Ей го лятото дойде, МАРТЕНЧЕ се готви за море - тема 18

  • 68 211
  • 639
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Мнения: 81
Андули, чсетито бебче, да Ви е жив и здрав, много щастлив и късмет в живота да има  Hug
Маринелс, бързо оздравяване.
Благодаря на отзовалите се на въпросите ми, ще се радвам да се влючат и още  Hug

# 422
  • Мнения: 856
p.atanassova, аз бях писала за обувките Бефадо. Вносител за България е пловдивска фирма, това е сайта им: http://www.ilinor.bg/. В София ги има в доста магазини, аз ги купувам от Бокал, че са ми най-близо. От Бокал съм купувала и дрехи, а също и от едно квартално магазинче за български стоки. Сега са ми близо H&M и Debenhams и от там купих някои неща за пролетта. Както стана ясно пазарувам основно в квартала и тъй като има доста детски магазини, избягвам 2 от тях, където продавачките са изключително нелюбезни. Това по отношение на въпроса ти дали обслужването има значение.

За РД тази година ще сме много скромни. Купихме тази мозайка http://www.hippoland.net/quercetti-mozajka-edri-chasti-fantacolor-junior. Толкова сме заринати с играчки, че не виждам много смисъл от нови на този етап, но има време да размисля  Wink

sirence, познаваш ли Ангелина Жекова? Ние имаме нейна книжка, която четем редовно (казва се "Здрави зъбки"). Благодарение на нея се научихме да си мием зъбките с удоволствие и разбрахме що е то "мик(р)оби" Grinning
Добротица е много добър избор (на база прочетено във форума). Миналата година се замисляхме за едно късно море в Албена и точно него заглеждах, но после сменихме дестинацията. Ще чакам отзиви!

Anduli, честито бебче!

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 22:42 от Mur

# 423
  • Мнения: 81
Добро Утро  newsm51
Честит празник на Влиюбените и нека не е само днес  Simple Smile
Мър, много съм ти благодарна, отговора ти ми е много полезен  Hug

# 424
  • Мнения: 5
Включвам се и аз да отговоря за обувките и дрешките. Обувки с марка Бефадо купих тази пролет и останах много доволна. Запазени са и за друго дете може да се носят, защото са като нови. Купих ги в Пловдив от фирмения им магазин в търговски център Гранд. Що се отнася до дрехите- не робувам на някоя марка и не ми пречи да купувам дрешки и от квартални магазинчета- стига да ми харесат. Много обичам да пазарувам от един детски сайт- дрехите са от Англия и засега не съм попаднала на некачествена стока.

# 425
  • Мнения: 40
Благодаря за милите думи, по-добре сме  Hug

За магазините - отдавна не съм пазарувала дрешки от магазин, защото много ме дразни отношението на продавачките. Предпочитам по интернет

# 426
  • Мнения: 359
На всички празнуващи честито!
Няма по-ценно от пресипването на вода, кисело мляко, чай, куск кус  #Crazy в различни съдове. Не му минава мерака вече повече от година. Но докато лятото се ограничаваше до пясък и вода навън, вкъщи картинката бие на трагедия вече. Веднъж беше смесил соев сос, кисело мляко и кус-кус.
Скреч, много ме развесели! Готов готвач си имаш! И моите постоянно преливат/пресипват нещо, но досега не се е случвало да им дам соев сос например Simple Smile Дени ползва ориз, фасул, леща или подобни да си кара коли вътре, да си прави море и острови, планини и т.н. Ади толкова буйно си играе, че редовно си чисти ориза с прахосмукачката после. Тя най-обича да си прелива от чаша в чаша вода и сок. Все се оказва, че в друг цвят чаша искала да пие и трябвало да пресипе Simple Smile От банята не мога да ги изкарам, отидат уж да си мият зъбите и половин час преливане и поливане пада...и във ваната това е основно забавление, зимата се чудя как да ги изкарвам по-бързо, но не ми се получава.
Сиренце, Ангелина Жекова я четем с голямо удоволствие. Откакто четем книжки винаги казвам от кой автор са на децата, много я харесват. Други любимци на Дени са Атанас Цанков и Асен Разцветников.
За подаръка да се отчета - икейската кухня взехме + разни джунджурии е избрал ММ, ще ги видя като ги отворим на р.ден.

# 427
  • Мнения: 81
Добър ден, мами!
Благодаря за още включилите се към въпросите, които зададох.  Hug
Аз кандидатствам за работа към фирмата, която е вносител на Бефадо, Ревон и други продукти. Исках да разбера, кои магазини ползвате, за да се насоча към тях за в бъдеще. В момента се старая да дам всичко от себе си, за да ме удобрят и да мога да влезна в екипа, който ми  направи много добро впечатление. Още веднъж благодаря  Hug
Сега да споделя и за моето синче. Ние сме в периода на отрицанието, както го наричат. Ходи на ясла, която за сега му понася, но само при едната госпожа, другата е прекалено емоционална и припряна и той е по-нервен при нея. Не знам как сте с ината, но при нас е ОГРОМЕН! Тези дни имаше ремонт в нашата група и местихме децата в другата. Там има една госпожа, която се държи неправилно с дечицата и смятам да подам оплакване, защото, оказа се представете си, че всички са чували за нейния подход на работа, знаят каква е, но всички си мълчат! Аз не мисля да мълча, защото за това сме до това дередже, с мълчание не се постига нищо.
Хубав ден от мен   Nature Sunny

# 428
  • Карлово
  • Мнения: 328
Mur, Tasha страхотни идейки за подаръци Simple Smile

# 429
  • София
  • Мнения: 2 061
Sirence, честит рожден ден!  bouquet Желая ти да си все така жизнерадостна и енергична, да даряваш с много любов твоето семейство, да си още по-амбициозна и да жънеш много успехи както на професионалното поприще, така и в личния живот! Hug Hug Hug

Честит рожден ден на Ади! Да е жива и здрава, радост на мама и тати и да изпълва дните им с любов и много щастие!

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 20:48 от Noelle

# 430
  • Мнения: 856
Честит рожден ден, sirence!
Пожелавам ти удовлетвоение и успех във всичко, с което се заемеш!



# 431
  • Sofia
  • Мнения: 233
Сиренце, честит рожден ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Маринелс, купи ли кухнята? Аз държа да е в оранжево и се оказа, че навсякъде е изчерпана, само не съм проверила сайтовете където е по 100 лв. Но я намерих по английските сайтове и я поръчах от там. За пореден път се убеждавам, че не трябва да пазарувам от бг  #Cussing out
Катрин навлезе в периода "МОЙ" и вкъщи е ужас. Постоянно взема играчките на Влади, не ми дава да го слагам в столчето за хранене, защото е нейно, а още преди месец и взех седалка, която се слага на голям стол. Всичко е нейно според нея, взема и вика "мой, мой", дори и на неща които не са нейни. И едно сърдене, ако не стане на нейната. май влизаме в периода на "ужасните 2".
Другото е, че иска да прави всичко сама, да се съблича, облича, да си маха памперса, къпе, храни, а бе всичко. Е в повечето случаи не успява и се сърди и затова.....

# 432
  • Мнения: 44
Честит рожден ден на Ади на Лъки  Hug Да расте здрава, красавица и умница! Честит празник и на мама Лъки     bouquet

Еййййййй, ама големи сте конспираторки, значи Wink Много ви благодаря за поздравите и хубавите пожелания bowuu
Както всяка година, черпя така  newsm64

Ще пиша пак тия дни, че мнооого задачки...

# 433
  • Мнения: 359
Noelle, Сиренце, благодаря за пожеланията Simple Smile Сиренце, честит рожден ден и на теб, много успехи във всичко!
Ето как мина при нас рождения ден, кухнята ще я подарим в събота

Последна редакция: нд, 24 фев 2013, 21:59 от Лъки

# 434
  • Карлово
  • Мнения: 328
Честит рожден ден на Адриана на Лъки   bouquet
Честит рожден ден на Даниел на Валари   bouquet
Сиренце честит рожден ден и на теб   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт