"Системата минус 60"- тема №35

  • 70 541
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 443
И аз отчет за днес:

З: Овесени ядки и 2 бисквитки
О: Миш-маш със сирене
В: Яйца по панагюрски
Яйцата по панагюрски не са разрешени за вечеря.  Не е разрешена мазнина за вечеря и не са разрешени с кисело мляко, може само варени или печени на тефлонов тиган само с подправки Hug
 Полихронова , няма вариант за вечеря само плодове, включи и нещо друго, например, зърнени, зеленчуци или млечни Hug

Да, знам  Peace Правя ги само забулени с червен пипер Simple Smile

# 721
  • Мнения: 2 208
Ами тогава го уточни, защото има момичета, които могат да се объркат, затова сме се разбрали, ако има някакво нарушение да го задраскваме или както е твоя случай да го уточняваме , разбира се всички не могат да го знаят Hug

# 722
  • Мнения: 6 443
Ами тогава го уточни, защото има момичета, които могат да се объркат, затова сме се разбрали, ако има някакво нарушение да го задраскваме или както е твоя случай да го уточняваме , разбира се всички не могат да го знаят Hug
Да, пропуснах, но това е защото аз на точно на това викам яйца по панагюрски ( без маслото ), защото по други начин не ги обичам. Не съобразих.  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 4 884
Покрай темата се замислям за празниците... Какво ще правим с изкушенията и шарените трапези тогава? А вечер как няма да хапваме на Коледа? Седя и се чудя как ще я караме тогава, че то не е един ден, а няколко и не знам какво ще правим. Поне аз не знам за себе си.....

# 724
  • Мнения: 6 443
Покрай темата се замислям за празниците... Какво ще правим с изкушенията и шарените трапези тогава? А вечер как няма да хапваме на Коледа? Седя и се чудя как ще я караме тогава, че то не е един ден, а няколко и не знам какво ще правим. Поне аз не знам за себе си.....
Една година бях на системата по време на празници, но ми беше вече 6-7 месец и си викам, ще прегрешавам, ще си хапвам от всичко. Хич не го мислих, но накрая прегрешенията ми бяха наистина минимални и след часа за вечеря нямах апетит. Но за 2-3 дни мисля, че няма какво толкова да се случи. Имайте предвид, че поне при мен апетита страшно намаля след 18 часа. Тялото ми привикна с режима и ми беше лесно. Сега все още не е  Mr. Green Laughing

# 725
  • Мнения: 0
gabiplus нали точно това е целта на системата - да си хапнем каквото и колкото искаме и след това вече каквото трябва.Аз си хапвам стабилно сутрин ... и то си наваксвам от сладкото .. Нещо аз ли не правя правилно или по скоро трябва да се ограничавам ?  newsm78
З:3 банички фамилия 1 кроасан и 1 малка вафличка
О:може би супа
В:предполагам плод с мляко
Системен ден дами  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!Влизам бързо да се отчета :

Вчера:

З-3ф-ии Бонус,1домат,2с.л.смлени семена
О-крем супа от гъби и картофи;задушен карфиол,с-та от морков,червено цвекло,1 домат,семена,суров слънчоглед.
В-2 домата,2 портокала

Днес:

З-3ф-ии Бонус,1домат,2с.л.смлени семена
О- порция готвено прясно зеле,с-та от домати,зелен пипер,семена,риба тон в собствен сос,1 киви.
В-неизвестна все още Mr. Green
Пожелавам ви приятен и минусов ден

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, мили дами!

Още съм в застой... Но какво да сеправи! Поне не качвам!

Закуска - кроасан с шоколад. Обяд - зеленчукова супа и славянски гювеч. Вечеря - 2 пилешки шишчета на скара и 2-3 резена домат.
Това е от мен за днес! Приятна вечер!

# 728
  • Мнения: 21
Здравейте! Не съм писала скоро, но съм стриктна.
Отчет за днес : З- 1 филия с масло и сирене и малко бисквитена торта, О - Кисело зеле с пиле, В - малко ориз с 3 бр. киви.
Откакто започнах да закусвам на обяд ям почти на сила, но пък е добре че намалям количеството  Grinning

# 729
  • Мнения: 3
Добър вечер и от мен!

И при мен няма промяна, но си системствам тихо и мирно... Simple Smile
з-един кроасан, кафе;
о-зеленчукова супа и една ябълка;
в-домат, сирене и кисело мляко.
Приятни сънища!  Hug

# 730
  • Мнения: 37
Здравейте всички,
Аз съм най-несериозната май /по отношение на диетата.../
Мисля да я започвам отново.
В този смисъл искам да ви благодаря - вие сте вдъхновението ми и когато ви чета редовно нямам проблеми с мотивацията.  bouquet

# 731
  • Мнения: 0
Добър вечер от мен !   bouquet
Днес тръгнах уж системно до преди малко .... но вече е късно - преядох!   Sick
сутринта си хапнах нормално ,в обяда си пих едно айрянче и се върнах от лекции и лелееее
първо ядох миш-маша на баба Heart Eyes със сиренце и малко салам
и после изядох почти един компот от праскови 3 малки вафлички(свършиха най-накрая)и 2 редчета шоколад Sad
Ометох всичко и сега съм като бременна хлебарка.Офф какво да ви кажа срамувам се от себе си !
Не правете като мен ... хубава вечер  Hug

# 732
  • Мнения: 6 443
Полихронова, не се измъчвай. Утре с бодра стъпка!

Днес почти умирам от глад, утре ще увелича порциите, особено вечерята не ми стигна и ми е гладно сега.

З: Баничка
О: Сухари и снежанка
В: Пилешка пържола

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 885
в обяда си пих едно айрянче и се върнах от лекции и лелееее
първо ядох миш-маша на баба Heart Eyes със сиренце и малко салам
и после изядох
Здравейте!

Полихронова И на мен днес не ми се обядваше, но си хапнах една супа и после на вечеря си се нахраних нормално! Не пропускай ядене, защото е много трудно да не се нахвърлиш върху всякаква храна после!

Аз днес ядох 2 рогчета и 2 малко бухтички на закуска и една кола... Обяд - картофена супа, сок от киви. Вечеря - ориз със спанак. Hug Стопих си малкия плюс и днес си бях на линийката...

# 734
  • Мнения: 0
gpym4e така си е,защото кам 5 вече си освирепял от глад и каквото набараш го опустошаваш  Laughing ,но като съм на лекции ми е малко трудно ...  Crazy
Както и да е .... вие след колко време усетихте промяна ? нямам кантар тук и не се тегля,смятам ще забележа по дрехите , но когааааа нямам търпение вече  Mr. Green  newsm78
 

Общи условия

Активация на акаунт