Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 52 198
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!
Приятно ми е да споделя с вас,че на днешния ден преди 35 години моят морски Принц ме направи морска Принцеса.
Заповядайте и се почерпете за наше здраве!

# 16
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Мамич, все така да се обичате и да се тачите. Най-сърдечни пожелания и към двама ви!!! Hug

                                         И наздраве душата!!!


                                           

# 17
  • Мнения: 274
За мен е голямо удоволствие Маме, да поздравя двама щастливи хора. Желая Ви, тази ваша приказка  да бъде изпълнен с любов и разбиртелсво винаги!



 November_girl, добра дошла в нашата компания   bouquet  . Няма по хубав момент от посрещането на любимия човек и пеперудите които изпълват душичката, наслаждавй им се  Hug

Днес ми е толкава зле, не помня от кога не съм се чувствара така  Sad  .....притеснено ми е ....имам нужда от вашата положителна енергия, стиснете палчета за нас .....ще пиша когато имам яснота
Предварително ви благодаря и мого  Hug   Hug   Hug

# 18
  • Мнения: 2
Делти,Веси,благодаря! Hug
 Praynigза Весето.Всичко ще е наред.

# 19
  • Мнения: 681
Маме,ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!!! newsm51
Бъдете живи и здрави, много щастливи в семейния живот, обичайте се и бъдете винаги заедно.
Весел празник и наздраве!
Весе,спокойно,всичко ще се нареди както го желаеш. Praynig Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 64
Честита годишнина и от мен!
Пожелавам ви, да бъдете още дълги години заедно, които да бъдат изпълнени с щастие, мир, хармония и много любов!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Весела, имаш цялата ми положителна енергия, не знам какви са ти притесненията, но дано са напразни и всичко отмине бързо и леко.

Тъй като вие тук се знаете от доста време, редно е да се представя и да кажа няколко думи за себе си, за да добиете някаква представа за мен Simple Smile
Аз се казвам Дони на 29години съм, сега живея в Русе. От тук е мъжът ми. През юли месец се роди нашата прекрасна дъщеря Тея, която вече е на месец и 20 дни. В началото майка ми беше при нас да помага, но вече се оправяме сами и очакваме нашия тати скоро да си дойде.
Знаете, какви тревоги и притеснения минават през главата, когато в семейстовто се появи бебче, особено ако е първо. Та аз съм в момента на бебешка вълна. Heart Eyes
Инъче съм икономист. Работих 5г в една голяма БГ фирма, като регионален мениджър, пътувах изключително много, срещи с нови хора, емиции, постоянно стрес,напрежение- но аз съм свикнала да работя така.
Работохолик съм и когато нещо ми допада и усетя, че е ме удовлетворява, емоционално, финансово, градивно наистина давам всичко от себе си.
От както забременях съм вкъщи, тъй като имах проблемна бременност. Малко като изолирана от света, хората... Начина на живот който имах преди мъничко ми липсва, но със сигурност вие знаете по-добре от мен, че си заслужава.... Когато си гушна малкото съкровище, светът преминава в друго измерение за мен.


Хубава  вечер от мен Simple Smile

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Веселче Hug Hug Hug Hug Hug Hug

November_ girl
Много сте ми на душа Русенци thumbsup  smile3521 Иначе, на момичета и момчета на твоите години аз галено им казвам "бебенце "  Laughing Защото моето Диване е колкото тебе на години. Като дойдат негови приятели, винаги ги глезя така. В началото се стряскаха, после почнаха да се хилят и сега им е кеф дори Wink И се обръщат към мене със сащото обръщение Laughing
Да ти е живо и здравичко детенцето, babydust7 и да нямаш много проблеми с болести, че това най-много ще те мори и притеснява.
А начина ти на живот ще се диктува вече от малкото съкровище. И още нещо искам да ти кажа....тези мъничките същества са нашите учители. Ще видиш на колко много неща ще се учите двете заедно. Не само ти нея, тя ще е твой учител също.

Я да ви изпляскам аз малко готварски рецепти да си опраЙ настрУениетУ Веселчето,че и вие покрай нея да намокрите някоя и друга кърпичка със сълзи от смях Wink

                            http://gospodari.com/video/gafove/gotvarski-blok#beginVideo

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 20:08 от DELTA_DELTA

# 22
  • Мнения: 273
mamar,честита ви годишнина.Да се обичате и подкрепяте вечно,да сте много щастливи и винаги влюбени.Най-искрено се радвам за вас,че сте толкова дьлго заедно.  Добре дошла и от мен на новата морска принцеса.   Аз да се похваля,че вече сьм шофьорка иииииии да се пазите от мен на пьтя...

# 23
  • Мнения: 274
Делти, благодаря ти мила  Hug , наистина ме развесели с тия господари, ма те и тая вечер също пак са уникални и старта на Пълна лудница беше силна и малко доза добро настроение и смях, ми се отразиха добре на тонуса.
November_ girl, наистина е така, в тия мънички очички и ръчички се събира целият ти свят.
Слънце, честито! Хич не се притеснявай  Wink , нас не ни е страх  Laughing  Laughing  Laughing , леко и безаварийно шофиране по разбитие улици  Peace

# 24
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУ Hug

                               

Слънчиц, Честитоооооо!!!

Ти затова ли беше позачезнала ма кака? ХаДи нИ сЪ прИтеснявай, щото и аз съм Ина пишман шИфИорка...още не съм и свикнала на Жучката ooooh! Laughing

# 25
  • Мнения: 2
Здравейте,морски Принцеси!
Днес ми е доста натоварено и сега чак надникнах при вас.
Много благодаря на всички за пожеланията! Hug
November_girl ,наистина сега бебето е най-важни и всичко се върти около него.А като си дойде и таткото,тогава радостта ти ще е двойна.
slancice ,а сложи ли на колата знак "череп и кости",за да се пазим от теб Joy Желая ти успешно и безаварийно шофиране .
След обяд ще си пийна от кафето на Делта, прекрасно е цветето  него.Ще ми създаде малко настроение,че след сутрешната обиколка в дъждеца по корабите,сега имам да правя една екселска таблица.
Приятен ден на всички! Sunglasses

 

# 26
  • Мнения: 50
Здравейте,тайфата!!! Hug Hug Hug
От два дена ми е много шукерно!!!Едни весели сбирки се бяха заформили,че още не мога да вляза в работна форма!!
Слънчице,честитоооооо!!! newsm10 Не бой се,всички сме минали през тоя период,дето стискаш волана докато те заболят ръцете,ама с карането всичко се намества!!Пожелавам ти безаварийно шофиране и никакви срещи очи в очи с чичковците полицаи!
Маме,още дълги години да сте заедно потопени непрекъснато в любовта!! luvbed
Веси,всяко зло за добро!!!Ти си пекана жена,това не може да те уплаши!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
November_gir,отдай се свободно на бебо,консумирай му всички красоти,а после пак ще се върнеш към социалния живот!Като поотрасне и започне да си има свой социален живот да видиш как бързо ще се намести пъзелчето!!От опит го зная!Даже ти е кеф,че си я направила тази пауза,за да усетиш сладостта и на двете страни от живота!!
Момичета,аз слагам перката днес,щотоооооо...... стига съм се размотвала в къщи!!Имам женски тунинги и  приятни срещи !!Досега не съм ви черпила с моето питие,ама сега попаднах на една много хубава снимка и не мога да се въздържа!!!От мен едно следобедно питиенце или рано сутринта за по-здравословно!!Спорен и весел ден !!  love001  love001  love001

# 27
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ДобрЮтрУУУУ Hug

                             

Лек ден на всички! А аз мятам по задачите, докато не е завял тоя вятър,  с който ни плашат пУ тИлИвизията newsm49

# 28
  • Варна
  • Мнения: 12
   Момичета, wavey време е за по едно кафе,че да е лек след обеда,Мен ме чака един чувал с пипер,ама още не мога да се наканя да пусна чушкопека.

# 29
  • Мнения: 40
Здравейте момичета! Simple Smile Да се запиша в новата тема с новината най-после. Едва сега се добирам до компа. Дъщеря ми Лора се роди на 13.09. с предизвикване на раждането, защото не искаше да излиза. Няма да ви обременявам с подробности - беше тежко раждане, но важното е, че всичко завърши успешно и се отървахме с относително леки бойни травми - аз с епизиотомия, а Лора с прекършена ключица, която заздравя успешно. Сега съм в омагьосания кръг на памперси, кърмене, приспиване и т.н.... Ако помните как се създава режим на бебе, споделете, защото скоро ще почне да ме прави на луда. Даже в момента ми виси на гърдата, докато пиша.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт