Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 52 267
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 12
Приятен уикенд на всички.

# 661
  • Мнения: 5 776
Добро утро, принцеси  kaffeetrmker_2
Благодаря ви за пожеланията  Hug
Снощи доста гости посрещнахме, днес си бях обещала да се наспя и успях, до 9ч  Grinning. По-точно до 8 спах, а следващия един час се правех, че не забелязвам две скачащи отгоре ми маймунки  Laughing
Сега си взимам от прекрасното кафе на Мари и ви пожелавам прекрасен и усмихнат ден   bouquet

# 662
  • Мнения: 50
Добро утро момичета!! Hug
Марийче,малко със закъснение- cheers поздравления за именника,да е здрав и усмихнат!!
Маме,благодаря ти за темата!!
Веси,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за скорошно txtloves luvbed newsm76 Two Hearts  loveuuu!!
Мари,благодаря ти за кафенцето!!Аз добавям и малко закуска

От днес съм изхвърлила всичко сладко от менюто,щотоооооо се олях по празниците!!Добавям и помощни средства от моите алоевите и  Praynig дано ми стигне волята да довърша замисленото!!
Днес имам едно форевърско женско парти на обяд и съм се отдала на релакс!!Не ме интересува какво има да се прави от задълженията на Пепеляшка.......щото днес съм я ... #2gunfire-хич не ме и инатересува!Че даже и утре май ще ме държи това настроение!!Морския има рожден ден другата седмица и му спрятам подарък хайманосване .Някой да е ползвал двете летища на Истамбул??Имам две оферти от двете летища-по евтината е от старото летище Sabiha Gokcen Airport ,амааа като гледам то в азиатската част и да стигнем до там май ще е по-бавно!!До утре вечер трябва да съм го измислила!! newsm78 newsm78 newsm78
Пожелавам ви спокойни принцески почивни дни!! lovekiss

# 663
  • Мнения: 274
Здравейте момичета!
Да се оплача и аз, че да се радват тия които скучаят  Mr. Green , знам ли може да им стане по-добре  Wink
Аз наистина бях Пепеляшка  Mr. Green , и вчера и днес. Коминът се запушил и елате да видите какъв екшън стана, както ми е бяло навсякъде  Twisted Evil  Ние чистим и на другия ден пак задръстен  ooooh! , проблема се оказаха дървата, поръчах нови, а с тия доста барбекюта и животни в пеща трябва да се опекат   Mr. Green ,отиде ми талията  Laughing  Но най-лошото е, че ръката ми пак пострада  Sad , не ми се мисли как ще я карам  ooooh! , но днес в събота няма да отида в болницата.
Наде, успех с мисленето, но ако трябва да минавате по моста и да стигнете в азиацката част, си отделете поне 1 или 1.30 , аако е пиков час най малко 2 да не кажа и повече.  Ние винаги пътуваме със собствен транспорт, до Анталия също с кола сме ходили, ако искаш ще се чуем и ще дбясна на Добрев подробности.
Сядам да почивам и да изпия едно кафе, че и до него не съм стигнала още.
Хубав остатък от деня  Hug , че като гледам какви циркове и сред вишите държавници стават, с цел внимание и публичност ...оставам безмълвна  smile3505

# 664
  • Мнения: 692
Здравейте момичета! Hug
Благодаря Ви,за хубавия ден и приятната компания днес.  bouquetНа малката въобще не и се тръгваше,едвам се раздели и  с кака Габи.
Веси,много неприятно това с ръката.Дано днес вече да е по-добре.
Това е набързо от мен.
Лека и спокойна вечер!

# 665
  • Мнения: 112
И аз да мина да погледна в темата Simple Smile
Как сте днес ?Аз съм много доволна от срещичката-видяхме се, поприказвахме си, а  Габи си тръгна с нова прическа направена от щерката на Вал Simple Smile
Хубава вечер и спорна седмица Hug

# 666
  • Варна
  • Мнения: 12
    Добро утро,момичета,лека и усмихната седмица на всички.

# 667
  • Мнения: 274


И аз съм така  Laughing , залепила съм усмивката и доброто настроение, защото вече не съм сама  newsm44
Момичета, може към края на тая седмица да повторим приятното преживяване от вчера.
Интересни дни през новата седмица  Hug

# 668
  • Мнения: 692
Здравейте момичета! Hug
Весииииии,весели ти очички! Laughing
Ще се видим обезателно.
Приятна,спокойна и слънчева седмица на всички! Hug

# 669
  • Мнения: 2
 wavey
Веси,весели ти очички! Heart Eyes
Липсваше ни вчера на срещата,но се надявам да успеем да се видим и с тебе.
Мари,благодаря,че не ни забравяш за кафето.  bouquet
Момичета,честит Бабинден! cheers

# 670
  • Мнения: 50
ДОБРО УТРО,ПРИНЦЕСИИИ!! Hug Hug Hug


Веси,весели ти очички!! luvbed Heart Eyes newsm76Как е морския??Почна ли аклиматизацията вече?? Heart Eyes
От неделя след сбиркатаааааа.....направоооо не съм се прибрала в къщи!!Аз си пожелах почивка и ми се падна в късметчето следобяд,амааа направо  не очаквах толкова продължения!!Последно вчера следобяд имахме кафяна среща на съучениците от гимназията с класната ни,която продължи на ракиена среща в единия ни съученик до полунощ с приказки!И с морския бяхме в един клас в математическата гимназия и........ естествено на тези срещи сме винаги заедно като е тук! Heart Eyes Blush ooooh! Thinking Peace Heart Eyes
Днес не съм захапала още работата ooooh!,......ама ще стане след малко!!
Руми благодаря  Hug за бабинден!!Днес трябва да мина да видя и мама,която е акушерка в оставка и вчера не можах да и честитя на живо,а само по телефона.Ама и тя не се спира де!!!
Хайде докато времето е благосклонно да спретнем още една среща,че както винаги не можахме да се наприказваме!!
Лек и усмихнат ден от мен!!    love001

# 671
  • Варна
  • Мнения: 12
Добро утро принцеси,слънчев и усмихнат ден на всички .

# 672
  • Мнения: 5 776
Мари, чудно кафенце   bouquet
Тук днес спокойно мога да си го изпия така на верандата по къс ръкав, страхотно пролетно време.
Закарах дребните на училище, учителката на малкия ме метна, че той изоставал от другите деца и трябвало да му говоря на гръцки  Rolling Eyes, аз и обяснявам, че аз самата трябва да го науча по-добре  Tired Ами не мога да говоря на децата на чужд език и това си е  Crossing Arms

# 673
  • Мнения: 274
Добро утро Русалки!
Мари, закуската е чудна и отново сервирана с финес   bouquet  Иска ми се вече на двора да си пия кафето  Laughing , но го дават отново снегове....ще се въоръжа с търпиние  Mr. Green
Марийче, знаеш ги какви са гърците, може би нарочно ти ги е наговорила тия неща за да те засегне...не и се връзвай мила, говори си с детето на български и да не ти пука  Hug Децата в тая възраст бързо усвояват всичко, според мен тя също има вина  newsm78  сигурно нещо и куца в методиката и...
 Хубав ден на всички  Hug

# 674
  • Варна
  • Мнения: 12
  Добро утро,хайде на кафето,който както го обича да си го приготви.Приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт