сита още  Laughing )
  Добре дошли на всички нови и дано да има повече снимки за стимул

# 44
  • Мнения: 858
Valya3 - какво ще кажеш срещата да е в неделя (23.09)?
Kally May - малко ще разместя програмата и съм свободна в неделя.
gabiplus видях, че нямаш нищо против да е в неделя, предполагам, че по-скоро ще я изместим тогава, що се отнася до напомнянето, стига да влизаш тук ще ти изникват "хиляда" досадни съобщения от мен още от четвъртък Mr. Green

(не ми се спи, а утре ще ставам мнооооооооооооооооого рано, лека нощ)

Общи условия

Активация на акаунт