VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 164 084
  • 4 970
  •   1
Отговори
# 4 125
  • Мнения: 2 183
Хитрия Николай пак направи интригата.
Кому беше нужно да се подиграва така с Бони ?!

# 4 126
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
А тя защо се извинява на Юлиян?

# 4 127
  • София
  • Мнения: 1 340
Те го отрязаха. Май никой не разбра какво й е казал. А сега Бони се извини на Юлиян.

Е, да, на Ери подписа е готин. Просто се шегувах с нея, защото преди време една потребителка я молеше да си го смени, че я плашел Simple Smile Много се смях тогава.

# 4 128
  • Мнения: 534
Багата и преди не блестеше с интелект, така че няма нужда от такива плачевни иконки.  Peace
не бъди жестока!
Защо да съм жестока. Просто казвам очевидното. Багата никога не е блестял с интелект и ум. И това не е защото, както ти пишеш, мозъкът му бил станал на кашкавал, което пък на мен ми звучи гнусно.
Според мен става въпрос за друго  Peace - никой (професор или чистач) не заслужава такава случка с такива последствия  Peace Грозно е да се намеква, че видиш ли ако човечецът е бил яко проС', то комата дет се казва хич не му е навредила   Rolling Eyes (в черна английска комедия ще е куул, ама в реала лафът малко накъртва горчиво  Thinking  Peace )

# 4 129
  • София
  • Мнения: 15 486
Хитрия Николай пак направи интригата.
Кому беше нужно да се подиграва така с Бони ?!
Ама сега вика, айде има гладни, няма ли да ядем?

# 4 130
  • Мнения: 10 570
Охх, тоя Николай е голямо л....о. Като селски тарикат се държи и все най-най-най-знае, направо ми е неприятен.

# 4 131
  • София
  • Мнения: 1 544
А тя защо се извинява на Юлиян?
Защото го попита "защо" е запалил килима, а не "как" и той я заяде.
Ирен и даде акъл, че по- "големия" е редно да прекрати драмата, като се извини, че не е искала да го обиди и спре по този начин коментарите и дразгите.

# 4 132
  • софия
  • Мнения: 25 656
Хитрия Николай пак направи интригата.
Кому беше нужно да се подиграва така с Бони ?!
Ама сега вика, айде има гладни, няма ли да ядем?
А какво е станало?
Това ли:
А тя защо се извинява на Юлиян?
Защото го попита "защо" е запалил килима, а не "как" и той я заяде.
Каква е ролята на Николай?
Бони продължава да плаче.

# 4 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
А тя защо се извинява на Юлиян?
Защото го попита "защо" е запалил килима, а не "как" и той я заяде.

Благодаря.

Ами то наистина въпроса е защо аджеба го е направил. Стана ли ясно това?  А толкова ли са близки станали Бони и Ирен?

# 4 134
  • Мнения: 10 570
Браво на Ирен, че отиде да я успокои

# 4 135
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Кольо и Юлиан се имат за някакъв елит там. Особено първият ми е много анти, още от Сървайвър. Почти колкото Здравко ме дразни.

# 4 136
  • София
  • Мнения: 15 486
   Бони казала на Николай ,че са му мръсни краката, той я засегнал за умствения и капацитет.Аз това разбрах.

# 4 137
  • Мнения: 2 183
А тя защо се извинява на Юлиян?
Защото го попита "защо" е запалил килима, а не "как" и той я заяде.
И започна да и говори с иронично, а Николай каза нещо от рода на..на простотията се отговаря с ирония..после се заядоха и с интелекта и..тогава Бони беше забита в земята и каза на Николай, че са му мръсни краката

# 4 138
  • Мнения: 4 915
А Николай разплака ли се?  Crazy  Laughing

Наистина ли смятате, че вътре има невинни душици, а другите са големите лоши вълци, които само лаят и хапят? Всички са вътре за пари и имат различни стратегии. Играят различни роли. Дори ронят сълзи за нищо или преекспонират чуждите недостатъци до невъзможност. Правят се драми от нещо, на което в реалния живот не биха обърнали и грам внимание.

# 4 139
  • Мнения: 0
бони и николай имат нещо от миналото което сега ескалира и в къщата...а николай си е гад мръсна и интригант това е ясно...обаче владко и той разкри мръсна душичка...

Общи условия

Активация на акаунт