"Системата минус 60"- тема №35

  • 70 550
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Не написах менюто си:
З. филиика със салам и 3 еклера
О. Кебап спилешко и ориз
В. Чушка пълнена с извара и айрян
Приятна вечер от мен!

# 706
  • Мнения: 3
Добро утро!

Днес не отчитам промяна в кг, но продължавам напред!  Peace
з-две филийки с филе, кафе;
о-пилешко месенце;
в-парче кашкавал;
Успешна седмица!  Hug

# 707
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!
Да ви споделя,че първият ми ден от системата премина успешно.Но след 18ч такъв глад ме подгони,и, си мислех че няма да издържа,но издържах.Пих вода,чай,вода,чай.....и след 1ч.30мин.ми премина кризата и вече не бях гладна Mr. GreenНе било лесно да вечеряш до 18ч.особено с ограничение откъм мазнини и сол.Ще стискам зъби Mr. Green
Ето и менюто ми за днес:
З-3ф-ии Бонус,1домат,2с.л.смлени семена,1 зелен чай с мед
О-с-та от червено цвекло,моркови и риба тон,семена,копър,1домат
В-С-та домати и краставици,2кивита

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, другарки по съдба!

Вчера беше много странен ден, не го броя системен, защото обядвах късно и после не вечерях. Днес продължавам с нови сили. Няма промяна в теглото от няколко дни, но си хапвам и сладичко...

Reni Bancheva Браво! Първите дни е трудно наистина да не си хапнеш нещо като курка корема. Продължавай все така!

Днес - закуска: рогче със сирене; обяд - колежката ще има РД - топъл сандвич с кашкавал и луканка, сок. Вечеря - печени чушки с ориз.

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 20:15 от gpym4e

# 709
  • Мнения: 220
Здравейте идвам при вас   bouquet

спазвала съм веднъж режима и бях свалила 7кг за месец
сега да видим..... трябва да сваля 10кг  Blush Laughing

менюто за днес:
закуска: 1 филия с маргарин и чубрица,чай с лимон и лъжичка мед
обяд: салата от печени червени чушки с мааааалко олио Simple Smile и малко филе Елена
вечеря: иммам от снощи риба на фурна с дом.сок

# 710
  • София
  • Мнения: 4 885
Привет на всички!

Радвам се за всички усилия и резултати, които споделяме тук.
Аз днес обядвах салата от моркови със зехтинов дресинг, но пък на закуска си беше тотална лакомия- 3 филии с майонеза, бекон, една купичка крем нишесте и половин шоколад. Напоследък всяка сутрин си позволявам сладки неща, което логично ми се отразява на резултатите или по-скоро няма такива.
Вчера бях на гости на една приятелка и на масата имаше чудесно напудрен с пудра захар щрудел, но аз не си взех нито едно парче, дори съвсем мъничко. Изпих три чаши вода и бях много горда от себе си. Simple Smile
Днес не знам какво ще вечерям, но смятам да е нещо малко и леко, защото всеки ден прекалявам във всяко едно отношение със закуските.
Не знам какво ще правя по празниците с тая моя лакомия. Отсега изпитвам страх как ще се справя с отрупаните трапези, баклавичките и топлите питки на баба. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 30
Хей,момичета,къде сте? newsm78Май никой не системства Mr. GreenХайде,много е пуста темата!
Да се отчета:
З-3ф-ии Бонус,1домат,2с.л.смлени семена
О-Задушен зелен боб,2 домата,1 шепа суров слънчоглед,малко грозде
В-2 домата и 2 ябълки

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Тук сме Wink Системстваме си тихичко...

# 713
  • Мнения: 6 444
Здравейте!  Hug

За вчера:
З: Баникча
О: Задушени зеленчуци с извара
В: Кисело мляко с портокал и ябълка

За днес:
З: Мляко с ориз
О: Миш-маш с извара и 2 сухара
В: Яйца по панагюрски

# 714
  • Мнения: 6
 Embarassed Embarassed EmbarassedИскам да споделя,как е възможно,,..без да искам отправих една покана на една дама във Face,а се оказа,че съм се припознала,въпросната дама не ме познава и се държа грубо и арогантно,как е възможно да има такива,ние тук си говорим вече месеци без да сме си виждали очите...цял ден ми е криво,все едно съм дете в детска градина излапах поне 3 пасти до обяд.
А на обяд дробчета със салата,за вечеря незнам

# 715
  • Мнения: 2 208
Пипи , много пък да ти пука  Hug. Явно е комплексарка Mr. Green. Аз ви чета , но нещо нямам все време да пиша, не съм и много дръпнала с килата . Иначе съм си тук Hug

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте!

И аз ви чета,но нещо не успявам да пиша менюта...

Днес беше - закуска - 2 бисквитки Траяна и мляко,не остана време за друго. На обяд- 2 кюфтета със зеленчуци. Вечеря - тиквички с ориз.

pepilota09 Хора всякакви... Ако искаш, намери ме във Фейса, аз няма да те нагрубя Wink

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 18:34 от gpym4e

# 717
  • Мнения: 6 444
И аз отчет за днес:

З: Овесени ядки и 2 бисквитки
О: Миш-маш със сирене
В: Яйца по панагюрски

# 718
  • Мнения: 0
добър вечер и от мен ...
Аз не съм много системна тези дни , така че немога да се похваля с резултати.... незнам нещо немога да устоявам на храната особено като съм на гости .. толкова ми е вкусно
От днес пак съм системна
1-ва закуска : вафла хипер
2-ра закуска : банички 3 от онези малките на фамилия със сирене и 3 вафлички пак малки (голяма лакомия  Sick )
О:пропуснат поради обилната закуска
В:круша,ябълка и 1 мандарина
 #Crazy #Crazy

# 719
  • Мнения: 2 208
И аз отчет за днес:

З: Овесени ядки и 2 бисквитки
О: Миш-маш със сирене
В: Яйца по панагюрски
Яйцата по панагюрски не са разрешени за вечеря.  Не е разрешена мазнина за вечеря и не са разрешени с кисело мляко, може само варени или печени на тефлонов тиган само с подправки Hug
 Полихронова , няма вариант за вечеря само плодове, включи и нещо друго, например, зърнени, зеленчуци или млечни Hug

Общи условия

Активация на акаунт