Ей го лятото дойде, МАРТЕНЧЕ се готви за море - тема 18

  • 68 119
  • 639
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 622
Бета, аз разбрах, че на 2 години се пускат пак кръв и урина и после консултациите са на 6 месеца. Peace

И аз така знам
И аз нямам оплаквания, но въпреки това смятам да ги направя изследванията на Алек

# 406
  • Карлово
  • Мнения: 328
Момичета, идвам с молба ако имате желание и възможност да помогнете:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701955.0

 Sad Sad Sad ужасно много се надявам това детенце да се оправи

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 233
темата пак замря......
Аз съм се захванала с подаръците за рождения ден на Катрин.Реших да и взема тази кухня:
http://www.novobebe.com/smoby-bon-appetit--detska-kuhnia-bg-1801.html
Някой виждал ли я е наживо или да я има? Мнения? Май продуктите в хладилника и фурната трябва да се купуват отделно  newsm78. Към нея ще взема пластелин на play-doh, нямам идея колко са големи кофичките пише 4 по 130 гр. Някой знае ли дали са достатъчни? Към него ще взема и това
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.13506
Свекърва ми иска да вземем нещо от този род:
http://www.toy.store.bg/p77809/detska-liulka-konche.html
Отделно ще и взема и маркери на crayola, за съжаление не успях да намеря маркерите от серията цветно вълшебство (сестра ми ще ми донесе от сащ), та на първо време ще взема от измиващите се маркери - http://www.art.store.bg/p59497/flumasteri-8-cviata-komplekt-cray … -naj-malkite.html
и стикерите им - http://www.toy.store.bg/p59511/stikeri-s-zhivotni-tvorcheski-kom … -naj-malkite.html
това от мен, дайте още идеи Simple Smile

# 408
  • Мнения: 0
Добро утро!  Hug
Да се включа за кухните аз - ония ден в Кауфланд имаше на промоция 2 модела - едната розова, а другата универсална. Розовата беше 34, 99 лв, а другата 37,49 лв. Без да се чудя взех универсалната, но не мога да намеря снимка, пък и не знам дали ще мога да я кача.  Laughing
В Кауфланд има също печати на Крейола, но нямах време да разгледам изтриваеми ли са, какви са. А има и разнообразие на дървени пъзели, но тях май ще ги спират, з/о са вече малко бройки и ужасно намалени. Последно взех едно мече, което се "преоблича" и вчера голяма игра падна с него.
Въобще стана като реклама на Кауфланд, но наистина открих интересни нещица при играчките.  Grinning
Това засега от мен.   bouquet

# 409
  • Мнения: 3 622
темата пак замря......
Аз съм се захванала с подаръците за рождения ден на Катрин.Реших да и взема тази кухня:
http://www.novobebe.com/smoby-bon-appetit--detska-kuhnia-bg-1801.html
Някой виждал ли я е наживо или да я има? Мнения? Май продуктите в хладилника и фурната трябва да се купуват отделно  newsm78

Ние имаме такава кухня
За Коледа на Алекс я бях поръчала
Към нея има тенджера, тиган, чинийки и някой прибори и чашки, то е показано какво
Към нея бях поръчала на Алекс комплект в който има кифлички, яйца, филийки, бисквити и др
За пластелини разни ми се струва малък и не ми се настъпва и обира из цялата къща пластелин

# 410
  • София
  • Мнения: 2 060
Аааа, Таша, хич не са малки за пластилин. Играят масово децата на тази възраст ( поне нашите познати)  и им харесва много  - мачкат, режат, правят фигурки с готови формички, опознават материала и цветовете...

# 411
  • София
  • Мнения: 2 348
Когато купихме кухня на Митко, той я ползваше за ракета(фурната беше кабината на ракетата) и много се забавляваше. Никола сега я ползва по предназначение. Даже в повече... иска да се храни на нея, а тя е лабилна и се разсипва. Понякога му я слагам на масата, а той стои прав на стола и се храни пак от кухнята  Whistling

# 412
  • Мнения: 40
Привет  Hug

Анастасия е с бронхит, не знам откъде се появи това чудо при положение,че в петък отидохме на лекар,заради едни сополи, които ни мъчат бая време, но бяха се усилили,преслуша ни и каза,че няма нищо друго, изписа ни хомеопатия и това беше. В събота почна да вдига Т и поддържа,  вчера като отидохме лекарката чу хрипове  Shocked Та сега се лекуваме, днес вече почти не е вдигала Т  ooooh!

За подаръците за рд: прабаба й е взела Бебе Анабел, сега оглеждам за кухня, а от свекърите й поръчахме дъска с ключалки (Лъки ми я показа).Ето това е:

Пуфита - мерси,че показа кухнята, аз много харесах кухните на STEP 2, но доставката до България излиза безбожно скъпа, чудих се,чудих се и няма как да стане  Sad Ta май ще вземем и ние такава, въпреки че още не мога да прежаля ето тази

# 413
  • Мнения: 3 622
Аааа, Таша, хич не са малки за пластилин. Играят масово децата на тази възраст ( поне нашите познати)  и им харесва много  - мачкат, режат, правят фигурки с готови формички, опознават материала и цветовете...

Явно зависи и от детето
Алекс все още не му идва да реже и прави нещо от него
Иска да го хапва
Може би по нататък при нас ще настъпи момента с пластелина  Laughing

# 414
  • Мнения: 81
Здравейте, Мили Мами!
Отдавна не съм се разписвала в темата, но не е от нежелание, а просто нямах и време да Ви чета, камо ли да пиша.
Сега влизам с няколко конкретни въпроса и ще се радвам да ми отговорите  Simple Smile
Интересувам се от кои магазини за бебешки дрешки в София пазарувате? Аз не съм от София, както предполагам повечето знаят, но сега ми предстои да се запозная от близо с града  Simple Smile .
Искам да знам, кое ви привлича в тях, качество, обслужване или богатия асортимент?
Също така си спомням преди много месеци, още когато беше лято може би една от вас беше показала какви обувчици е купила да детенцето си (извинявам се за късата си памет), бяха от тези платнените с анатомично ходило, Бефадо мисля беше марката? Въпроса ми дали е доволна и от къде си ги е купила? Мисля и аз да се насоча към тях за пролетта и лятото.

Отговорите на въпросите ще ми помогнат много, кандидатствам за работно място и това е една лека задача, която ми поставиха. Много ще съм благодарна, ако ми помогнете с вашите мнения и отговори. Благодаря предварително. Хубав ден   bouquet

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 233
tasha, можеш ли да ми кажеш откъде си поръчала нещата към кухнята - кифлички, филийки хляб и т.н., аз все попадам на комплекти с плодове и зеленчуци, а вече имаме, и ми трябва точно това което си изброила ти Simple Smile
p.atanasova - аз по принцип гледам да не пазарувам от бг,  или слагат огромни надценки или са ниско качество. Но ако все пак купувам от тук -  fox - правят супер намаления и съм доволна от качеството на дрехите, но ако не са намалени, не бих дала 50 лв. за рокля, която след няколко месеца ще намалят на 15 лв., H&M - много ги харесвамм от преди и бях супер щастлива като откриха магазин тук, цените им са добри, дрехите качествени. Имаме и неща от Зара, но обикновено са им високи цените. Напоследък в хиполенд заредиха доста с дрехи, наблио са ни и често ходим до там , та са им вземала и дрехи от там, учудващо съм доволна, е ако е българска марка се поразшива тук-там, но поне е ефтино. За обслужване, аз не държа много, с 2-те деца, просто гледам да приключа по-бързо и обслужването е добро за мен, ако не ни гледат накриво, че децата мрънкат и заемеме много място Simple Smile

# 416
  • Мнения: 44
Привет!  Hug
И аз време нямам за форума напоследък - работа, подготовка на рождени дни (и аз ще имам, не само малкия), та така.
Анастасия да се оправя много бързо, Маринелка  Hug

Моля, не губете търпение, след десетина ще пиша за резултатите от анкетата   bouquet

