Ей го лятото дойде, МАРТЕНЧЕ се готви за море - тема 18

  • 68 186
  • 639
  •   1
Отговори
# 90
  • Карлово
  • Мнения: 328
ЧЕСТИТО НА НАДЕТО Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet smile3504 1stroller

# 91
  • Мнения: 10
Наде, честита ти втора рожбичка  bouquet Много да ви радват и двете слънчица Hug

# 92
  • Мнения: 162
Известно време не съм влизала и каква страхотна новина прочитам.Наде,честита рожба!  bouquetНека е живо,здраво и щастливо бебчето!И нека има още форумски деца. Wink
Мартина в последно време хич не иска да спи,нито следобед,нито вечер.Сагата започна с опитите да се отбиваме и сега  ако изобщо заспи следобед се случва към 15ч и после не иска да заспива вечер. ooooh!Ако пък не легне понякога е кисела и едвам издържа до 20,30ч.,друг път пък е като фурия и няма умаряне и заспива към 21-21,30ч. Shocked.Не знам вече какво да предприемам и променя за да се свърши това. Thinking  TiredСпоред мен е рано да отказва единствения си сън следобед,но на моменти тя е на друго мнение. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 26
Честито на Надя!Да е живо и здраво бебчето и много щастие за всички!

Мартина в последно време хич не иска да спи,нито следобед,нито вечер.Сагата започна с опитите да се отбиваме и сега  ако изобщо заспи следобед се случва към 15ч и после не иска да заспива вечер. ooooh!Ако пък не легне понякога е кисела и едвам издържа до 20,30ч.,друг път пък е като фурия и няма умаряне и заспива към 21-21,30ч. Shocked.Не знам вече какво да предприемам и променя за да се свърши това. Thinking  TiredСпоред мен е рано да отказва единствения си сън следобед,но на моменти тя е на друго мнение. Mr. Green

И аз мисля,че е твърде рано да отказва единствения си сън за деня и понеже при нас положението е същото,точно заради това не смея да отбия още...  Confused



# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 297

Commelina, вие съвесем се изгубихте  Naughty Как е Тошко?  
Мър  Hug От един месец се каня да пиша и най-накрая смогнах  Crazy Всеки път, като видя нов отговор, си викам, хайде после ще пиша и дотам.

Тошко е добре. Почнахме ясла от около 2 седмици. Има и драми, има и светли моменти, в общи линии той е много общителен и весел и бързо би свикнал, ако лелите си даваха малко повече зор  ooooh! Опитват се да му прилагат старовремските си методи, убеждават ме да го оставям вкъщи да реве "само" по 15-ина минути, че да свикне да заспива сам и да не ги мори тях. Много ги мързи  Sick Както и да е, не мисля да го тормозя, а да се боря с тях. Това само с едната смяна, другата сякаш са по-разбрани.

Иначе още се кърмим, няма изгледи скоро да се отбива, аз и не опитвам.
Говори доста. Прави си изречения, примерно "Мама купи кисело мляко", а има и някои, които само ние си му ги разбираме: "Мес ти бето" (самолет лети в небето  Laughing)

Назад видях, че има клипчета на подреждащ Бобо, сега ще се върна да ги гледам, че мойто дете да го видя да подрежда няма шанс. Повече го влече блъскане, разхвърляне, песни и танци. Ама така е, нали си отглеждам човек на изкуството  Simple Smile

Хайде, доскоро, след 2-3 месеца може пак да смогна да пиша, поне темата няма да е свършила, като гледам с какви темпове върви   Hug

# 95
  • Мнения: 162
Честито на Надя!Да е живо и здраво бебчето и много щастие за всички!

Мартина в последно време хич не иска да спи,нито следобед,нито вечер.Сагата започна с опитите да се отбиваме и сега  ако изобщо заспи следобед се случва към 15ч и после не иска да заспива вечер. ooooh!Ако пък не легне понякога е кисела и едвам издържа до 20,30ч.,друг път пък е като фурия и няма умаряне и заспива към 21-21,30ч. Shocked.Не знам вече какво да предприемам и променя за да се свърши това. Thinking  TiredСпоред мен е рано да отказва единствения си сън следобед,но на моменти тя е на друго мнение. Mr. Green

И аз мисля,че е твърде рано да отказва единствения си сън за деня и понеже при нас положението е същото,точно заради това не смея да отбия още...  Confused




Аз сега едвам успявам да я задържа със сукане,пък като го няма не ми се мисли какво ще е. ooooh!
За пореден път се възмущавам от безотговорността на някои майки.Два поредни дена уцелваме различни болни деца да играят с другите деца и моето включително. CloseЕдното комшийче с разстройство ,кашлица и не знам още какво, доведено от майка му при другите деца . ShockedДругото пък на една площадка,добре че една позната ми каза,че я чула да говори по телефона,че детето й е болно от 2-3 дена и то си играеше с Мартина. #Cussing outЕстествено и двата дена я отведох другаде,но направо им се чудя. ooooh!
Вчера ходихме да й бият последната ваксина/малко позакъсняла/.Такъв рев не бях чувала от нея и то не от ваксината ами започна със влизането,в последствие се засили с прегледа,а като трябваше да й прегледат гърлото първо си стисна зъбите и с голям зор даде да го види доки,а после вече се тресеше. ShockedСлед като излязохме на вън дори започна да си пее и смее. Shocked Mr. GreenТа мерките и теглилките доколкото успяхме да видим са 12 кг. и 82 см.на 1,7 мес.

# 96
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета и дечица!

Честито на Надя!!! Наистина прекрасна новина! Красиви моменти с малките и да слушкат!

Сиренце, много се радвам, че си тук. Не знам къде си била, но искам да те видя.

Мама Веси, много отдавна не съм те виждала, чудесно е, че се включи. Наистина темата върви бавно, но така е добре. Поне смогвам да ви следя. Февруарките ме забравиха сигурно. Там е както беше при нас в началото. Simple Smile Моята новина от днес е, че Теди ще си има братче. Не съм учудена, очаквах го, не ми е писано да плета плитки Simple Smile

От нас е това! Лека и спокойна нощ!

# 97
  • Мнения: 162
Моята новина от днес е, че Теди ще си има братче. Не съм учудена, очаквах го, не ми е писано да плета плитки Simple Smile
Ами нека да ти е честито юначето.А относно плитките, може да се пробвате за №3 по-късно. Wink LaughingШегувам се.

# 98
  • Мнения: 1 919
Anduli честити сини гащи!

# 99
  • Мнения: 44
Anduli, много ще си играят момченцата, да знаеш  Hug
Тя Аничка се шегува, ама защо не  - третото вече момиче ще е   bouquet
Да направим някой петък следобяд среща, и ти да дойдеш, и ще се видим!
Томасито, и всички други мами, които бяхте любители на ранното детско развитие -  имате ли време да работите специално с дечицата, дават ли значимо по-голям резултат при вас тези занимания?

Комелина, браво на Тошко - прави толкова дълги изречения!  Hug

Съжалявайки за всичко, което изпускам за вас в групата на Фейсбук, използвах профилчето, което ми бяхте направили (благодаря на мамата, тя си знае коя е основната Wink , и надзърнах - и въпреки, че видях красиви мами и още по-страхотни дечица, показността на тази форма не ми допада, и това си е. Ще разчитам на по-чести срещи на живо, и това е, щом така повечето зарязахте хубавия ни форум... Wink До Пловдив рано или късно ще дойдем с Марио, а догодина си мисля за Албена, така че и с варненските мами ше се видим, живи-здрави Simple Smile

Аз започнах работа от тази седмица и макар че съм натоварена само два-три дни, ми е вече мъчно за спокойното ни гледане с малчо.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 493
Наде, честито да ти е второто детенце! Да са ти живи и здрави и двечките   bouquet

Ани  Hug Представи си как ще те глезят всичките мъже у дома Wink

При нас няма кой знае какво ново, може би основно това, че от три седмици не се кърмим вече. Аслан забрави да си иска и аз спрях да настоявам... Усещам някакви леки болки и в двете гърди и то не постоянно, вероятно е нормално, но за всеки случай другата седмица ще ходя на преглед.

Commelina, това си е доста дълго изречение  Shocked Аслан казва само няколко смислени думи, но не и изречения, иначе репертоарът му е богат с думи, чиито произход не ми е известен  newsm78

# 101
  • Мнения: 26
Честито Anduli за хубавата новина!Да ти е жив и здрав мъника и батко му също!   bouquet

# 102
  • Мнения: 81
не съ се явявала доста време. Много проени има при нас, но и нямам време да пиша сега. Кирил говори на негов си език, сега най-често се обраща към мен с мама и това иповтаря постоянно. През останалото време мели разни негови думи. Хубава вечер и дано скоро съм по-редовна. Честито на Андули за новината  Hug

# 103
  • Мнения: 162

При нас няма кой знае какво ново, може би основно това, че от три седмици не се кърмим вече. Аслан забрави да си иска и аз спрях да настоявам...
Ето така ми се иска да приключим с кърменето,без драми,ама нъц. Mr. GreenТърси си детето и това е.Ще видим до кога. Thinking

# 104
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета!
Благодаря ви за хубавите пожелания! Hug
Радослав се роди на 11.10 в 18.25 ч. - 3390 гр. и 50 см. много бързо и сравнително лесно. Вече сме си вкъщи, кърмим се успешно. Живко прие бебчо много добре. Много иска да ми помага - носи памперс,дава ми кремче, олио. Постоянно го целува и го милва. Притеснявах се, че ще има много голяма ревност,но засега всичко е нормално.

 Anduli , честито за новината.  stork-boy

Общи условия

Активация на акаунт