АФК-Пътят на Емир ~161~Първи крачки.........опит да дишаш отново.

  • 37 202
  • 736
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Неси, поне влизай отвреме навреме, но по-често, за да усещаме присъствието ти, не ни лишавай от него.
Няма, няма. Тук има много важни за мен хора Hug


Несиии, липсваш много! Hug Hug Hug Влизай по- често, че момичетата ще ти отмъкнат момчето... Joy
Звезде,  Hug Hug Hug как ще ми го отмъкнат??? Shocked Joy Абсурд! Не го давам! Sunglasses hahaha

Опитах се в бокса да кача любимата си песен на Фемир, вече и това не мога - пу! ooooh!


Скрит текст:
Не мога едновременно да се занимавам с Чаатай, сериали, бг мамма, туитър, ФБ и училище....резултат: трябва да оставя училището hahaha

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 17:35 от nesi_

# 31
  • Мнения: 21 201
Интервю с Чаги от 19.08, превеждано ли е, newsm78 като, че ли нямам спомен, но може и да греша!?!


http://www.haberturk.com/medya/haber/769296-adini-feriha-koydumda-neler-olacak

# 32
  • Мнения: 1 301
Наде,студено му е на момчето,но как няма някоя там да го стопли,явно чака някоя,но коя ли?  Mr. Green  newsm78

Как коя! Чул е, че Зори се е запътила към Стамбула и я чака  Wink

Идваааммм!!! Сега ще те стопля плейбойче мое ненагледно, красиво, чаровно,усмихнато, .....

Неси, не се шегувам! Настройте се от сега 4 сезон да гледате ЧагиЗо!
Малко ще издам от кухнята за сезона - Е ще стане строителен предприемач и аз ще съм му личната асистентка (секретарка). Peace

# 33
  • Мнения: 21 201
ЧагиЗо. rotfImao rotfImboЕййй, ще ме умориш с този твой Чагитко. Joy

# 34
  • Мнения: 9

Неси, не се шегувам! Настройте се от сега 4 сезон да гледате ЧагиЗо!
Малко ще издам от кухнята за сезона - Е ще стане строителен предприемач и аз ще съм му личната асистентка (секретарка). Peace
Охааа, охааа! Какви ги въртели тука, а аз да не знам! Rolling Eyes hahaha шЪ я видим тая работа. Wink А нали знаеш, че имате езикова бариера, а аз винаги помагам, та мисълта ми е, че може да съм ви преводач. И ако имаш реплики като "ела с мен на кафе в обедната почивка", аз ще му превеждам "отивам с охраната на кафе в обедната почивка". Joy

# 35
  • Мнения: 56
Тинче благодаря за новата темичка  Hug Hug

Виле,идвай по-често в темата и пиши.Липсва лилавичкото  Hug Мерси за клипчетата.
Hug Hug Hug
Вилииии, Heart Eyes на леля милата, Heart Eyes  къде се губиш?  Hug  Много се радвам, че се появи. Party

Здравей Лелче  Hug ами дълга и широка къде се губя  Laughing ама съм добре Wink И аз се радвам да те засека тук  Hug Hug
Прегръдки и на другото Лелче Hug гледам пак е на вълна Чаги Whistling hahaha


Виолетка  Hug Гюлсум има депресия. Трябва да се върне в Истамбул да се лекува  Peace
Е време беше и тя да се върне  Joy Joy прекалено хубав взе да става живота на Корай  hahaha


Неси миличка здравей  Hug Hug

Леле  Embarassed чак сега видях че има превод на 68 еп. момичета много ви благодаря, златни сте

# 36
  • Мнения: 21 201
ФЕмиркиии, искате ли торта, направих я за Вас?! Joy

# 37
  • Мнения: 9
Hug Hug Hug

Скрит текст:

Сега като видях дрешките на Вили, да споделя, че гледах El Barco("Корабът")...хубав сериал е и Марио играе чудесно. Според мен си заслужава. Peace

# 38
  • Мнения: 3
Привет мили девойки,
Направо ме объркахте в темата цари невероятно оживление newsm19
Благодаря за прекрасната тема на Саси  bouquet
Неси много ни липсваш наистина, посещавай ни по често Hug
Зори ще помагаме с каквото можем мила ти само стигни до Чаги, пък ние и тоалет с къса поличка ще ти измислим като за секретарки hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 6 105
Хахаха ЧагиЗо  Mr. Green
Зори,внимавай,че Неси е конкуренция.Току виж пристигнала преди теб в Истанбула,за да стопли Чаги Wink

# 40
  • Мнения: 56
Опааа торта  Mr. Green за мен е нали не съм минавала скоро пък и съм най- малкото от родата  hahaha hahaha всичко е за мен  Mr. Green hahaha

Незабравка здравей  Hug Hug



# 41
  • Мнения: 8 532
Опааа торта  Mr. Green за мен е нали не съм минавала скоро пък и съм най- малкото от родата  hahaha hahaha всичко е за мен  Mr. Green hahaha

Тортичката за тебе, пък баткото за леля Зори. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 21 201
Здравей Незабравка. Hug
Виле и ти ли си скрита на балкона, не те виждам, а пишеш?! Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 56
Опааа торта  Mr. Green за мен е нали не съм минавала скоро пък и съм най- малкото от родата  hahaha hahaha всичко е за мен  Mr. Green hahaha

Тортичката за тебе, пък баткото за леля Зори. Mr. Green
Хм.. newsm78 то че съм малка, хубаво, ама не съм  будала  Whistling hahaha hahaha между другото съм захванала Север Юг тъй че внимавай,  да не ти взема на бърже Кузейчо  Whistling hahaha tooth

Наде, под прикритие съм  Whistling от Леля Зори се уча  hahaha hahaha

# 44
  • Мнения: 9
Неси много ни липсваш наистина, посещавай ни по често Hug

Hug

Зори,внимавай,че Неси е конкуренция.Току виж пристигнала преди теб в Истанбула,за да стопли Чаги Wink
Ми аз вече отидох, ама сигурно е поискал да се стопли при някой друг hahaha

Общи условия

Активация на акаунт