"Системата минус 60"- тема №35

  • 70 559
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 29
При мен се появяват някакви колебания в кантара - нагоре, надолу...
Днес по стечение на обстоятелствата пропускам вечерята и ще чакам сутрешното теглене с нетърпение.
З: макарони със сирене и захар
О: кюфтета с шопска салата
В : нищо Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 4 887
Леле, днес колко шоколад и сладкиши погълнах, не е истина просто... Simple Smile

Първо ядох микс от вкусни неща за закуска, като за десерт си похапнах около половин шоколад. След това в офиса имаше почерпка и към 10 часа изядох около 5 бонбона и сигурно 5 парчета сладкиш. Това всъщност го счетох за второто ядене за деня, затова същински обяд нямах.
Цял следобяд пих доста вода- около 2 литра ми бълбукаха в стомаха, като за вечеря изядох един домат и малко сирене.

gpym4e, и аз понякога се ядосвам, че не съм открила Системата по-рано, но все пак трябва да сме доволни, че сме тръгнали упорито по пътя. Това значи, че някой ден ще стигнем до заветната цел. Simple Smile

Утре мисля да направя принцеси с кайма за закуска и моята мисия е да изям поне 3 броя. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 3
Добро утро.Нямам време да пиша, но системвам.Нещо съм в застой  Tired Много бавно стават при мен нещата.Предполагам заради хипофункцията на щитовидната, но не съм се отказала от мечтите си да съм слаба.Менюто ми за днес още не е ясно  newsm78

# 693
  • Мнения: 0
добро утро и от мен.Аз си дойдох при мама и снощи налетях на сладкото до 8 и 30 хапвах ужас.
Днес вече хапнах 2 блокчета шоколоад,но мисля и да хапна малко баничка с кисело мляко.
О:пиле
В:ще пробвам да е плод или евентуално пак пиле Simple Smile
хубав ден

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Добро утро!

След вчерашното подслаждане днес нямам минус. Но пук се надявам като включа още малко спорт, да има раздвижване.

cvetna77 Не се тревожи, и при мен става бавно. Първо сваля 1 кг и почва да се върти около тази стойност известно време. Ти спортуваш ли нещо - упражнения , танци?

Меню - закуска - печени филийки със сирене и кашкавал. Обяд - печен сандвич кашкавал и шунка. Вечеря - пиле на грил.

Последна редакция: сб, 24 ное 2012, 22:03 от gpym4e

# 695
  • Мнения: 21
Привет, момичета! Днес съм много щастлива  newsm44 . Сутринта се притеглих и о, чудо - 1,7 кг.  Shocked за една седмица.

Менюто ми за днес З - кифла с шоколад, О - бял боб, В - може би кисело мляко с краставица.

Сега се захващам с домашния фитнес  newsm79 
Пожелавам ви лек и слънчев ден!

# 696
  • Мнения: 3
zdravetz_ , поздравления за минуса.
Гръмче, карам 30 мин. велоергометър (интервално) или бодифлекс.В зависимост от времето и настроението.Но както казах и в предния си пост не съм се отказала   Sunglasses

# 697
  • Мнения: 28
Аз пък все не мога да спортувам вкъщи, все нещо друго ще се намери да правя, а и ме мързи понякога. Обаче ако имах една бягаща пътечка, много щях да съм доволна.

# 698
  • Мнения: 6 444
Включвам се отново при вас  Hug
Имам няколко килограма за сваляне и е крайно време да се стегна и да започна Системата.

# 699
  • Мнения: 30
Включвам се отново при вас  Hug
Имам няколко килограма за сваляне и е крайно време да се стегна и да започна Системата.

Аз също!След няколко неуспешни започвания,днес вече съм напълно решена  да започна Системата.
Скоро отказах цигарите и трябва да внимавам как се храня и да не кача много килца Mr. Green
Има ли някой,който е отказал цигарите и Системата му е помогнала?
Сега закусих 3ф-ии Бонус,1домат,2с.л.смлени семена,1 зелен чай с мед.Обяда и вечерята ще ги мисля.
Лек и системен ден!

# 700
  • Мнения: 6
 LaughingЮ Hug Hug Hug
Не съм се вясвала извинете,но с тази йога съвсем съм си освободили ума...
Тази сутрин принцеси с кайма в 8.00
Обяд руло стефани,без яйце е само кайма,морков и краставички
това сега в 12.00
За вечеря супа топчета....само меса днес
И да се похваля,въпреки,че не съм стриктна...нямам проблема ...подуване на стомаха..
Пия и хапчета Допелхерц за косопад,но ми се струва ,че качих едно килце от тях
 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДо скоро системки,скоро май ще ни заключат и ще се преместим друга тема,нали???Но заедно към целта ,при мен 60...

# 701
  • Мнения: 6 444
При мен целта е 52-53 кг, като сега съм 59-60.
За днес:

З: Овесени ядки и 1 сладка
О: Картофена супа без фиде

Вечерята ще я мисля..

# 702
  • Мнения: 3
Здравейте.
Менюто ми за днес:
З - чаена попара ( печени филии с масло и сирене) 1 купичка, 1/2 грейпфурт,1 шок. бонбон тофифи
О - ориз със свинско, няколко вилици кисело зеле, 1 портокал
В- чаша топло мляко със сушени ябълки и канела.ябълките са домашно производство и са без захар. Reni Bancheva ,  Грозното Пате добре дошли отново  Hug
Аз преди много, много години отказах цигарите, но това по никакъв начин не ми се отрази на килограмите.Напълнях много години след това и то след ражданията.След 3 раждания и съм плюс 30 кила, че и отгоре  Embarassed
Лебед, не знам колко много си натоварена, но явно е доста щом и посред нощите работиш, но се радвам, че удържаш фронта с храната.Радвам се много за теб  Hug Надявам се скоро да се похвалиш и с нормален работен режим.
Лек и отслабващ ден на всички   bouquet

# 703
  • Мнения: 30
Аз поставена цел за смъкване на килограми нямам.Важното е да не качвам Mr. GreenПризнавам,че ще ми е трудно с ранната вечеря,но се надявам да свикна.И да си допиша менюто за днес:
О-крем супа от картофи и гъби,1 голям домат със зелен лук,магданоз,копър и семена
В-сварена бяла риба с лимон

# 704
  • Мнения: 0
Привет момичета. И аз да се включа в системните!Вече от 1 седмица съм в отбора и вече съм минус. Отдавна чета форума, чак сега се престраших да пиша. Поздравявам всички!

Общи условия

Активация на акаунт