АФК-Пътят на Емир ~161~Първи крачки.........опит да дишаш отново.

  • 37 191
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 105
Аааа Неси,недей,че тука кошмари ще сънуваме.Дружно всички решихме,че не го даваме на Зюлял каквото и да става Simple Smile

Какви са тия прикрити неща,май само аз съм назад с материала Rolling Eyes

# 46
# 47
  • Мнения: 21 201
Вилииии, Вие всички се криете, аз ПЪК няма. Crossing Arms

Придполагам, че това е днешния репортаж, защото има кадри от миналия епизод, но са към края.

http://www.youtube.com/watch?v=C8U3iq6zuZU


# 48
  • Мнения: 56


Вилииии, Вие всички се криете, аз ПЪК няма. Crossing Arms
Ами недей  Whistling Whistling

# 49
  • Мнения: 9
Аааа Неси,недей,че тука кошмари ще сънуваме.Дружно всички решихме,че не го даваме на Зюлял каквото и да става Simple Smile


Вани, спокс, поправих си поста веднага, че да не ме линчувате след това hahaha

# 50
  • Мнения: 8 461
Опааа торта  Mr. Green за мен е нали не съм минавала скоро пък и съм най- малкото от родата  hahaha hahaha всичко е за мен  Mr. Green hahaha

Тортичката за тебе, пък баткото за леля Зори. Mr. Green
Хм.. newsm78 то че съм малка, хубаво, ама не съм  будала  Whistling hahaha hahaha между другото съм захванала Север Юг тъй че внимавай,  да не ти взема на бърже Кузейчо  Whistling hahaha tooth

Разхлабила се е нещо дисциплината, ей. Mr. Green  Малките взеха да си показват рогата, ама ще я видим тЪз работа. Laughing Stop Оф, Кузейчо както ми е вдигнал нервите сега... направо... ooooh!

# 51
  • Мнения: 56
Аааа Неси,недей,че тука кошмари ще сънуваме.Дружно всички решихме,че не го даваме на Зюлял каквото и да става Simple Smile


Вани, спокс, поправих си поста веднага, че да не ме линчувате след това hahaha

БраТчетке направууууууу едвам се Утърва  hahaha hahaha тъкмо гласях бухалката  Joy Joy




Разхлабила се е нещо дисциплината, ей. Mr. Green  Малките взеха да си показват рогата, ама ще я видим тЪз работа. Laughing Stop Оф, Кузейчо както ми е вдигнал нервите сега... направо... ooooh!

Ами, тя дисциплината понякога е така разхлабва се  Whistling Whistling
Аз още не съм изгледала новата серия на Кузей ама явно нещо пак е забъркал  ooooh!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 18:17 от ·٠•violetka•٠·

# 52
  • Мнения: 9
Аааа Неси,недей,че тука кошмари ще сънуваме.Дружно всички решихме,че не го даваме на Зюлял каквото и да става Simple Smile
Вани, спокс, поправих си поста веднага, че да не ме линчувате след това hahaha

БраТчетке направууууууу едвам се Утърва  hahaha hahaha тъкмо гласях бухалката  Joy Joy
Ваййй, ваййй, виж я ти брачедката Mr. Green добре, че съм го сменила Whistling

# 53
  • Мнения: 9
Зори май нещо се поизгуби, да не би да си събира багажа Thinking или може би планира как ще стане т'ва с " ЧагиЗо" Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 105
Снежи недей така(За Кузейчо) толкова добре играе момъка.  Crazy

Неси, Зори според мен измисля начини за да отпрати всички фенки от своя ЧагиЗо  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 9
Неси, Зори според мен измисля начини за да отпрати всички фенки от своя ЧагиЗо  Mr. Green
Ами трудна й е работата тогава...повечето фенки се гласят да ходят на местата, където снимат, а уж училището започва утре Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 18:32 от nesi_

# 56
  • Мнения: 6 105
Какво стана с този трейлър-мрейлър,май както прогнозирах ще дойде по нощите.  ooooh!

# 57
  • Мнения: 3
Зори май нещо се поизгуби, да не би да си събира багажа Thinking или може би планира как ще стане т'ва с " ЧагиЗо" Mr. Green

шие си късата поличка Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 56
Някой ще гледа ли Бай Брабър  newsm78
Аз обмислям тъкмо да взема да изгледам Север Юг и тъкмо след това застъпвам на Нова ТВ  Mr. Green


Какво стана с този трейлър-мрейлър,май както прогнозирах ще дойде по нощите.  ooooh!
Хич не го чакай  hahaha като дойде ще се обади аз съм уредила нещата казах му да мине през темата вИднага  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Какво стана с този трейлър-мрейлър,май както прогнозирах ще дойде по нощите.  ooooh!

Трейлърът, че ще дойде по нощите е ясно, но каква ли щуротия са ни подготвили, това се чудя... Rolling Eyes само се моля да не е нещо свързано със Зюлял, че... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт