Тоалетната хартия в кошче ли я хвърляте или в тоалетната?

  • 52 669
  • 606
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Вие сте...   Twisted Evil

# 1
  • София
  • Мнения: 23 207
тука си трябва анкета сякаш  Thinking

# 2
  • Мнения: 672
Да се посочи и точният вид тоалетна хартия, както и по колко см. използвате на едно ходене.

# 3
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ще почакам да се заформи дискусия и тогава ще се включа  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 463
В тоалетната. Хартията е мека, нищо й няма на канализацията. Не обичам да се занимавам излишно с изхвърляне на боклука от още едно кошче.

# 5
  • Мнения: 654
Извинете,вие по нужда в тоалетната ли ходите или наторявате направо?

Извинявай,много извинявай,но не се стърпях.Сега ще се наредят един тоалетни теми,та реших да изпреваря с въпроса  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 15 498
  В кофа с люлеещ се капак, която е с плик вътре.Откакто веднъж се запуши канализацията, целият вход така решихме да процедираме.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не, не може да има такава тема Shocked

# 8
  • София
  • Мнения: 15 498
   Тези които хвърлят в тоалетната, къде хвърлят другите "неща"?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Много клозетна неделя сте заформили тук..... Mr. Green

# 10
  • До морето
  • Мнения: 7 156
Винаги съм се чудила там където няма кошчета в тоалетната, жените къде си хвърлят другите  хм..неща  newsm78 Може би в кухненския кош  Sick ?

# 11
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз ще отговоря, без да спамя с възмущения.
Разбира се, че изхвърляме тоалетната хартия в тоалетната.
Виж, по селата, с външните тоалетни не знам как се процедира.

Винаги съм се чудила там където няма кошчета в тоалетната, жените къде си хвърлят другите  хм..неща  newsm78 Може би в кухненския кош  Sick ?
Да, в кухненския кош. Ако някой има проблем с това къде си изхвърлям тампоните в собствения си дом, ще го изплющя.  Laughing

# 12
  • Мнения: 654
От опита ми по посрещане на много гости знам:В тоалетната винаги кошче,с торбичка,кошчето с педал.

# 13
  • Мнения: 18 678
Едно време в Свекървенската тема се беше заформила подобна дискусия по повод забележка, отправена от свекървата към снахата да не си хвърля/или да си хвърля хартията във WC-то. Очаквам повторение на развръзката  smile3550

# 14
  • Мнения: 672
Под кухненски кош този, който седи под мивката ли да се разбира? Щото пък аз винаги съм се чудила как може кош да седи в шкаф, на сантиметри от посудата. Чувал за боклук държа на терасата и там си хвърлям "другите" работи, предварително добре опаковани. Хартията трипластова, ароматизирана, в цветове, подхождащи на бежовото, отива в тоалетната чиния.

Общи условия

Активация на акаунт