Ей го лятото дойде, МАРТЕНЧЕ се готви за море - тема 18

  • 68 169
  • 639
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 81
Привет и от мен, ако ме помните още Simple Smile

Ние тази година решихме да посетим Черноморието, но за какво ли ни беше?! Нападна ни стомашночревния вирус и почивката се превърна в кошмар. На прехваления Лозенец няма да отида отново. На втората вечер Кирил започна да повръща, сле 3 часа повръщане започна разтройство, което 3 дена не се спря и го върнах като червейче! Сега обаче се вкарва в ритъм и няма спирачки на ядене.

Искам да пожелая леко раждане на всички, които предстои да минат по този път отново-стискам палци.

Маринелс, честито и от мен Simple Smile

Хубав ден!

# 586
  • Мнения: 40
Маринелс, честито и от мен Simple Smile
Мерсииии, ние също очакваме другата седмица морето, дано ни се размине този вирус, че и бебка ще е с нас Sad Как е Кирчо сега?

Скреч, роди лииии?

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 233
И аз се подготвям за море, надявам се да ни се размине летния вирус, но ако все пак ни тръшне.... Дават ли се някакви лекарства или ....чакаш да мине?
Betta сетих се за вас, как е Бобо? Сиренце и ти не си се отчитала скоро? Скреч - чакаме ноеини Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 588
  • Sofia
  • Мнения: 233
Днес Влади става на годинка! Незнам как става това с качването на картинки, та се почерпете виртуално с newsm38 Simple Smile

# 589
  • Мнения: 44
Привет и от нас!

Да ви е жив и здрав Влади, Пуфита   bouquet

Ех, Маринелка  - не се спираш ти от нищо Wink))))))))) Как е малката сладуранка? А кака Анастасия?

Атанасова, много неприятно с този вирус, но важното е,  че вече всичко това е зад вас.

Иночкада, Андули   Hug

Ние се върнахме от гостуването в Гърция. Като цяло - добре изкарахме. За малкия всичко беше много развиващо - морето, пясъка, езика. За нас - пълна почивка за мозъка, но физически бяхме все под напрежение. Той е станал един непослушко - много бели прави, и колкото и да му говоря, често ги повтаря. Не иска да яде, трудно заспива. Дано да съм права и това да е само етап.
И аз очаквам хубава новина от Скреч!

Последна редакция: вт, 30 юли 2013, 22:34 от sirence

# 590
  • Карлово
  • Мнения: 328
Здравейте майчета
кой къде ще ходи на море и кой къде е ходил на море
споделете и кажете къде е най хубаво да се отиде защото на мен това ми предстои сега а още нищо не съм измислила но така е като в последния момент се решава Simple Smile

# 591
  • Мнения: 40
Днес Влади става на годинка! Незнам как става това с качването на картинки, та се почерпете виртуално с newsm38 Simple Smile
Ехааа, честито макар и на патерици. Сякаш вчера се похвали, че си родила  Hug

Ех, Маринелка  - не се спираш ти от нищо Wink))))))))) Как е малката сладуранка? А кака Анастасия?
Рози, Маги издържа на 7 дена да я заведа на дипломна защита в София, на 44 дена да я водя два дни до Свищов и обратно по изпити, та едно море ли ще й се опре  Joy Добре сме всички, бебка е много спокойна, кака Сия е на ясла през деня и няма търпение да се върне и да се гушкат. Говори страшно много и ме забива с въпроси и отговори постоянно, даже често баща ми ми повтаря да не забравям, че все пак е на 2, а аз се държа с нея точно както с голям човек.

Здравейте майчета
кой къде ще ходи на море и кой къде е ходил на море
споделете и кажете къде е най хубаво да се отиде защото на мен това ми предстои сега а още нищо не съм измислила но така е като в последния момент се решава Simple Smile
Ние традиционно ще сме на Черноморец - и на мен и на ММ ни е омръзнало, но пък 10 дена за 200лв спане за всички няма как да осигурим на друго място. А ние сме си хаймани, няма да стоим в градчето, ще патрулираме напред назад.

# 592
  • Карлово
  • Мнения: 328
в кой хотел за 10 дни даваш 200лв това е невъзможно  Shocked Shocked Shocked

# 593
  • Мнения: 40
в кой хотел за 10 дни даваш 200лв това е невъзможно  Shocked Shocked Shocked
Не е в хотел, почивна база на ВиК

# 594
  • Sofia
  • Мнения: 233
И ние ще сме в почивна база, но на Равда, пак за символични пари  Simple Smile
Напоследък много майки ми се оплакват, че десата им не ядат, а Катрин постоянно иска да яде Thinking и тя говори много, но не задава въпроси, а само иска нещо или нарежда кой какво да прави. Голям ръководител е  Simple Smile

# 595
  • София
  • Мнения: 2 348
Роди, да. Госпожица Анна 4.400кг. 53см. Двойно на братята си.
 Никола не ѝ се впечатли особено. Митко постоянно иска да я гуши.
 Тя "донесе" играчки и му обяснявам на Никола, че бебето го обича и за това му дава подарък, а той :"Не давам на бебето! Мойе е!" Simple Smile После :"Това е моето мляко". Обясним му аз на кратко истемата с млякото и, че неговото свърши, но ако иска, мога да му дам от млякото на бебето в чашка. А той :"Не, това е мое мляко" и потупва гърдата. Не се опитва да бута или наранява, не прави драми, просто си казва репликите.

# 596
  • Sofia
  • Мнения: 233
Скреч, честита ти малка госпожичка! Да ти е жива и здрава и много да те радва!
Катрин въпреки, че не сучеше от 4 месеца и беше забравила как се прави, винаги искаше да суче и тя, като виде малкия. И това продължи няколко месеца. Лапаше ми зърното, пускаше го и се хилеше. Сега само ми сочи гърдата и казва, че там е млякото на Влади  Simple Smile даже ако той иска да и вземе чашата с айрана, му казва- това мойто мляко, твойто е там ( и сочи моите гърди)  Laughing

# 597
  • Мнения: 40
Скреч честитооо. Да ти е жива и здрава Анна и двамата батковци. Много ме беше страх от ревността, но слава Богу не се появи при нас. Пожелавам и при вас да се размине скоро.

# 598
  • София
  • Мнения: 2 348
Благодаря ви!

Той и Никола си поиска, но чак вечерта. Засука и ми се стори, че го направи добре, но веднага пусна. Питах го имаше ли мляко, отрече. Значи изобщо не е и дръпнал. Вероятно ще му мине мерака скоро Simple Smile
 А пък сега спането - той спеше в отделно легло, но като ни изписаха, се настани при нас. Не посмях да го местя първата нощ. На втората баща му го премести, като заспа. Ако заспи преди мен, ще стане да си е в леглото, но легнали ли сме си вече с бебето, тогава иска при нас.
 За сега съм на изчакване. Каквото, такова. Да мине адаптационния ни период с бебе Simple Smile

# 599
  • Мнения: 44
Честита Аничка, Скреч  Hug  bouquet Ама тя си е отгледана  мома с тези мерки! Simple Smile
Да ви е жива и здрава, и много щастлива
!

Маринелка, значи се дипломира вече и си траеш Wink)))))
И аз обяснявам всичко на Марио като на голям човек - вярвам, че това е правилният път. Почти никога не го лъжа, поднасям му достъпна, но достоверна информация за всичко, от което се интересува.

Нотова, ние бяхме в Гърция при роднини, а в края на месеца сме платили (още януари) за Албена - първа линия хотел с две звезди  - all inclusive; 950лв за тримата за 7 дни. Никога не сме били там, любопитно ми е как е, и ще споделя, когато имам впечатления, но ще е късно за вас, поне за тази година за избор.

Общи условия

Активация на акаунт