Атанасова, замислих есе, че всъщност аз дрехи от София/България не съм купувала досега - много дрешки често ни подаряваха, а и все някъде пътуваме и аз обичам и занапред (за по-голяма възраст) да купувам практични качествени, но не скъпи дрешки. От чужбина винаги пазарувам от детските колекции на С&Α и Η&Μ и съм много доволна. Вече има Η&Μ (да не би да има и С&Α?  newsm78)  в София, та приеми, че отговорът ми е, че от там пазарувам, и ме интересува най-вече качеството. Обслужването не е важно в този тип големи МОЛ-ови магазини - всъщност само на касата имам нужда от него, но да ти кажа, така ми харесва, не обичам да ме пресират с внимание. Успех с новата работа   bouquet
Пуфита, едновременно сме писали - аз обичах българските неща, но наистина се разшиват твърде скоро. Такива пластмасови нещица (кифличнки, хляб, пица и т.н.) има в Джъмбо, а от плат - в ИКЕА.
Кухнята, която си избрала , е хубава, дано я намериш. Мое мнение - Катрин вече е пораснала за стационарното клатещо се конче - трябва й нещо в движение (колело или подобно), но пък вие имате и малко бебе, та може да си струва.

За доброто ви настроение - ето едно симпатично стихче (поздрав за Владко на Пуфита, макар че те са с кака, а не с батко Wink)

Часовниче

Часовниче има си батко.
Часовниче иска и Владко.
Батко не чака покана,
бързо ръчичката хвана
и нарисува му сръчно
малко часовниче ръчно.

Ангелина Жекова

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 12:34 от sirence

# 417
  • София
  • Мнения: 2 348
Ние имаме кон още от Митко, но нито той, нито Никола го ползват люлеещ се. Бутат го(той е с гуми, а може да се закопчав и на люлееша се платформа). Оказа се добра покупка за моите деца.
 Дуго предпочитано от Никола е конструктор. Или детските лаптопи/таблети, но те са макло атракция, а не игра с участието да детето.
 Няма по-ценно от пресипването на вода, кисело мляко, чай, куск кус  #Crazy в различни съдове. Не му минава мерака вече повече от година. Но докато лятото се ограничаваше до пясък и вода навън, вкъщи картинката бие на трагедия вече. Веднъж беше смесил соев сос, кисело мляко и кус-кус. Разпределил в две чаши и мушнал във фурната (моята, не неговата). Единствения ефикасен метод да му забраня да прави тия щуротии е да го занимавам с друга игра, но това не пречи докато аз мажа филийките, той тайничко да се измъкне с чашата чай и да я сипе в някоя друга съдинка(или играчка, която задържа течност).

# 418
  • Мнения: 3 622
tasha, можеш ли да ми кажеш откъде си поръчала нещата към кухнята - кифлички, филийки хляб и т.н., аз все попадам на комплекти с плодове и зеленчуци, а вече имаме, и ми трябва точно това което си изброила ти Simple Smile

Аз му поръчах тези http://www.mytoys.de/GOWI-Geb%C3%A4ck-28-tlg/Kaufladenartikel-Sp … a02.08.07/2212208
и тези яйца http://www.mytoys.de/Beluga-Eierset-aus-Holz/Kaufladenartikel-Sp … a02.08.07/2110077
Първите са пластмаса, а яйцата са дървени
Ето да видиш всички неща има и по хубави
http://www.mytoys.de/Kaufladenartikel-Spiellebensmi/K%C3%BCche-K … mt.to.ca02.08.07/

# 419
  • Sofia
  • Мнения: 233
сиренце, мерси за стихчето, много е сладко Simple Smile
Катрин се люля веднъж на подобно  в Спортдепот и много се забавлява и баба й запомнила, та затова иска да и купи, но не намирам точно същото и ще ходим на място да видим дали още го има, че в сайта им го няма.
Tasha, мерси точно такива търся, само че немския ми е много далечен.... има http://www.mytoys.com/
надявам се да доставят до бг или ще търся други варианти Simple Smile
Маринелс, дано Анастасия се е оправила вече, Влади преди 2 седмици направи бронхиолит, но се оправи само с инхалации с вентолин, без антибиотик. Дано и при вас мине бързо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт